• 56 55:57
    8:2
    (Vuorela)

Finsko W - Česko W 8:2
branky: 2. Oona Kauppi, 14. Veera Kauppi, 23. Veera Kauppi, 28. Miisa Turunen, 32. Jenna Saario, 38. Veera Kauppi, 49. My Kippilä, 56. Veera Kauppi - 15. Vanessa Rebecca Keprtová, 30. Denisa Ratajová; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Noora Vuorela 24 - Jana Christianová 21; po třetinách: 2:1, 4:1, 2:0
60:00 Semifinále Česko nezvládlo a míří tak do boje o bronzové medaile. To odstartuje již zítra v 9 hodin ráno, tak nezapomeňte koukat!
60:00 Střely ve 3. části: 10:5
59:30 Další finský pokus razítkuje břevno.
59:10 Trojánková nyní nahrávala tak divoce, že míček proskákal kolem nic netušící Jany Christianové.
58:50 Ratajová je napomínána švýcarským rozhodčím a pokud ještě jednou fauluje, bude pravděpodobně vyřazena na delší dobu ze hřiště.
57:25 Christianová si ještě připisuje jeden těžší zákrok a Finky už pomalu slaví.
55:58 Kubečková se zničehonic dostala do samostatného úniku, narazila na zákrok finské brankářky, ta vyhodila a Veera Kauppiová si připisuje další branku.
55:57 GÓL Finsko W! 8:2
Branku družstva Finsko W vstřelil #28 Veera Kauppi, asistoval #1 Noora Vuorela (8:2)
55:00 Probíhá posledních pět minut zápasu.
52:59 Finská reprezentace se nikam nežene a poklidně kombinuje podél mantinelů.
51:56 Vyloučen hráč #24 Denisa Ratajová družstva Česko W na 2 minuty za sekání
51:55 Oona Kauppiová se vydala do českého brankoviště, nohy jí podsekla Ratajová a je tady další české oslabení.
51:00 Keprtová to zkoušela po náhozu Christianové, ale ihned kolem sebe měla dvě finské obránkyně.
50:10 Další finský pokus, který končí za mantinelem a je tady poslední komerční přestávka.
49:30 Češky se snaží s tímhle zápasem něco udělat, Finky ale kráčejí vstříc dalšímu světovému finále.
48:40 Série jednodotekových přihrávek finských florbalistek končí velmi povedeným věšákem My Kippilové.
48:38 GÓL Finsko W! 7:2
Branku družstva Finsko W vstřelil #80 My Kippilä, asistoval #27 Oona Kauppi (7:2)
47:10 Na hřišti je nyní znovu ofenzivní duo sester Kauppiových a Češky čeká těžká štace.
46:57 Vyloučen hráč #23 Karolína Suchá družstva Česko W na 2 minuty za opakované přestupky
46:30 Také Finsko si v tomto semifinále zahraje přesilovou hru a nyní hraje ve výhodě.
44:32 Brucháčková vyslala jednoduchou a nenápadnou střelu a finská brankářka si s tímto zákrokem znovu nebyla vůbec jistá.
43:26 Finky přestály další český pokus o tlak a vybojovaly si rozehrávku z útočného rohu.
42:01 Dobrá střela Brucháčkové, finská brankářka se za ní pouze ohlédla.
41:02 Keprtová zaváží další míček, Finsko se ale zformovalo do pevné obrany a k jeho bráně to teď bude velmi těžká cesta.
40:20 Úvodní buly ovládly Češky a okamžitě se hnaly dopředu.
40:01 Čeká nás poslední třetina základní hrací doby, ve které se Češky musejí minimálně čtyřikrát prosadit, aby měly šanci na postup do finále.
40:00 Druhá třetina bohužel znovu patřila finským sestrám a Česko prohrává o čtyři branky.
40:00 Střely ve 2. části: 9:12
39:50 Dobrý pokus Maroszové, finská gólmanka kryje.
38:40 Kubečková se snažila docpat míček do branky a finské obránkyně naprosto profesionálně obstoupily celé malé brankoviště tak, aby nefaulovaly.
37:54 Tenhle gól se ani nedá patřičně okomentovat. To byla florbalová lahůdka pro všechny, Finsko ale vede už 6:2.
37:53 GÓL Finsko W! 6:2
Branku družstva Finsko W vstřelil #28 Veera Kauppi, asistoval #27 Oona Kauppi (6:2)
37:10 Po delší době jsou na míčku také finské florbalistky a zbývají poslední tři minuty druhé části.
37:00 Hra je poslední minuty trochu klidnější a hodně rozkouskovaná drobnými fauly.
34:50 Češky zase zesilují své útočné pokusy, snad to tam za chvíli spadne.
34:10 Jiráková vyslala projektil, který byl tečován a poskakoval po horní tyčce!
33:50 Kubečková teď byla úplně sama na středu velkého brankoviště, ale prudký pas nezachytila ani nohou.
32:50 Skvělý zákrok Christianové, hra je teď nahoru a dolů.
31:20 České florbalistky se nechaly rozhodit výrokem rozhodčích a Finky se znovu prosazují.
31:15 GÓL Finsko W! 5:2
Branku družstva Finsko W vstřelil #89 Jenna Saario, asistoval #3 Sara Piispa (5:2)
30:50 Brucháčková zaváži na útočnou polovinu, finská gólmanka pozorná.
29:46 Góóóóól!!!! Češky využívají teprve třetí přesilovku na tomto šampionátu, ale nemohlo to přijít v lepší chvíli! Ratajová se prosazuje naprosto totožně jako Keprtová a národní tým by měl střílet do pravé spodní části finské branky.
29:45 GÓL Česko W! 4:2
Branku družstva Česko W vstřelil #24 Denisa Ratajová, asistoval #9 Nela Jiráková (4:2)
29:15 Vyloučen hráč #44 Milla Nordlund družstva Finsko W na 2 minuty za sekání
29:10 Máme tady první vyloučení tohoto semifinále a Češky si zahrají přesilovou hru.
27:58 Češky se snaží, jejich míčky se ale vůbec nedostávají na finskou branku.
27:16 Christianová skvěle zasáhla proti nabíhající Ooně Kauppiové, ale obrana jí v tom nechala a následnou dorážkou se tak prosazuje jiná finská hráčka.
27:15 GÓL Finsko W! 4:1
Branku družstva Finsko W vstřelil #15 Miisa Turunen, asistoval #27 Oona Kauppi (4:1)
25:36 Nebezpečná střela Jirákové jen tak tak lízla prsty finské gólmanky.
25:15 Česká brankářka zkoušela poslat rychlý výhoz na Brucháčkovou, finská obrana se o to ale postarala hned ve čtyřech hráčkách.
24:56 Nebezpečná finská střela, Christianová výborně zasahuje.
23:40 Češky se znovu snaží dostat z utlumující deky finské branky. Zatím jsou na míčku Finky.
22:16 Veera Kauppiová se nyní dostala k míčku a dává Češkám najevo, jak to vždycky dopadne.
22:15 GÓL Finsko W! 3:1
Branku družstva Finsko W vstřelil #28 Veera Kauppi, asistoval #80 My Kippilä (3:1)
21:10 Češky využívají speciální taktiky a když je na hřišti duo Kauppiových, tak nepouští míček.
20:40 Brucháčková předala Pláškové, ta to zkusila, ale napálila blok.
20:01 Druhá třetina startuje vítězným buly pro Finky.
20:00 Divoká první třetina skončila za stavu 2:1 pro Finsko. Zprvu to pro Češky nebylo nic příjemného, pak se ale prosadila Vanessa Rebecca Keprtová a národní tým je zpátky ve hře!
20:00 Střely v 1. části: 10:9
19:03 Třetina pomalu končí a nyní bude pro oba celky důležité neinkasovat branku.
18:00 Beránková srolovala jednu z nejnebezpečnějších finských útočnic na mantinel.
17:36 Další nebezpečný pokus Keprtové! Ta dnes nemá žádné zábrany.
16:30 Chudá to po vzoru Keprtové zkoušela střelou z dálky, její střela proskákala na zadní mantinel.
15:00 Góóóól!! Nejšikovnější hráčka dosavadního průběhu semifinále se přece jen prosadila a připisuje si svou první branku v ženské reprezentaci!! Výborně, Vanesso!
14:58 GÓL Česko W! 2:1
Branku družstva Česko W vstřelil #29 Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval #10 Vendula Beránková (2:1)
14:36 Na Češky znovu padla deka a hra se hodně zklidnila.
13:13 Další nechytatelná spolupráce sester Kauppiových. Tohle byla neskutečná kombinace, která trvala zhruba 0,5 vteřin.
13:12 GÓL Finsko W! 2:0
12:31 Skóre zatím ukazuje vedení Finska, na hřišti ale poslední minuty jasně vévodí Češky.
11:40 Dobrá teč po střele Mechlové, finská brankářka nic neviděla.
11:13 Ratajová v dobré pozici, míček zaduněl na zadním mantinelu.
10:10 Nejvíce problémů zatím Finsku dělá dvojice Maroszová - Keprtová, kterým utkání vychází skvěle.
09:03 Další výborný zákrok české brankářky.
07:59 Christianová skvěle proti dalekonosnému projektilu finské obránkyně!
07:10 České střelecké pokusy se načítají, zatím ale chybí přesnost.
05:59 Keprtová nastartovala motory a prohnala se až do střelecké pozice. Finská brankářka sice zasahuje, zatím ale nevypadá moc jistě. Toho by Češky mohly využít.
05:16 Další finský pokus, také tady se ale promáchlo. Následně zasahuje Christianová.
04:40 Brucháčková měla na holi srovnávací gól, který předložila Ratajové. Ta ale na malém brankovišti promáchla.
03:30 Maroszová to dělá výborně a nyní vybojovala dva míčky. Bohužel byla její střela zblokovaná.
02:58 Češky se budou muset oklepat z brzkého inkasovaného gólu a navázat na plodné čtvtfinále s Dánskem. Teď se o to snaží lajna Maroszové.
01:18 První návštěva sester Kauppiových na hřišti okamžitě končí brankou v české síti. Veera projela hřiště zcela nehlídaná, předala na svou volnou sestru Oonu a je to 1:0 pro Finsko.
01:12 GÓL Finsko W! 1:0
Branku družstva Finsko W vstřelil #27 Oona Kauppi, asistoval #28 Veera Kauppi (1:0)
00:36 Krupnová si připisuje první zákrok, který by pro Janu Christianovou byl asi hodně těžký. Finky okamžitě tlačí.
00:10 Finsko dnes hraje v modrých dresech, Česká republika zase v čistě bílých.
00:00 Úvodní buly je za námi a k míčku se dostávají Finky.
00:00 Vítám všechny florbalové fanoušky. Za malou chvíli odstartuje stěžejní semifinále světového šampionátu žen, v němž se Česká republika utká s Finskem. Zápas můžete sledovat živě na kanále ČT2. Přeji příjemnou zábavu!