()
  • 58 57:56
    Kanonýři

Kanonýři Kladno - Panthers Praha 4:7
branky: 30. Tomáš Bém, 33. Dominik Horák, 43. Jan Karafiát, 58. Šimon Procházka - 18. Šimon Jelínek, 24. Ondřej Urbánek, 32. Šimon Jelínek, 35. Matyáš Uher, 45. Samuel Hron, 45. Šimon Bulvas, 53. Prokop Hlaváč; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jaromír Péc; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 24 - František Stárek 17; po třetinách: 0:1, 2:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Novák Jan (Trenér): Sráží nás naše nevynucené chyby, kdy nejsme vůbec pod tlakem. Soupeři stačí jen čekat a dávat branky z rychlých brejků. Vcelku dneska naše hra byla statická, pomalá a bez nápadu. Děkujeme za zápas.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): První třetina z naší strany špatný, jsme připodělaní při presu soupeře, moc se s tím mazlíme. Jen díky skvělému Fandovi jsme první třetinu vyhráli. Druhá a třetí třetina už snesla jakési slušné měřítko. Je třeba říct, že jsme zápas zvládli bez pěti opor z první rotace (brzo se uzdravte!) a jsme rádi, že šanci využil širší kádr a také dorostenci, kteří s námi již nějakou dobu trénují (dobrá práce Venco a Urbi!). V týdnu potrénujeme na důležité zápasy o víkendu (snad nebudeme brigádničit nebo nás nebude bolet hlavička...). Díky rozhodčím, soupeři a pořadatelům za dobrý zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 6:11
57:56 Timeout Kanonýři Kladno
57:56 GÓL Kanonýři Kladno! 4:7
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #98 Šimon Procházka bez asistence (4:7)
53:12 Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za zdržování hry
52:22 GÓL Panthers Praha! 3:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč bez asistence (3:7)
44:58 GÓL Panthers Praha! 3:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Šimon Bulvas, asistoval #23 Hynek Uvíra (3:6)
44:37 GÓL Panthers Praha! 3:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #26 Šimon Jelínek (3:5)
42:38 GÓL Kanonýři Kladno! 3:4
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #25 Jan Karafiát, asistoval #98 Šimon Procházka (3:4)
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
34:30 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
34:23 GÓL Panthers Praha! 2:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #26 Šimon Jelínek (2:4)
32:05 GÓL Kanonýři Kladno! 2:3
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #33 Tobiáš Volf (2:3)
31:52 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #54 Ondřej Suchánek (1:3)
29:49 GÓL Kanonýři Kladno! 1:2
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #96 Marek Hauptmann (1:2)
23:25 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Ondřej Urbánek bez asistence (0:2)
20:00 Střely v 1. části: 7:10
17:41 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #28 Vojtěch Ježek (0:1)
16:11 Vyloučen hráč #94 Jakub Dočekal družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka
11:33 Vyloučen hráč #42 Jáchym Hlaváč družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře