12:1
    Adam TŮMA
    (Basík)

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - FBC Štíři Č. Budějovice 12:1
branky: 1. Matěj Kubeš, 10. Ondřej Balý, 20. Ondřej Balý, 22. Jan Šik, 23. Matěj Kubeš, 26. Matěj Kubeš, 29. Jakub Černý, 34. Matěj Kubeš, 39. Jan Šik, 45. Adam Baxa, 50. Matěj Sobek, 59. Matěj Kubeš - 60. Adam Tůma; rozhodčí: Vladimír Buzický - Filip Martinkovič; vyloučení: 2 + Adam Baxa OS:3 + Dominik Burda OS; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Petr Smazal 25 - Václav Postl 18; po třetinách: 3:0, 6:0, 3:1
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): Dnes jsme šli od začátku pro tři body. Děkuji klukům za přístup k utkání. Soupeř měl na můj vkus až příliš střeleckých pokusů a jedna obdržená branka neodpovídá utkání. V zadu fantastický Smazal zastavoval pokusy soupeře. Děkujeme soupeři za utkání a za aktivní hru po celou dobu. Děkuji pořadatelům. Přeji všem krásný zbytek neděle. "Létající velbloudi <3"
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Prohráli jsme rozdílem třídy a potvrdili, že jsme nejhorší soubor ligy, a to zejména přístupem k utkáním.
60:00 Střely ve 3. části: 9:12
59:30 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 12:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #23 Adam Tůma, asistoval #58 Vojtěch Basík (12:1)
58:37 Oni jeden ani druhý hráč Plzně nedokázal zakončit přihrávku Sobka.
58:11 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 12:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #15 Ondřej Balý (12:0)
57:30 Tahle přesilovka už od plzenských vypadá lépe než ta první.
57:01 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
56:18 Plzenského golmana dnes ohrožuje více padající branka než střely hostů
55:40 Hráč hostů padá a s ním i všechny mantinely v plzenské hale.
55:03 Plzen pálí jednu šanci za druhou.
54:08 Štíři dělají binec před brankou Smazala.
50:57 Balý sám před brankou, ale míček mu poskočil a nebylo z toho nic
50:28 Smazal maskou zlikvidoval pokus hostů.
49:32 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 11:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #18 Matěj Sobek, asistoval #14 Filip Huml (11:0)
48:01 Baxa netrefuje odkrytou branku hostů.
46:34 Postl skokem zabránil dalšímu golu. Miletínský musí mířit líp.
44:25 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 10:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #24 Adam Baxa, asistoval #12 David Janovský (10:0)
44:24 Standartní situace byla sice trochu pomaleji zahraná, ale i to stačilo domácím na gol.
44:24 Golman hostů nehybně leží na zemi, doufáme že bude v pohodě.
43:28 Budějovice vstoupili do 3.třetiny aktivněji a domací zatím neví co s tím.
40:40 Na hřišti to vypadalo jako kdybycho se dívali na šermířské klání a né na florbal.
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
39:13 Janovský si s útočníkama Štírů dělá co chce.
38:27 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 9:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #14 Filip Huml (9:0)
37:06 Ballák se snažil obhodit Balýho. Nepohlídal si ale výšku mantinelu a tak budou hrát domácí.
35:23 Hraje se nahoru dolu.
33:30 Schack sám na Smazala, ten si na něj počkal a drží tak čisté konto.
33:04 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 8:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #17 Ondřej Wopršalek (8:0)
32:15 Tůma uklidnil hru a zakládá nový útok.
30:56 Smazal ted trochu akrobaticky zlikvidoval dorážku hostů.
28:40 Hájek z velkého brankoviště vyzkoušel pozornost Postla.
28:28 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #1 Jakub Černý, asistoval #23 Vítek Vyčíchlo (7:0)
27:18 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice - osobní trest
27:18 Vyloučen hráč #87 Dominik Burda družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování
27:18 Vyloučen hráč #24 Adam Baxa družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - osobní trest
27:18 Vyloučen hráč #24 Adam Baxa družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nesportovní chování
27:18 Trocha hádek před brankou hostů, rozhodčí posílá oba hráče sednout.
26:34 Peprný u mantinelu v obležení tří domácích hráčů. Osvobodil ho až hvizd rozhodčích.
25:41 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:0
25:20 Janovský ted poslal do bufetu dva hráče hostů.
24:12 Hosté se snaží kombinovat a jsou i více aktivní, ale zatím ani jedna střela neohrozila domácí branku.
23:36 Vyloučen hráč #14 Filip Huml družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
23:36 Přesilovou hru si ted vyzkouší i Štíři.
22:53 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #16 Matěj Kubeš, asistoval #11 Marek Fuchs (5:0)
22:53 Krásná kombinační akce Fuchse a Kubeše končí golem.
21:37 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #26 Jan Šik, asistoval #27 Matyáš Hrdlička (4:0)
21:37 Na druhou střelu Šika už byl Postl krátký.
21:20 Šik z půlky, ale Postl připraven.
20:00 Střely v 1. části: 11:7
19:39 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #15 Ondřej Balý, asistoval #22 Robin Papírník (3:0)
19:12 Basík u mantinelu s Balým předvedl spíše loketní souboj než čistý souboj.
18:05 Přesilová hra, kde byli aktivnější spíše hosté.
16:58 Vyloučen hráč #11 Patrik Šafařík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
16:58 Šafařík u mantinelu hrubě sesekal Kubeše a tak si půjde na chvíli sednout.
14:50 Janovský si ted počkal na chybu hostí a otáčí hru.
13:09 Burda ted vyzkoušel pozornost Smazala, ten je ale zatím stoprocentní.
12:13 Peprný se ted dohadoval s rozhodčím, bohužel neúspěšně.
09:36 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:0
09:36 Individuální akce Balýho končí golem.
08:49 Sobek se ted ocitl za mantinelem.
07:26 Geniální přihrávka Fuchse, kterou hledal Kubeše. Kubeš, ale netrefil odkrytou bránu.
05:39 Tůma označkoval Součkovi záda. Smazal tak nemusel zasahovat.
04:11 Hosté se snaží najít recept na domací obranu. Domácí zatím odolávají.
03:11 Fuchsovi na středu ujel balonek a ke střele se bohužel nedostal.
00:27 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
00:27 První střela, první gol.
00:00 Dobrý den, Vítám vás u 12.kola 1.ligy juniorů.