News

today
After game interviews

Nezapomenutelná jízda, hodnotí bronzový úspěch kapitánka Hlaviznová.

České reprezentantky vezou z Lahti bronzové medaile. V boji o konečné třetí místo si poradily se Švýcarkami a přidaly do sbírky už šestý cenný kov. „Zní to naprosto fantasticky. Musím říci, že to byla naprosto nezapomenutelná jízda,” hodnotí celý šampionát kapitánka Tereza Hlaviznová.

2 minutes

today

Takový průběh jsme si proti Švýcarkám naplánovaly, říká Břeská. Jak se bude slavit?

Dala veledůležitý gól sekundu před koncem druhé třetiny, přičemž v zápase zaznamenala i asistenci. Andrea Břeská se výrazně zapsala pod bronz českých juniorek, který si odváží ze světového šampionátu ve finském Lahti. Jak viděla závěrečný souboj se Švýcarskem?

2 minutes

today
Summary

Juniorky si odvážejí bronz z MSJ! Švýcarky porazily pěti góly

Rozhodující den mistrovství světa juniorek dopadl výtečně. České hráčky také na druhý pokus porazily v Lahti Švýcarsko a berou bronzové medaile. Jde tak již o čtvrtý medailový šampionát naší reprezentace v řadě. Klíčový duel dopadl výsledkem 5:1, který se začal slibně rodit už během první třetiny.

2 minutes

yesterday

V zápase jsme byly lepší, rozhodlo neproměňování šancí, smutní Brucháčková

České juniorky vstřebávají prohru v semifinále, která je stála postup do bojů o zlato. V dobře rozehraném utkání Finsko rozhodlo v prodloužení a Češky tak čeká souboj o bronzové medaile. Jak zápas hodnotí jedna z opor národního týmu Anna Brucháčková?

1 minute

yesterday
Summary

Juniorky v semifinále padly s Finskem a zahrají si o bronz

České juniorky čelily v přímém boji o postup do finále domácím Finkám. Dramatický duel rozhodlo bleskové prodloužení, které odsoudilo národní tým do bojů o třetí místo na turnaji.

2 minutes

yesterday

Důležité bylo, že jsme se nenechaly zastrašit jejich prvním gólem, říká po zápase s Lotyšskem autorka hattricku Fuchsová

České juniorské reprezentantky si po Slovensku a Švýcarsku poradily také s Lotyšskem. Svěřenkyně kouče Tomáše Martiníka rozstřílely tým z Pobaltí poměrem 16:2, a potvrdily tak první místo ve skupině A. Už dnes od 15 hodin je čeká klíčový semifinálový duel proti Finsku, který rozhodne o postupujícím do bitvy o zlato. Spoléhat se v něm budou i na 17letou Lindu Fuchsovou, která se podělila o dojmy z utkání proti Lotyšsku, v němž nasázela hattrick, nebo o to, jak vyhlíží semifinále proti zemi tisíce jezer.

2 minutes

10.5.2024
Summary

Juniorky deklasovaly v posledním zápase skupiny MS Lotyšsko! V semifinále narazí na Finsko

Národní tým juniorek prošel základní skupinou světového šampionátu ve finském Lahti bez ztráty kytičky. Po triumfech nad Slovenskem a Švýcarskem dokázaly svěřenkyně kouče Tomáše Martiníka vyzrát také na Lotyšsko. Obhájkyně stříbrných medailí své pobaltské soupeřky rozstřílely poměrem 16:2, a vítězně se tak naladily na semifinále proti Finsku. Souboj o postup do finále startuje již v sobotu od 15 hodin.

3 minutes

9.5.2024

Klíčová byla přesilovka, Lotyšsko nesmíme podcenit, hlásí dvougólová Lískovcová

České juniorky mají po dvou odehraných zápasech již jisté první místo ve skupině a tím i postup do semifinále mistrovství světa. Strůjkyní vítězství proti Švýcarsku byla hlavně dvougólová Karolína Lískovcová, která si připsala také svůj první gól na šampionátu.

1 minute

9.5.2024
Summary

Rázná otočka! Češky daly tři branky za dvě minuty a porazily Švýcarsko

České juniorky zvládly i druhé utkání na světovém šampionátu v Lahti. Skvělým obratem v duelu proti Švýcarsku si zajistily nejen postup do semifinále, ale také vítězství v základní skupině.

2 minutes

8.5.2024

Byly jsme dobře připravené, říká po vítězném úvodu Sikorová

Úspěšný vstup. Tak hodnotí úvodní bitvu na světovém šampionátu v Lahti Nela Sikorová, která byla vyhlášena nejlepší českou florbalistkou v duelu. Na demolici Slovenska poměrem 16:1 se podílela hattrickem.