60
  • 60 59:34
    Štíři

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 4:6
branky: 4. Damián Drefko, 12. Patrik Šafařík, 18. Matyáš Kouba, 37. Khac Nhat Trinh - 25. Marek Linha, 33. Matyáš Uher, 36. Matyáš Uher, 52. Matyáš Uher, 55. David Beneš, 56. Ondřej Suchánek; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 46; zásahy brankářů: Petr Vitoň 17 - Daniel Kolář 18; po třetinách: 3:0, 1:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Pěkný, bojovný zápas. Je vidět, že ve skoro plné sestavě můžeme čelit i nejlepším soupeřům v lize. K vítězství nám dnes chybělo vstřelit víc gólů, ve 37. minutě naše zbraně utichly a to byl problém.
60:00 Komentář hostů Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes nejtežší zápas v lize. Dnes polovinu zápasu jsme jasně byli horším týmem. Ale pak jsme ukázali morál a otočili utkání. Dnes všem hráčům moc děkuji za bojovný výkon. Soupeři děkuji za super prověrku
60:00 Střely ve 3. části: 10:11
59:34 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
58:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
57:20 Hosté se stále snaží udržet náskok.
55:09 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #88 Ondřej Pokorný (4:6)
54:18 Timeout Panthers Praha
54:18 GÓL Panthers Praha! 4:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #23 Hynek Uvíra (4:5)
51:31 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (4:4)
51:31 Hostům se po velké námaze konečně podařilo vyrovnat.
49:58 Koubovi se nezdařila jeho šance na gól a to v podobě nepovedeného nájezdu.
45:24 Hra se drží na polovině soupeřů.
45:00 Už jsme v páté minutě třetí třetiny a stále nepadl žádný gol.
43:18 Zápas se přelévá z jedné strany hřiště na druhou.
40:01 První buly třetí třetiny vyhráli dimácí.
40:00 Střely ve 2. části: 4:7
39:00 Probíhá poslednní minuta druhé třetiny.
38:50 Domácí právě hrají druhou pěsilovku.
37:52 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
36:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #10 Khac Nhat Trinh, asistoval #27 Dominik Březina (4:3)
35:02 GÓL Panthers Praha! 3:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher bez asistence (3:3)
32:49 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:2)
32:49 Hosté už pomal, ale jistě dorovnávají.
31:19 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
31:08 Domácí si skvěle brání svoji bránu v oslabeni.
29:52 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře
27:53 Golman domácích předvádí v bráně neskutetečné zákroky.
24:25 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #81 David Beneš (3:1)
22:50 Dmácí stále drží míčěk na půlce soupeře.
20:01 Právě začala druhá tětina.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
19:00 Právě probíha poslední minuta první třetiny.
17:11 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (3:0)
11:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #11 Patrik Šafařík bez asistence (2:0)
08:13 Domácí hrají v plném počtu
06:13 Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
06:13 Hosté mají šanci vyrovnat při přesilovce.
03:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:0
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #7 Matyáš Křivský (1:0)
03:30 První branku domácích střelil Damian Drefko.
00:01 Vítáme vás na dnešním utkání.