• 60 59:10
    2
    Marek BENEŠ

IBF Falun - ESA logistika Tatran Střešovice 4:6
branky: 13. Emil Ruud, 19. Alexander Galante Carlström, 54. Alexander Galante Carlström, 60. Malte Lundmark - 7. Matěj Havlas, 39. Martin Šindelář, 51. Ondřej Sádlo, 53. Marek Beneš, 54. Tomáš Hanák, 57. Matěj Havlas; vyloučení: 3 + Casper Backby OS:3 + Tomáš Hanák OS; využití: 2:1; diváků: 1450; zásahy brankářů: Santtu Strandberg 14 - Tomáš Jurco 40; po třetinách: 2:1, 0:1, 2:4
60:00 Oslavy začínají, Tatran je mistrem Champions Cupu!!
60:00 Střely ve 3. části: 20:9
59:56 Tohle už nic nezmění, historie je přepsána! Tatran je mistrem!
59:55 GÓL IBF Falun! 4:6
Branku družstva IBF Falun vstřelil #14 Malte Lundmark, asistoval #10 Omar Aldeeb (4:6)
59:10 Vyloučen hráč #35 Marek Beneš družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
59:10 Rozhodčí znovu bezdůvodně přerušují hru a vylučují.
59:02 Střešovice už jsou opravdu blízko! Minuta do konce.
58:40 Falun promarnil volný úder z hranice téměř malého brankoviště a Tatran se tak ubránil.
58:30 Timeout IBF Falun
58:30 Tatran před sebou má poslední a velm těžké dvě a půl minuty!
56:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (3:6)
55:47 Ten, který to začal, to nyní pravděpodobně ukončuje.. Matěj Havlas přidává další branku a Tatran vede 6:3!
55:45 Jurco chytře prodlužuje pauzu občerstvením a požadavkem na utření svého brankoviště.
53:50 Falun střílí gól naděje a ještě se snaží se zápasem něco udělat.
53:48 GÓL IBF Falun! 3:5
Branku družstva IBF Falun vstřelil #9 Alexander Galante Carlström, asistoval #14 Malte Lundmark (3:5)
53:36 Tomáš Jurco vychytal nařízené trestné střílení Falunu, následně Švédové sáhli ke hře bez brankáře a rozhození těmito změnami inkasují další branku z hole Hanáka!
53:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (2:5)
53:10 Po euforické trefě Marka Beneše se domácí tým neraduje dlouho, Švédové mají totiž k dispozici trestné střílení.
52:23 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #88 Martin Šindelář (2:4)
51:40 Tatran se na chvíli vymaní ze švédského tlaku, k dispozici má totiž další přesilovku.
51:30 Vyloučen hráč #87 Emil Kalentun družstva IBF Falun na 2 minuty za vysoká florbalka
50:59 Neskutečný zákrok Tomáše Jurca drží české vedení!
50:47 Falun zesílil obrátky a okamžitě ovládá celou hru. Proti je ale český brankář, který zachraňuje svůj tým.
50:23 Náhradní střešovická lajna nyní přehrála jednu z nejlepších florbalových formací světa a pohodovou trefou Sádla posílá Tatran do vedení 3:2!
50:21 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #26 Ondřej Sádlo, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:3)
48:56 První tatranská lajna teď kombinovala tak dlouho, až zahodila situaci tří na jednoho a tím i obrovskou šanci.
48:29 Skvělý zákrok Jurca.
47:10 Velká chyba Tatranu byla zachráněna hvizdem rozhodčích. Rozehrávají čeští hráči.
46:37 Oba týmy jsou nyní o hodně opatrnější a ukázněnější než ve druhé třetině.
45:59 Johansson v obrovské šanci pouze přestřelil.
45:10 Kisugite v přečíslení dvou na jednoho trefil nohu švédského obránce a skóre je tak stále vyrovnané.
43:42 Obrovská chyba Meliše nyní namazala Carlstromovi, ten ale nezakončil dobře a vzápětí byl v obrovské šanci Havlas. Minul bránu.
42:49 Střešovice se teď dostaly ke dvěma bleskovým šancím za sebou, v obou ale vyhrál švédský brankář.
41:19 Míček mají stále na holích Švédové a nikam se nehrnou.
40:15 Již podle tradice si úvodní buly podmanil Tatran, ale vzápětí ztratil míček a Falun tak ihned útočí.
40:00 Druhá třetina byla dlouho bezbranková, pak se ale prosadil Martin Šindelář a trefou do šatny tak srovnal na 2:2.
40:00 Střely ve 2. části: 15:8
39:50 Falun právě zahodil gólovou situaci tří na jednoho.
39:00 Jurco předvedl několik zákroků za sebou a pak byl faulován.
38:39 Falun už bude chtít tuto třetinu v klidu dohrát a drží tak míček.
38:13 Šindelář posílá Falunu gól do šatny a tečovanou dělovkou na bližší tyčku srovnává na 2:2.
38:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #72 Šimon Vavroušek (2:2)
38:00 Probíhají poslední dvě minuty druhé třetiny.
36:51 Výborný zákrok kolenem Jurca proti samostatnému úniku jednoho ze Švédů.
36:42 Švédové nyní chtějí trochu uklidnit hru a kombinují na své polovině.
35:59 Falun svou přesilovou hru nezužitkoval a skóre tak stále zůstává stejné.
33:45 Po sérii vyloučení se konečně zase hraje a Tomáš Jurco předvádí jeden dobrý zákrok za druhým proti švédské přesilovce.
32:38 Vyloučen hráč #68 Casper Backby družstva IBF Falun na 2 minuty za hrubost
32:38 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva ESA logistika Tatran Střešovice - osobní trest
32:38 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost
32:37 Švédský brankář přišel při zákroku o masku a okamžitě se kolem něj vytvořila obrovská obranná clona. A hráči si znovu vyměnují názory i údery.
31:37 Aldeeb čistě sebral míček střešovickému obránci a hnal se sám na branku. Jeho trefa byla ale příliš vysoká.
31:10 Lundmark měl nyní na holi třetí švédskou branku, jen tak tak ale netrefil míček.
30:20 Zápas se dostal do své poloviny a na hřišti se pořádně přitvrzuje. Po delší době se teď znovu hraje florbal.
28:50 Šindelář hodně provokuje švédské hráče, ale zatím ho nikdo nevylučuje.
27:40 Dobrou střešovickou kombinaci ukončuje střela Hanáka a zákrok švédského gólmana.
27:30 Tatran má k dispozici první přesilovou hru v tomto finále a už kombinuje na své útočné polovině.
26:58 Vyloučen hráč #68 Casper Backby družstva IBF Falun - osobní trest
26:58 Vyloučen hráč #68 Casper Backby družstva IBF Falun na 2 minuty za nesportovní chování
26:20 Švýcarští rozhodčí začínají ztrácet tento zápas a hráči se melou v jedné situaci za druhou. Beneš teď vysvětloval něco Backbymu a výsledkem je, že si Švéd jde sednout na trestnou lavici.
25:39 Tomáš Jurco nyní zvládl situaci dvou na jednoho a nohou zastavil tuhle akci.
25:13 Boček skvělým a hlavně čistým zákrokem zabránil švédskému samostatnému úniku.
23:41 Rychlá kombinace Tatranu byla zastavena těsně před zakončením z hole Hanáka.
22:59 Kisugite napřáhl ke střele už u půlící čáry a vytvořil pořádnou melu před švédskou bránou.
22:19 Šindelář vystřelil souběžně s hvizdem rozhodčích a okamžitě musel čelit mnoha rozčíleným Švédům. Ti jsou dnes hodně napnutí.
21:47 Švédští hráči trochu přidali na tempu a Jurco už si musel připsat velmi těžký zákrok.
20:50 Po delší době si na míček sahá také švédský brankář.
20:10 Tatran se ve druhé třetině dostává na míček jako první a už kombinuje u své brány.
20:00 Zápas rozehráli lépe domácí florbalisté, pak ale Falun využil drobné chybky Tatranu a rázem se dostal do vedení 2:1.
20:00 Střely v 1. části: 9:3
19:50 Třetina končí tak, jak probíhala posledních deset minut - a tedy míčkem na holích švédských florbalistů.
18:33 Rychlá kombinace Falunu dopadla brankovou sirénou. Carlstrom posílá svůj tým poprvé v tomto utkání do vedení trefou do prázdné brány.
18:32 GÓL IBF Falun! 2:1
17:30 Martin Kisugite si tenhle faul asi nedá za rámeček, neboť se jde posadit za nedovolenou vzdálenost.
17:24 Vyloučen hráč #55 Martin Kisugite družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
17:00 Fanoušci domácího Tatranu si připravili hezkou choreografii a velice hlasitě podporují svůj tým.
15:27 Hra se trochu otočila a na míčku jsou teď po delší dobu florbalisté Falunu.
14:38 Falun v další útočné akci skončil za střešovickou bránou, dál se ale nedostal.
13:10 Tatran se snaží vrátit zpátky do sedla tohoto zápasu, na míčku je ale nyní soupeř.
12:42 Tomáš Jurco nejprve vytáhl skvělý zákrok a zachránil svůj tým, následně ale vyhodil přímo do zad svého spoluhráče a míčku se zmocnil Falun. Je vyrovnáno.
12:41 GÓL IBF Falun! 1:1
Branku družstva IBF Falun vstřelil #86 Emil Ruud, asistoval #14 Malte Lundmark (1:1)
12:10 Sládeček se obratně vyhnul hned dvěma napadajícím hráčům a vzápětí si jeho tým vytvořil slibnou šanci.
10:59 Beneš se vydal do individuálního výletu na útočnou polovinu, jeho střela ale byla zablokována.
10:05 Švédové nyní ostřelují českou bránu ze všech pozic a Tomáš Jurco se tak dostává do tempa.
09:26 Carlstrom nyní netrefil naprosto prázdnou bránu. Skóre se tak nemění.
08:35 Náznak švédského přečíslení byl překažen návratem hned tří českých hráčů.
07:49 Hra je stále v rukou Tatranu, Falun ale občas zazlobí a prozkouší koncentraci českého brankáře.
06:19 Góól! Tatran se dostává do vedení po neskutečné dělovce Matěje Havlase pod horní tyčku! Tahle kombinace byla jako z učebnice florbalu.
06:18 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #55 Martin Kisugite (0:1)
05:37 Domácí jsou zatím v jednoznačném držení míčku a Falun jen poslušně brání svou polovinu.
04:43 Dobrý obranný zákrok Vavrouška kazí tuhle švédskou akci. Hraje se v opravdu vysokém tempu.
03:59 Další zblokovaná švédská střela, na míčku bude začínat Tatran.
03:08 Na hřišti se schylovalo k prvním útočným akcím, zatím jsou ale přesnější bloky bránících hráčů.
02:10 Johansson se ocitl za mantinelem a Hanák může být velmi rád, že za tohle nešel na trestnou lavici.
01:59 První individuální akci švédského celku hatí zásah českého brankáře.
01:30 Falun se zatím ještě nedostal na míček a Střešovicím tak úvod finále vychází na jedničku.
00:50 Švýcarští rozhodčí zatím velmi krotí hru a ta je tak velice rozkouskovaná.
00:10 Švédové hned na úvodním buly faulují a rozehrávku si tak užije Tatran.
00:00 Vítám všechny florbalové fanoušky! Pojďme se společně podívat na to, jak dopadne finále mužského Champions Cupu 2024.