(Kubečková)
  • 58 57:11
    Vítkovice

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:6
branky: 16. Barbora Husková, 18. Eliška Planková, 19. Michaela Kubečková, 26. Vendula Maroszová, 58. Barbora Husková - 25. Magdaléna Plášková, 27. Karolína Janatková, 32. Eliška Chudá, 39. Vendula Štolbová, 45. Barbora Vávrová, 54. Kristína Belicová; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Nikola Příleská 20 - Jana Christianová 9; po třetinách: 3:0, 1:4, 1:2
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Nejlepší hráčky: Vítkovice - 26 Barbora Husková, Chodov - 29 Barbora Fáčková
57:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #4 Michaela Kubečková (5:6)
57:11 Husková nabrala míček na vidle, proběhla okolo bloků a trefuje se na zadní tyč
56:51 Vyloučen hráč #71 Kristína Belicová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
56:37 Výhoda pro Vítkovice
55:16 Skoková se proletěla po zákroku Staňkové
54:56 Kabelková hledala před brankou Sikorovou ale adresát nebyl zastižen
53:05 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #71 Kristína Belicová, asistoval #29 Barbora Fáčková (4:6)
53:05 Ale Chodov na to reaguje gólem z hole Belicové
52:20 Domácí reagují na vývoj zápasu úpravami v sestavě
51:15 Příleská zásahem proti Břeské drží šance domácích
47:52 Na konci oslabení šla Maroszová sama ale její bekhendový blafák gólem nekončí
46:58 Balková prověřila pozornost Příleské
45:56 Vyloučen hráč #3 Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
44:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová bez asistence (4:5)
44:50 Vávrová bekhendovým blafákem trestá chybu v rozehrávce domácích
44:00 Ve veliké šanci se ocitla Simona Grāpēna ale Christianová je na místě
42:28 Seevaldová těsně přestřeluje
42:02 Obrovská šance Chudé končí s přispěním Příleské na tyči
41:15 Vyloučen hráč #73 Vendula Štolbová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
41:15 V brejku byla nedovoleně zastavena Seevaldová a pykat za to půjde Štolbová
40:00 Střely ve 2. části: 7:7
38:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Vendula Štolbová bez asistence (4:4)
38:51 Štolbová se až překvapivě snadno dostala ke střele a její plachťák zapadl do víka. Máme srovnáno!
37:11 Kabelková zblízka Christianovou nepřehazuje
35:54 Hyršová se snažila procpat míček za Christianovou ale nakonec byla sama málem natlačena do branky Chodova
34:28 Střela Balkové měla šanci na gól asi jako Putin na Nobelovku za mír
32:50 Dělovku Kabelkové vytahuje mimo Christianová
31:39 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Eliška Chudá, asistoval #48 Andrea Břeská (4:3)
31:39 Chudá zdrhla domácím po levém křídle a přišpendlila míček pod břevno
30:20 Přeska zůstává nevyužita, v největší šanci poslala Husková pozdrav divákům na terase
28:17 Vyloučen hráč #16 Karolína Janatková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
28:17 Janatková nabrala Plankovou před střídačkou domácích a přesilovku si zahrají i Vítky
26:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #16 Karolína Janatková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (4:2)
26:32 Janatková ze středu procpala míček za Příleskou
25:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Vendula Maroszová, asistoval #13 Jessica Kabelková (4:1)
25:39 Nedáš - dostaneš.. Příleská zasahuje a Maroszová z brejku trefuje přesně na zadní
24:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #18 Magdaléna Plášková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (3:1)
24:03 Plášková ze standardky trefuje přesně
24:01 Vyloučen hráč #67 Eliška Willmannová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky
24:01 Willmannová zbourala Janatkovou a jde sedět
23:50 Pravačka Christianové zastavuje střelu Huskové
21:40 Prontekerová zblízka nastřeluje tyč
21:22 K vidění jsou dnes i jiné sporty.. baseballové nahození Maroszové na Grāpēnu a pak šermířský souboj před střídačkou domácích
20:00 Střely v 1. části: 4:9
19:00 Zatím je to lekce z produktivity v podání domácích
18:58 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #4 Michaela Kubečková, asistoval #20 Nela Sikorová (3:0)
18:58 Siki předložila míček Kubečkové a ta trefuje přesně na bližší tyč
17:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #48 Eliška Planková, asistoval #37 Nikola Příleská (2:0)
17:21 Vyhození Příleské propadlo za obranu Chodova a Planková uklízí míček do víka
16:40 Další sejv Příleské proti střele Kovaříkové
15:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #26 Barbora Husková, asistoval #22 Sára Seevaldová (1:0)
15:38 Rychlá akce domácích po levém křídle a Husková z první otevírá skóre
15:21 Za Příleskou se vlní síť ale jen proto, že to některá z hráček napálila do branky
13:30 Akce Baldreichové způsobila slušný závar před a za brankou Vítkovic
11:50 Willmannová zachraňuje před brejkem Prontekerové
11:18 Nahození Huskové zkoušela dorážet Šponiarová, leč neúspěšně
09:19 Siki na Kubeč, ta si vyběhla před branku ale zakončuje mimo
07:23 Po klidnějším úvodu si teď musely v rychlém sledu připsat zákroky gólmanky na obou stranách
06:18 Janatková ze 42 centimetrů přestřeluje prázdnou kasu
06:06 Bekhend Hyršové na bekhend Kubečkové a pak už nic
04:41 Sprinterský souboj Fáčkové se Seevaldovou končí remízou v rohu
02:16 V polobrejku zasekla míček Kubečková ale její následná střela končí vedle
00:04 Maroszová přetlačila svou soupeřku na buly ale pak vletěla mezi domácí beky Kovaříková a Příleská musela hned zasahovat
00:00 Dobrý den, vítejte při sledování online přenosu z přímého souboje o první flek v tabulce mezi Vítkovicemi a Chodovem