6:4
    Daniel HAVEL
    (Osifčin)

SOKOLI Pardubice - Florbal Primátor Náchod 6:4
branky: 17. Vojtěch Král, 35. Vojta Čapek, 44. Adam Černý, 47. Ondřej Kubeš, 47. Matěj Tlučhoř, 54. Sebastian Ševeček - 6. Filip Knettig, 36. Adam Balek, 49. Jakub Vysoký, 59. Daniel Havel; rozhodčí: Filip Neumann - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 20 - David Fröde 12; po třetinách: 1:1, 1:1, 4:2
60:00 Komentář domácích Třískala Jan (Trenér): Děkuji klukům za tři body, mám je pochválit, tak je chválím. nPříští týden se uvidí, zdali jsem je nepřechválil.
60:00 Komentář hostů Skalický Dominik (Trenér): Dlouho vyrovnané utkání nakonec překlopili na sovu stranu domácí. Stejně tak jako vyhráli oni, jsme dnes mohli uspět i my. Rozdíl byl v koncovce kde byli domácí bohužel pro nás efektivnější. Musíme se poučit a připravit se na další derby, které nás čeká hned příští týden.
60:00 Střely ve 3. části: 7:7
59:42 Náchod si bere oddechový čas
58:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #9 Daniel Havel, asistoval #37 Nikolas Osifčin (6:4)
58:27 Krásný Špačkův nához na Havla, která usměrňuje míček do Ujecovi branky
57:44 Náchod znovu zkouší hru v šesti
57:13 Neskutečný Ujec rozštěpem chytá !!!
56:42 Náchod se zkouší dostávat do střel a kombinovat
55:37 Náchod zkusí hru v šesti
53:58 Machatý přestřeluje...
53:06 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #68 Sebastian Ševeček z trestného střílení (6:3)
53:06 Macháčkův samostatný únik končí faulem a nájezdem pro domácí
52:35 Fanoušci povzbuzují domácí hráče potleskem
50:16 Skvělý zákrok Frodeho
50:04 Náchod snižuje na 5:3
48:27 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:3
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jakub Vysoký, asistoval #13 David Špaček (5:3)
48:14 Ujec chytá
46:46 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #49 Matěj Tlučhoř, asistoval #73 Max Malátek (5:2)
46:46 Náchodští jsou rozhozeni, domácí toho využívají a dávají další goool
46:29 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #6 Ondřej Kubeš, asistoval #37 Vojtěch Král (4:2)
46:29 Ondřej Kubeš posílá Sokol do dvoubrankového vedení
45:57 Macháček zase mimo brankovou konstrukci
44:44 Nebezpečně vyslaná střela z půlky od Kettiga
43:13 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (3:2)
43:13 Adam černý posílá domácí sokoli do vedení
40:00 Střely ve 2. části: 4:11
35:12 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #85 Adam Balek, asistoval #87 Adam Jakubský (2:2)
35:12 Náchodští ihned odpovídají a znovu srovnávají
34:31 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #40 Vojta Čapek, asistoval #37 Vojtěch Král (2:1)
34:31 Vojtěch Čapej nádhěrně vymetává roh branky a dorostenecká střela posílá domácí do vedení
28:32 Macháček také nad
27:25 Špačkova střela mířila nad brankovou konstrukci
26:34 Ujec chytá
26:11 Náchod teďkom kombinuje na polovině hřiště
25:32 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování florbalky
25:32 Adam černý dnes už po druhé vyloučen
24:25 Ujec zase drží svůj tým
20:40 Fantastický Ujec
20:00 Střely v 1. části: 7:6
18:56 Nádherný výhoz od Vojty Ujce na samotného Macháčka, ake ten však nezakončuje
16:59 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #37 Vojtěch Král, asistoval #40 Vojta Čapek (1:1)
16:59 Vojta král trefuje nádhernou střelou z první a vyrovnává tak stav zápasu
11:39 Náchod úspěšně ubránil Pardubickou přesilovku
09:37 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká florbalka
05:07 GÓL Florbal Primátor Náchod! 0:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #6 Jakub Vysoký (0:1)
05:07 Náchod využívá přesilovky a zvyšuje na 1:0
04:47 Vyloučen hráč #20 Adam Černý družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání