• 60 59:14
    2
    Martina ŘEPKOVÁ

Česko W - Polsko W 9:3
branky: 9. Denisa Ratajová, 13. Nela Jiráková, 14. Denisa Ratajová, 18. Anna Brucháčková, 18. Eliška Chudá, 22. Karolína Suchá, 31. Denisa Ratajová, 51. Karolína Suchá, 55. Eliška Krupnová - 5. Katarzyna Rajska, 17. Zuzanna Krzywak, 20. Malwina Zagórska; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 321; zásahy brankářů: Jana Christianová 24 - Zuzanna Abramczyk 40; po třetinách: 5:3, 2:0, 2:0
60:00 Závěr utkání proti Polsku byl v jednoznačné režii České republiky, která si trpělivým výkonem dokráčela pro vítězství 9:3. Hned zítra ale Češky čeká ostrý střet se Švédskem. Sledujte jej od 10 hodin.
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:33 V posledních minutách si přesilovou hru dopřeje také polský kádr, na skóre už to ale nic nemění.
59:14 Vyloučen hráč #21 Martina Řepková družstva Česko W na 2 minuty za nedovolené vrážení
58:44 Skvělý zákrok polské brankářky.
57:25 Míček si ještě podrží také Christianová, následně střílí Řepková.
56:10 Polky se ještě vydaly do útoku, do brány ale dorazila místo míčku pouze Martina Gradzka. Drží se za rameno, snad bude v pořádku.
56:00 Česká kapitánka měla na holi svou druhou branku, míček ale jako zázrakem končí pouze před brankovou čárou.
55:30 Česko rozehrává z obranného rohu a útočí na magickou desítku.
54:04 Hrdinka české reprezentace Eliška Krupnová si ve svém jubilejním utkání připisuje taky branku.
54:03 GÓL Česko W! 9:3
Branku družstva Česko W vstřelil #5 Eliška Krupnová, asistoval #21 Martina Řepková (9:3)
53:58 To stejné na druhé straně předvádí také Eliška Krupnová.
53:46 Buczeková se pokoušela střílet z boku, její střela ale míří hodně vysoko.
53:10 Polky už viditelně rezignovaly a ve stoje už pouze brání čtverec před svou brankářkou.
52:00 Česká republika poklidně drží míček a ještě hledá nějakou útočnou kombinaci.
50:10 Gól si připisuje také Karolína Suchá a následuje komerční pauza.
50:08 GÓL Česko W! 8:3
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #24 Denisa Ratajová (8:3)
49:40 Na hřišti už se ani moc neprohání nejnebezpečnější polské hráčky a je asi rozhodnuto.
49:16 Zápas už jakoby se dohrával, stále ale ještě zbývá jedenáct minut hrací doby.
48:20 Po delší době si na míček sahá také Christianová, nebylo to pro ní ale nic náročného.
48:00 Češky stále obléhají polskou bránu, ale k zakončení se nedostávají. Polsko aktivně brání.
45:40 Gradzka zastavena u bočního mantinelu, Polsko rozehrává.
45:03 Hra je i na začátku třetí třetiny velice klidná a k vidění jsou spíše kombinace než akce.
44:50 Zagórska se znovu hnala na českou brankářku, ta ale skvěle vyjela a míček vykopla ještě dřív než její soupeřka stihla zakončit.
43:30 Buczeková se obtočila kolem českých obránkyň, ale do zakončení se nedostala.
42:09 Beránková prozkoušela pozornost polské brankářky, ale neuspěla.
40:47 Trojánková byla úplně sama v přebrankovém prostoru, nahrávala na Řepkovou, ale tu nenašla.
40:07 Buly třetí třetiny vyhrály Polky a snaží se vymyslet nějakou útočnou kombinaci.
40:00 Druhá třetina se nesla v klidnějším duchu než ta první a k vidění tak byly pouze dva české zásahy.
40:00 Střely ve 2. části: 18:6
39:10 Třetina nám pomalu končí a Polsko pauzu jistě využije k opětovnému nabrání sil.
37:48 Tahle přesilová hra odrážela způsob, jakým Polky aktuálně hrají a Česko tak pouze naráželo na stojící pevný blok kolem brány.
36:40 Spousta dorážek ze vzduchu, míček ale končí jen za polskou bránou.
35:57 Češky si zahrají druhou přesilovou hru v tomto zápase.
35:47 Vyloučen hráč #37 Ewelina Nowaczyk družstva Polsko W na 2 minuty za bránění ve hře
35:00 Zagórska se snažila prodrat dopředu, ale už není tak rychlá, jako v první třetině. Celkově je její kádr viditelně unavený.
33:10 Češkám se v posledních minutách nedaří dostat míček na bránu, Polky dobře blokují.
31:35 Polky jsou v této třetině již méně nebezpečné a na jejich tvářích jde vidět mírná frustrace.
30:45 Čepice na palubovku, Ratajová kompletuje hattrick! Jedné z nejzkušenějších hráček české reprezentace se vstup do tohoto šampionátu daří na výbornou a Česko vede už 7:3.
30:37 GÓL Česko W! 7:3
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #7 Anna Brucháčková (7:3)
29:07 Hra je sice klidnější než v první třetině, míček ale lítá z jedné strany na druhou obrovským tempem.
28:10 Christianová skočila tygřím skokem a Krzywaková tak v pozici dvou na nulu zakončila nepřesně.
27:06 Keprtová se zlobí, Zagórskou ale zadržela nepovoleně a Polsko tak má k dispozici rozehrávku ze vzdálenosti velkého brankoviště.
25:36 Češky se po přestávce hodně zlepšily v kontrole míčku a hra je tak o trochu klidnější.
25:10 Ratajová útočila na hattrick, v poslední chvíli ale natáhla ruku polská brankářka a gólu tak zamezila.
23:50 Buczeková se teď několikrát hnala do útoku, Češky jí ale pokaždé zastavily.
22:40 Střela Řepkové zblokována.
22:30 Krupnová hledala vysokým náhozem Maroszovou, Polky ale tuto situaci dobře ubránily.
21:36 Míček přiskákal k Suché, ta se s ničím nepárala, prostě do toho plácla a je z toho šestá česká branka!
21:35 GÓL Česko W! 6:3
Branku družstva Česko W vstřelil #23 Karolína Suchá, asistoval #9 Nela Jiráková (6:3)
21:24 Z prořídlých tribun se ozývá kotel polských fanoušků, na míčku ale stále zůstává Česko.
21:00 Krupnová prozkoušela polskou brankářku, ta chytá.
20:10 Druhou třetinu začínají s míčkem Češky.
20:00 Úvod zápasu Češkám moc nevyšel, pak se ale otřepaly z nervozity a za vedení Denisy Ratajové se ujaly vedení.
20:00 Střely v 1. části: 18:11
19:53 Závěr první třetiny byl velmi divoký a ve druhé třetině se máme jistě na co těšit.
19:20 Gólem do šatny se Polsko připomíná a je to 5:3 pro Česko.
19:11 GÓL Polsko W! 5:3
Branku družstva Polsko W vstřelil #7 Malwina Zagórska bez asistence (5:3)
17:36 GÓL Česko W! 5:2
Branku družstva Česko W vstřelil #2 Eliška Chudá, asistoval #4 Michaela Kubečková (5:2)
17:20 Ta nejzkušenější na nováčka! Krupnová předložila Brucháčkové a je to 4:2.
17:19 GÓL Česko W! 4:2
Branku družstva Česko W vstřelil #7 Anna Brucháčková, asistoval #5 Eliška Krupnová (4:2)
16:35 Nakonec to tedy nebyla Zagórska, ze stejné pozice se ale prosazuje Krzywak a máme tu kontaktní rozdíl.
16:34 GÓL Polsko W! 3:2
Branku družstva Polsko W vstřelil #77 Zuzanna Krzywak, asistoval #36 Wiktoria Kowalewska (3:2)
16:27 Jiráková trefuje tyč!
16:10 Zagórska se dostává do útoku i při vlastním oslabení a nebezpečně stínuje poslední českou hráčku.
15:18 Vyloučen hráč #44 Weronika Noga družstva Polsko W na 2 minuty za sekání
15:16 A máme tady první vyloučení tohoto zápasu. Česko si zahraje přesilovku.
14:40 Míček poskakoval po brankové čáře za polskou gólmankou, ale gól z toho není.
13:42 Ratajová se zničehonic ocitla úplně osamocená před polskou bránou, zpracovala si míček a jednoduše skóruje.
13:41 GÓL Česko W! 3:1
13:20 Řepková se rozběhla tak rychle, že jí nestihly zaměřit ani televizní kamery. Polsko ale její akci hatí.
12:59 Oba týmy si teď odpočaly při komerční pauze a pokračuje se rozehrávkou Česka.
12:35 Vzápětí se ale slaví na druhé straně. Hodněkrát tečovaný pokus končí až za zády zmatené polské brankářky.
12:34 GÓL Česko W! 2:1
Branku družstva Česko W vstřelil #9 Nela Jiráková, asistoval #7 Anna Brucháčková (2:1)
12:20 Další ostrý pokus Helmanové.
11:30 Zápas je zatím velice vyrovnaný a troufám si říct, že obě gólmanky mají stejnou práci.
10:20 Christianová teď musela být hodně ve střehu. Maja Helmanová ji prozkoušela z nulového úhlu, ale velmi nebezpečně.
09:30 Skvělý zákrok polské brankářky hatí český gól.
08:57 Další nebezpečný český pokus, Řepkové ale sjel míček z čepele.
08:04 Tak konečně to Ratajové vyšlo! Česká reprezentantka zařadila velmi vysokou rychlost, zakončila z první a svému srovnávacímu gólu přidala také oslavný skluz po palubovce. 1:1!
08:03 GÓL Česko W! 1:1
07:39 Krzywaková zahodila Keprtovou za mantinel a Česko se tak dostalo do dobré šance. Zatím ale chybí přesné zakončení.
06:40 Zagórska má dnes opravdu spoustu sil a chutí k útoku. Teď minula bránu.
05:35 Další nebezpečný pokus polského kádru.
04:56 Pokus Mechlové o odpověď zablokován. Polsku se zatím úvod zápasu velmi daří.
04:02 S tímhle nemohla Christianová nic dělat. Zagórska skvěle vyvezla míček a následnou dělovkou pod břevno se prosazuje Rajska.
04:01 GÓL Polsko W! 0:1
Branku družstva Polsko W vstřelil #13 Katarzyna Rajska, asistoval #7 Malwina Zagórska (0:1)
02:59 Tvrdý souboj v rohu vybojovaly Češky, po nepovedné střele se ale do protiútoku hnaly jejich soupeřky. Naštěstí nezpracovaly míček.
01:59 Dopředu se teď hnala druhá velmi nebezpečná polská puška Malwina Zagórska. Christianová chytá.
01:00 Ratajová se s ničím nepáře a hned zkouší polskou brankářku nepříjemnou střelou.
00:55 Češky už mají míček na svých holích a rozbíhá se jejich první kombinace.
00:01 Buczeková pořádně potrápila Krupnovou na buly a vybojovala první útočnou akci pro Polsko.
00:00 Krásné adventní poledne! Vítejte u prvního zápasu české ženské reprezentace na šampionátu 2023 v Singapuru. Zápas za malou chvíli začne.