|
||||
IČO: | 61387991 | |||
Mobil: | +420 737 203 860 | |||
E-mail: | info@ceskyflorbal.cz | |||
URL: | www.ceskyflorbal.cz |
Školení trenérů D - Havířov
ŠKOLENÍ TRENÉRŮ - NOVÁČCI | ČESKÝ FLORBAL OLOMOUCKÝ A MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ
Zpět do kalendáře
Informace
Termín
květen
5
08:30
9:00 hod.
květen
5
17:30
Místo konání
SH Slavia Havířov
Astronautů 859/2, Havířov
Popis
Jednodenní školení pro trenérské nováčky: Lektoři účastníky seznámí s následujícími tématy: Všeobecná sportovní příprava dětí, Tvorba TJ u přípravek a elévů, Základy florbalové techniky, Poslání a fungování Českého florbalu, Příprava TJ, tvorba cvičení a modelový trénink. Rozsah: 10 vyučovacích hodin
Podrobnosti k účasti
Přednášející: | Jaroslav Čížek |
Datum vypsání akce: | 07. 02. 2024 00:00 |
Registrační lhůta: | 30. 04. 2024 00:00 |
Kapacita: | 20 |
Volné místo: | 1 |
Kredity: | |
Poplatek: | 2000 Kč |
Organizátor: | Jaroslav Čížek |
E-mail: | cizek@ceskyflorbal.cz |
Telefon: | +420733675081 |
Kredity: | |
Poplatek: | 2000 Kč |
Organizátor: | Jaroslav Čížek |
E-mail: | cizek@ceskyflorbal.cz |
Telefon: | +420733675081 |
Dokumenty
Seznam účastníků
Jméno | Narozen/a | Klub | Stav | Účast | Splněno |
---|---|---|---|---|---|
Obluk Jan | 2004 | FBC Letka | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Kocur Jakub | 1990 | FBC Letka | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Čech Ondřej | 2001 | FBC Letka | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Berka Oto | 1977 | FBC ORCA KRNOV | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Chylík Dalimil | 2000 | FBC ORCA KRNOV | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Imrich Štěpán | 2008 | FBC ORCA KRNOV | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Fiala Filip | 2005 | 1. SC Vítkovice | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Malohlava Dominik | 2006 | FBC Letka | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Matoušek Jan | 2002 | MVIL Ostrava | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Václavíková Dominika | 1995 | Torpedo Havířov | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Lenczyk David | 1998 | 1. SC BOHUMÍN 98 | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Hlaváč Jakub | 2006 | Spartak Bílovec | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Štefková Viktorie | 2005 | Spartak Bílovec | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Pietrowská Bára | 2007 | FbK Horní Suchá | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Kudělová Veronika | 1993 | Spartak Bílovec | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Šimek Martin | 2008 | FbC Frýdek-Místek | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Šindelka Ondřej | 2006 | 1. SC BOHUMÍN 98 | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Tkadlec David | 2006 | 1. FBC Karviná | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |
Nieslanik René | 1971 | 1. FBC Karviná | Schváleno | Nevyjádřeno | Ne |