2
    Jaroslav STUDENOVSKÝ
    vysoká florbalka

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 21:5
branky: 2. Samuel Hron, 4. Marek Urban, 8. Marek Urban, 14. Matyáš Uher, 17. Šimon Jelínek, 21. Matěj Motl, 26. Samuel Hron, 27. Hynek Uvíra, 28. Matěj Motl, 29. Samuel Hron, 31. Vojtěch Majer, 32. Matyáš Uher, 38. Matyáš Uher, 40. Marek Urban, 43. Matyáš Hradecký, 45. Jáchym Hlaváč, 50. Matěj Motl, 52. Matyáš Hradecký, 56. Matyáš Uher, 58. Jáchym Hlaváč, 59. Samuel Hron - 7. Lukáš Michal, 11. Petr Ballák, 16. Lukáš Michal, 35. Petr Ballák, 58. Petr Ballák; rozhodčí: Vít Žebra - Tomáš Nechutný; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: František Stárek 10 - Václav Postl 17; po třetinách: 5:3, 9:1, 7:1
60:00 Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes můžeme být spokojeni s výkonem. Ale stále jsou pasáže, kde si tým dělá co chce a nehraje to, co jsme si řekli. Děkuji soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Nepamatuji zápas, kdy bychom soupeři nabídli tolik gólových šancí už na vlastní polovině. První třetina ještě šla, pak to šlo od 10 z 5, nebo spíš k 21. Bohužel, nejsme schopni se poučit z vlastní chyb a tak je opakujeme pořád dokola.
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:45 Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za vysoká florbalka
59:23 Studenovský sám před Stárkem, Stárek opět chytá.
58:45 Vyloučen hráč #10 Khac Nhat Trinh družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:14 GÓL Panthers Praha! 21:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #54 Ondřej Suchánek (21:5)
57:42 Hosté snižují a Ballák kompletuje hattrick.
57:32 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 20:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #26 Lukáš Michal (20:5)
57:04 GÓL Panthers Praha! 20:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #64 Matyáš Hradecký (20:4)
57:04 Kdo jiný by měl vstřelit dvacátou branku... dámy a pánové Jáchym Hlaváč.
55:21 GÓL Panthers Praha! 19:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #31 Samuel Hron (19:4)
55:21 Čtvrtý gól Uhera.
54:48 Monster safe v podání Postla.
53:43 Burda udělal Bulvase na středu a zakončuje, Stárek vyráží.
53:26 Trestné střílení družstva Panthers Praha neproměnil #28 Vojtěch Ježek.
53:02 Postl opět zasahuje po Uherově ráně kdy ho prvotřídní "krosofkou" našel Hron.
51:27 GÓL Panthers Praha! 18:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Matyáš Hradecký, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (18:4)
51:08 Pěkná střela Bulvase na bližší tyč...Postl vyráží.
50:26 Cajthaml sám před Stárkysem ale balonek mu uskočil.
50:00 Dají Pantheři Štírům dvacítku?
49:35 GÓL Panthers Praha! 17:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl, asistoval #94 Marek Urban (17:4)
48:36 Stárek parádním výhozem mohl mít áčko ale Urban minul kasu.
47:09 Timeout Panthers Praha
45:14 Zápas je téměř bez větších faulů. Rozhodčí ještě nikomu neudělili dvouminutový trest.
44:57 GÓL Panthers Praha! 16:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #42 Jáchym Hlaváč, asistoval #68 Prokop Hlaváč (16:4)
44:57 Brácha na bráchu, a balonek je v brance hostů.
44:20 Pokorný orazítkoval tyč.
42:00 GÓL Panthers Praha! 15:4
42:00 Moment zápasu. Hlaváč si dobře poradil na velkém brankovišti a nahrává Hradeckému a ten se na podruhé prosazuje. Nechybí ani velmi podivná oslava staršího z Hlaváčů.
40:19 Ježek vypálil, Cajthaml blokuje.
40:00 Střely ve 2. části: 14:4
39:08 GÓL Panthers Praha! 14:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #7 Matěj Motl (14:4)
39:08 Urban trestá chybu hostí.
37:32 GÓL Panthers Praha! 13:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #17 Matyáš Uher, asistoval #26 Šimon Jelínek (13:4)
37:32 Jednoruč na pána. Autor branky Maty Uher.
37:22 Jelínek rychle rozehrál na Uhra, Uher netrefuje.
36:01 Standartka první Pantherské formace v útočném rohu moc nevychází. Po několikáte mohli jít Štíři do brejku.
34:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 12:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák bez asistence (12:4)
34:58 Na zorro Balláka Stárek nestačil. Hosté se přece jen dočkali gólu ve druhé třetině.
32:48 Cajthaml prošel středem jako nůž máslem, ale bohužel pro hostí střela z toho nebyla.
31:27 GÓL Panthers Praha! 12:3
30:16 GÓL Panthers Praha! 11:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #39 Vojtěch Majer, asistoval #94 Marek Urban (11:3)
30:16 Ťukačka Urban-Motl-Majer končí v brance hostí. Hosté nyní musí dohánět osmigolové manko.
28:14 GÓL Panthers Praha! 10:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #26 Šimon Jelínek (10:3)
28:14 Druhý zářez Hrona.
27:47 Svěřenci Jiřího Kratochvíla po timeoutu hostí vytáhli press.
27:29 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
27:29 GÓL Panthers Praha! 9:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl bez asistence (9:3)
26:35 GÓL Panthers Praha! 8:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Hynek Uvíra, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (8:3)
26:35 Uvíra nadhérnou střelou vymetává všechny pavučinky hostující svatyně.
25:03 GÓL Panthers Praha! 7:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #17 Matyáš Uher (7:3)
25:03 Uher našel Hrona a ten se nemýlí.
24:52 Cuřín po zaseknutí uklidňuje hru.
23:36 Peprný odzbrojil Urbana na vlastní polovině.
22:24 Hra je nahoru dolu, oba týmy se dostávají do nebezpečných šancí.
20:33 GÓL Panthers Praha! 6:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #7 Matěj Motl, asistoval #81 David Beneš (6:3)
20:33 Ukázkový přechod domácích do útoku. A Pantheři odskakují o 3 branky.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:46 Štíři jsou ke konci první třetiny aktivní. Stárek má v bráňe co dělat.
19:01 Nádherný BackCheck Prokopa Hlaváče. Zamezil tím střele do prázdné brany.
17:57 Starší z Hlaváčů měl asi težkou noc, na hřišti je trochu zmatený.
16:42 GÓL Panthers Praha! 5:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #26 Šimon Jelínek, asistoval #54 Ondřej Suchánek (5:3)
16:42 Jelínek do víka.
16:02 Majer s pěkné šance promachuje.
15:08 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 4:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Lukáš Michal, asistoval #92 Jáchym Peprný (4:3)
13:57 GÓL Panthers Praha! 4:2
13:57 Individuální chybu nekompromisně trestá Uher.
13:01 Domácí delší pasáž na balonku.
10:55 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #92 Jáchym Peprný (3:2)
10:55 Ballák napravil svůj fatál a následně strílí kontaktní gól.
07:49 GÓL Panthers Praha! 3:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (3:1)
07:49 Jako přes kopírák. Spolupráce Urban-Beneš a stav je 3:1
07:13 Pěkná kombinace třetí Pantherské lajny na jeden dotek, končí blokem jejich spoluhráče Jáchyma Hlaváče.
06:00 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Lukáš Michal, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (2:1)
06:00 Michal snižuje po chybě v rozehrávce Pantherských hráčů.
04:51 Štíří mají problém rozehrát.
04:20 Ježkův granát mimo.
03:04 GÓL Panthers Praha! 2:0
03:04 Beneš našel volného Urbana, ten se trefuje do odkyté brány.
02:34 Oulehla vysílá první střelu hostí. Starék bez problemu chytá.
01:07 GÓL Panthers Praha! 1:0
00:01 Úvodní buly pro hosté.