(Dolejš)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Panthers Praha - FBC DOŠWICH MILEVSKO 7:6
branky: 5. Petr Škoda, 17. Vojtěch Wojnar, 22. Petr Škoda, 27. Matouš Hrubý, 55. Pavel Daněk, 58. Dominik Hudec, 59. Matěj Vavroušek - 9. Daniel Hrůza, 19. Jakub Loskot, 26. Martin Dolejš, 35. Daniel Dolejš, 60. Adam Černý, 60. Adam Černý; rozhodčí: Jiří Jelínek - Josef Libecajt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 120; zásahy brankářů: Jan Buzík 13 - Luboš Zeman 21; po třetinách: 2:2, 2:2, 3:2
60:00 Komentář domácích Míka Patrik (Trenér): Tato série bude ve znamení "Tým vs Individuality". První zápas urval na svoji stranu celek s lepším týmovým pojetím. Koncentrovaným a trpělivým výkonem jsme Milevsko utahali a rozhodli v závěrečné třetině.  nDěkujeme fanouškům za podporu a věřím, že zítra dorazí opět na neméně atraktivní utkání. "AIFW"
60:00 Komentář hostů Jiřík Marek (Trenér): Dneska jsme odehráli pěkný zápas. Jsem rád, že jsme ze soupeře neměli respekt a ukázali jsme náš potenciál. V zápase nám chyběla lepší hra na balonku, který jsme někdy moc snadno odevzdali soupeři. Pro nás se nic nemění. Do Prahy jsme si přijeli pro jednu výhru. Koukneme na video, doladíme některé detaily a zítra vyhrajeme. Děkuji soupeři za zápas a opět děkuji naším skvělým fanouškům, kterých  přijelo hodně a vytvářeli nám domací atmosféru. 33
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:6
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:6)
59:22 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 7:5
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #29 Adam Černý, asistoval #32 Adam Dvořák (7:5)
58:31 GÓL Panthers Praha! 7:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek bez asistence (7:4)
57:22 Milevsko to bude zkoušet v šesti.
57:16 Timeout FBC DOŠWICH MILEVSKO
57:16 GÓL Panthers Praha! 6:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #34 Tomáš Kačer (6:4)
54:10 GÓL Panthers Praha! 5:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #60 Marco Lombino (5:4)
54:10 Daněk se dokázal ze středu prosadit a posílá tak domácí do velmi cenného vedení.
51:32 Hrubý si udělal dvě otočky a obešel tři hráče, avšak Zemana trefil pouze do břicha.
48:51 Rozehrávka domácích z rohu soupeřovi půlky.
48:28 Domácí napadají, hosté když jsou v úzkých tak radši zahazují.
43:34 Riley posílá Wojnarovi šikovnou crossovou nahrávku na střelu k zadní tyči. Ten však trefuje pouze mantinel za brankou.
42:06 Hra obou týmů je čím dál tím důraznější.
40:00 Střely ve 2. části: 8:7
35:37 Střela Černého se odráží nad branku domácích.
34:43 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #97 Eduard Chalupa (4:4)
31:21 Buzík ve fantastickém zákroku. Diváci nadšeně skandují jeho jméno.
29:23 Hrubý trefuje pouze spojnici brankové konstrukce.
26:56 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:3)
26:56 Wojnar naservíroval balónek Hrubému přímo do prázdné brány.
25:56 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #82 Martin Dolejš, asistoval #11 Matěj Duba (3:3)
24:48 Milevsku nebyl uznaný gól, rozhodčí hlásí vysokou hůl.
22:11 Domácí brankář odráží balónek špičkou nohy.
21:45 GÓL Panthers Praha! 3:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda bez asistence (3:2)
20:00 Střely v 1. části: 12:7
18:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #58 Jakub Loskot, asistoval #29 Adam Černý (2:2)
18:54 Loskot zakončuje přímo pod břevno.
18:30 Mašát předvádí v oslabení ukázkové bloky.
17:39 Vyloučen hráč #91 Matouš Hrubý družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra na zemi
16:02 GÓL Panthers Praha! 2:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #72 Jan Martinek (2:1)
16:02 Wojnar zázračně protlačil balónek až za Zemanova záda.
12:28 Buzík teď musí ukázat svůj talent, když třikrát po sobě eliminuje nebezpečné šance hostí.
08:07 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza, asistoval #82 Martin Dolejš (1:1)
08:07 Dolejš posílá rychlou nahrávku zpoza branky přímo na připraveného Hrůzu a ten šikovně zakončuje.
06:32 Nový trefuje branku pouze ze strany.
04:29 GÓL Panthers Praha! 1:0
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #25 Petr Škoda, asistoval #23 Josef Nový (1:0)
03:02 Buzík musí poprvé zasáhnout proti tvrdé střele ze středu.
01:12 Martínek opakovaně ohrožuje Zemanovu svatyni.
00:58 Lombino v první šanci od mantinelu trefuje břevno.
00:01 Úvodní buly pro tým z Milevska.