Nabídka práce: Pracovník marketingu

Nabídka práce: Ilustrační foto | foto: Český florbal

Český florbal přijme pracovníka či pracovnici na pozici v Oddělení marketingu a komunikace, který bude náhradou za odcházejícího zaměstnance. Pokud chcete pracovat ve sportovním prostředí, máte rádi výzvy a chcete pomoci rozvíjet český florbal a podílet se nejen na organizaci mezinárodních i domácích florbalových akcí (BigBoard Superfinále, Euro Floorball Tour, finále Poháru, mistrovství světa žen atd.), ale i na marketingovém rozvoji českého florbalu, pak zvažte tuto nabídku pracovní pozice.

Náplň práce
  • komunikace s florbalovými oddíly a zajištění naplňování marketingových a komunikačních povinností
  • komunikace s mediálními partnery včetně streamingu utkání
  • podíl na nastavení a fungování platformy ceskyflorbal.tv
  • podíl na organizaci významných akcí
  • spolupráce a komunikace s marketingovými partnery
  • příprava marketingových prezentací a nabídek
  • příprava a vedení projektů
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s klienty a ostatními odděleními v rámci společnosti

Požadované vzdělání
  • minimálně SŠ s maturitou, VŠ vzdělání výhodou

Požadavky, dovednosti
  • dobrá orientace v oblasti sportovního marketingu (výhodou znalost florbalového prostředí či prostředí týmového sportu)
  • praxe na marketingové pozici výhodou
  • dobrá znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint), Office 365 výhodou
  • velmi dobrá úroveň organizačních dovedností: samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost
  • časová flexibilita, vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup
  • umění komunikovat s lidmi, schopnost učit se
  • znalost práce s grafickými programy výhodou
  • komunikační znalost anglického jazyka
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
  • perfektní zázemí, přátelský kolektiv
  • zajímavou práci ve sportovním prostředí
  • možnost podílet se na florbalových akcích
  • platové ohodnocení odpovídající zkušenostem a kvalifikaci uchazeče
  • možnost dalšího profesního a osobního rozvoje

Úvazek
  • hlavní pracovní poměr (plný úvazek)

Nástup
  • ihned (případně dohodou)

Zaměstnavatel a místo výkonu práce
  • Český florbal, Lomnického 1705/5, 140 00 Praha 4

Máte-li zájem pracovat ve florbalovém prostředí a splňujete minimální požadavky na pracovní pozici, zašlete svůj životopis na adresu franzeova@ceskyflorbal.cz (Denisa Franzeová) nejpozději do neděle 7. 4. 2024. Do předmětu uveďte název pozice: Pracovník marketingu.

Nahrávám

Vyhledávání

Ceskyflorbal.cz

Jméno

Příjmení

Datum Narození

heslo

heslo pro kontrolu

Souhlasím se zpracováním osobních údajů