• 58 57:40
    2
    Martin LANDA

BLACK ANGELS YONEX - Horní Počernice Orka 17:6
branky: 1. Lukáš Procházka, 3. Lukáš Procházka, 8. Tadeáš Hoch, 10. Vojtěch Koštialik, 11. Adam Volf, 13. Adam Barchánek, 27. Jakub Bartušek, 28. Tomáš Vinkler, 29. Adam Jánský, 37. Tomáš Vinkler, 38. Tomáš Vinkler, 42. Matěj Lubas, 43. Adam Volf, 44. Lukáš Janoštík, 47. Adam Volf, 49. Tomáš Vinkler, 57. Adam Barchánek - 9. Matyáš Míka, 32. Matěj Kubeš, 33. Václav Třešňák, 33. Šimon Mestek, 38. Šimon Mestek, 44. Šimon Mestek; rozhodčí: Dominik Morávek - Ondřej Černý; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Tomáš Rudolecký 21, Jakub Kreibich 12 - Tomáš Charvát 6, František Salamánek 32; po třetinách: 6:1, 5:4, 6:1
60:00 Komentář domácích Mikulášek Roman (Trenér): Dnes musím tým pochválit za hru v útočném pásmu. Dobré řešení přechodových situací, ale i dobré hledání prostoru v plné obraně soupeř. Na druhou stranu 6 obdržených gólů je hodně, škoda 6 minutového výpadku ve 2 třetině. Musíme se z toho poučit a vyvarovat. Jinak z naší strany dobrý zápas a věřím, že si chuť a hlad po goléch udržíme i po novém roce. Díky rozhodčím a soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Hejtík Filip (Vedoucí): Stále ta stejná písnička, prospaná první třetina, která určila průběh dnešního utkání. Díky soupeří za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 23:13
57:40 Vyloučen hráč #15 Martin Landa družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za sekání
56:20 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 17:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #12 Matěj Lubas (17:6)
48:51 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 16:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #15 Vít Kašpárek (16:6)
48:24 Vyloučen hráč #69 Václav Třešňák družstva Horní Počernice Orka na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:55 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 15:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #13 Adam Volf, asistoval #73 Tadeáš Hoch (15:6)
43:10 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 14:6
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #29 Lukáš Janoštík, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (14:6)
43:03 GÓL Horní Počernice Orka! 13:6
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #57 Jan Jaroš (13:6)
42:16 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 13:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #13 Adam Volf, asistoval #29 Lukáš Janoštík (13:5)
41:57 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 12:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #12 Matěj Lubas bez asistence (12:5)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #11 Jakub Kreibich družstva BLACK ANGELS YONEX
40:00 Střely ve 2. části: 13:17
37:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 11:5
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #19 Filip Forejt (11:5)
37:03 GÓL Horní Počernice Orka! 10:5
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek bez asistence (10:5)
36:04 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 10:4
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (10:4)
34:27 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS YONEX neproměnil #31 Jakub Bartušek.
34:10 Vyloučen hráč #13 Adam Volf družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za hrubost
32:58 GÓL Horní Počernice Orka! 9:4
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #81 Šimon Mestek, asistoval #11 Daniel Macek (9:4)
32:44 GÓL Horní Počernice Orka! 9:3
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #69 Václav Třešňák, asistoval #64 Jan Maršík (9:3)
31:09 GÓL Horní Počernice Orka! 9:2
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #89 Matěj Kubeš, asistoval #81 Šimon Mestek (9:2)
28:32 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 9:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #43 Adam Jánský, asistoval #13 Adam Volf (9:1)
27:26 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 8:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #81 Tomáš Vinkler, asistoval #99 Lukáš Procházka (8:1)
26:42 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 7:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #31 Jakub Bartušek, asistoval #13 Adam Volf (7:1)
20:00 Střely v 1. části: 19:9
12:00 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 6:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #55 Adam Barchánek, asistoval #3 Vojtěch Koštialik (6:1)
12:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 František Salamánek družstva Horní Počernice Orka
12:00 V čase 12:00 se střídají golmani hostů
10:18 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 5:1
09:34 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #3 Vojtěch Koštialik, asistoval #12 Matěj Lubas (4:1)
08:37 GÓL Horní Počernice Orka! 3:1
Branku družstva Horní Počernice Orka vstřelil #10 Matyáš Míka, asistoval #3 Tomáš Charvát (3:1)
07:50 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 3:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #73 Tadeáš Hoch, asistoval #13 Adam Volf (3:0)
03:58 Hosté jedou trestný nájezd, neproměnili jej..
02:45 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 2:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #81 Tomáš Vinkler (2:0)
00:08 GÓL BLACK ANGELS YONEX! 1:0
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #99 Lukáš Procházka, asistoval #19 Filip Forejt (1:0)