• 60 59:33
    14:12
    (Fator)

Panthers Praha - Florbal Chomutov 14:12
branky: 1. Marek Urban, 13. Matyáš Uher, 15. David Beneš, 18. Marek Urban, 20. David Beneš, 28. David Beneš, 33. Marek Urban, 36. Prokop Hlaváč, 39. Prokop Hlaváč, 40. David Beneš, 47. Vojtěch Majer, 51. Matyáš Hradecký, 54. Ondřej Bouma, 57. Matyáš Hradecký - 11. Jan Ibl, 28. Adam Martin, 30. Jan Fator, 31. Marek Pleskač, 34. Adam Fišer, 36. Adam Martin, 38. Jan Ibl, 50. Tomáš Urban, 54. Matěj Dolejší, 56. Tomáš Urban, 59. Jan Ibl, 60. Marek Pleskač; rozhodčí: Jan Chuděj - Patrik Trejbal; vyloučení: 4 + Matěj Motl 4:4; využití: 2:2; diváků: 34; zásahy brankářů: Daniel Kolář 47 - Jan Leština 34, Štěpán Lísa 11; po třetinách: 5:1, 5:6, 4:5
60:00 Komentář hostů Sýkora Libor (Trenér): Dnešní vstup do zápasu opět velmi špatný. Vyřešíme interně. Od druhé třetiny jsme opět bušili do betonu a soupeř skoro neměl balonek a hrozil pouze z brejků. Bohužel náš výkon do obrany byl tragický. Tento zápas opět negativně ovlivnila vyšší moc, která se opět předvedla. Děkuji soupeři za zápas.
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Asi nejlepší soupeř v lize co nás zatím potkal. Dneska jsem zkoušeli nové věci do obrany a máme z toho dobrý pocit, i přes to že jsme dostali více branek. Budeme pokračovat v přípravě na druhou polovinu sezóny. Přeje bezpečnou cestu domů.
60:00 Střely ve 3. části: 15:23
59:56 4 vteřiny před koncem uvidíme standartní situaci pro Chomutov z velkého brankovište.
59:51 Vyloučen hráč #64 Matyáš Hradecký družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
59:33 GÓL Florbal Chomutov! 14:12
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač, asistoval #36 Jan Fator (14:12)
59:25 Martin zkoušel na přední, Kolář bezchybný.
58:57 GÓL Florbal Chomutov! 14:11
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #41 Marek Pleskač (14:11)
58:57 Ibl snižuje.
56:58 GÓL Panthers Praha! 14:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Matyáš Hradecký, asistoval #26 Šimon Jelínek (14:10)
55:46 GÓL Florbal Chomutov! 13:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #51 Adam Martin (13:10)
55:46 Fatorův soft-touch na Martina, Martin na Urbana a gól.
54:17 Timeout Florbal Chomutov
54:00 6 minut do konce třetiny a hosté jdou do šesti, musí dohnat čtyrbrankový náskok domácích.
53:43 GÓL Florbal Chomutov! 13:9
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #91 Matěj Dolejší, asistoval #36 Jan Fator (13:9)
53:08 GÓL Panthers Praha! 13:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Ondřej Bouma, asistoval #64 Matyáš Hradecký (13:8)
53:08 Bouma si z tohoto z utkání odnáší bálonek, jeho první trefa v Pantherském dresu.
52:19 Hotující Urban natahuje...mimo.
50:21 GÓL Panthers Praha! 12:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Matyáš Hradecký, asistoval #68 Prokop Hlaváč (12:8)
50:21 Hrade dělovka, rychlá odpověď domácích.
49:31 GÓL Florbal Chomutov! 11:8
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #92 Tomáš Urban, asistoval #91 Matěj Dolejší (11:8)
49:31 Hosté se nevzdávají, na dvakrát překonávají Koláře.
48:42 Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
47:17 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #17 Matyáš Uher.
47:17 Po podražení Uhera bude následovat nájezd. Sám faulovný nájezd provede.
46:23 GÓL Panthers Praha! 11:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #94 Marek Urban (11:7)
45:19 Dlouhá pasáž nahoru dolu, Uvíra ukázkově zklidnil hru.
44:12 Fator v oslabení našel zcela volného Martina, ten promáchul vyloženou šanci.
42:14 Vyloučen hráč #25 Adam Fišer družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
42:14 Fišerovi nevhodná slova k rozhodčím, naštěstí si toho sudí nevšimli... tedy naštěstí pro celek hostí.
41:51 Oba celky v plném počtu.
41:24 Excelentní návrat Uhera.
40:26 Sparťanská souhra Fator-Pleskač, Pleskáč mimo.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #42 Štěpán Lísa družstva Florbal Chomutov
40:00 Střely ve 2. části: 21:18
39:55 Hron za faul, Fišer za oplácení. Do třetí třetiny vstoupíme ve čtyrech hráčích na obou stranách.
39:51 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
39:25 GÓL Panthers Praha! 10:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #28 Vojtěch Ježek (10:7)
39:25 Žádné čepice na hracím poli nevidím, ale to nemění fakt že Beneš uzavírá hattrick.
38:43 GÓL Panthers Praha! 9:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #16 Ondřej Bouma (9:7)
37:49 GÓL Florbal Chomutov! 8:7
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #25 Adam Fišer (8:7)
37:49 Ibl si nádherně položil Koláře, a snižuje stav utkání.
36:01 Děkujeme naší zdravotnici, že se o oba celky dobře stará.
35:39 GÓL Panthers Praha! 8:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #83 Jakub Černík (8:6)
35:39 Mladší z Hlaváčů ukázkově pozemi za Leštinovi záda.
35:15 GÓL Florbal Chomutov! 7:6
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #91 Matěj Dolejší (7:6)
35:15 Kontaktní gól střílí Adam Martin.
33:19 GÓL Florbal Chomutov! 7:5
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #25 Adam Fišer, asistoval #24 Mikuláš Novotný (7:5)
33:19 Hosté ihned odpovídají.
32:53 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (7:4)
32:53 Urban neskutečně zasekl, tím se zbavil soupeře a v oslabení zvyšuje.
31:25 Vyloučen hráč #7 Matěj Motl družstva Panthers Praha na 2+2 minuty za hrubost
30:40 GÓL Florbal Chomutov! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #41 Marek Pleskač bez asistence (6:4)
30:40 Bouma vypíchl Pleskačovi balónek, ten se ukázkově vrátil a z brejku zavěšuje. Stav je nyní 6:4
29:39 Suchánek skvěle dostupuje mantinel.
29:06 GÓL Florbal Chomutov! 6:3
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #36 Jan Fator bez asistence (6:3)
27:47 GÓL Florbal Chomutov! 6:2
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #51 Adam Martin, asistoval #19 Jan Holovej (6:2)
27:47 Nádherná standartka hostí, Chomutov snižuje.
27:10 GÓL Panthers Praha! 6:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #94 Marek Urban (6:1)
27:10 Druhá přesilovka pro domácí, druhý gól.
26:03 Vyloučen hráč #91 Matěj Dolejší družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost
25:43 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov neproměnil #51 Adam Martin.
25:43 Prvoligový tahoun Chomutova Adam Martin si na Koláře nepřišel.
23:44 Domácí v plném počtu.
23:32 Martin v přesilovce třikrát napálil blok.
21:44 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za špatné střídání
21:23 Odložené vyloučení, hosté budou mít přesilovku.
20:32 Majer do boční sítě.
20:00 Střely v 1. části: 23:26
19:45 GÓL Panthers Praha! 5:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš bez asistence (5:1)
19:45 Chybná rozehrávka Kordlulíka na střed kterou zachytil Beneš který se v takových situacích nemýlí..což následně prokázal.
17:30 GÓL Panthers Praha! 4:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #7 Matěj Motl (4:1)
17:30 Motl umotal obránce hostí, davá na Urbana a ten vymetává všechny pavučinky v levé šibenici Leštinovi brány.
14:51 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #26 Šimon Jelínek (3:1)
14:51 Jelad na Bembise a domácí vedou 3:1.
14:24 Urban našel volného Uhera ten však pálí mimo.
13:46 Vyloučen hráč #36 Jan Fator družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za držení
12:02 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #54 Ondřej Suchánek (2:1)
12:02 Dobré střídaní druhé formace domácích, po x pokusech dopravili balónek za brankovou čáru.
10:56 GÓL Florbal Chomutov! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #72 Filip Žižka (1:1)
10:56 Fatál Ježka, Ibl nekompromisní.
09:39 Martin pouze do tyčky.
08:23 Hra je nahoru dolu, ani jeden z týmů nedrží soustavně balón.
06:18 Hlaváčův projektil mimo.
05:19 Fator sám před Kolářem, Kolář chytá.
04:20 Dobrý blok Dedeciuse.
00:47 GÓL Panthers Praha! 1:0
00:47 Motl nádherně našel Urbana, Leština bez šance.
00:01 Úvodní buly pro hosté
00:00 Zdravím všechny florbalové příznivce, v osmém kole CE soutěže juniorů domácí Panteři vyzvou Chomutov.