• 57 56:58
    2
    Petr CHLÁDEK

FLORBAL JABLONEC - FBC DDM Kati Kadaň 5:9
branky: 7. Filip Kapitán, 8. Jakub Horník, 10. Jakub Horník, 21. Lukáš Jarolímek, 31. Jakub Horník - 6. Mikuláš Kulík, 15. Marek Pokorný, 15. Daniel Muchna, 29. Erik Štěrba, 31. Erik Štěrba, 37. Patrick Lenke, 42. Patrick Lenke, 43. Mikuláš Kulík, 54. Daniel Muchna; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Daniel Kupec 29 - Jan Štěpánek 31; po třetinách: 3:3, 2:3, 0:3
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Úžasná série se vším všudy, soupeř hrál opravdu výborně a my jsme je v určitých chvílích možná i trošičku podcenili. K dnešnímu zápasu bych se asi vyjádřil tak, že jsme první třetinu trochu zaspali, ale sebrali jsme se jako tým a ještě to dotáhli. Skvěle odmakaný dvě třetiny nás posunuli do dalšího kola play up. Na příští týden se výborně připravíme a budeme se těšit na naše skvělé fanoušky. Dnešním fanouškům patří velké díky, že zvážili cestu s námi až sem.
60:00 Komentář domácích Dvořáková Kateřina (Trenér): Tahle sezóna toho měla hodně. Příchody, odchody, emoce. Přišli jsme s uplně novým týmem a dotáhli to do playup. Série ve většině případů vyrovnaná a nechybělo mnoho. Za tuhle sezónu si kluci zaslouží obrovskou pochvalu, na začátku jsme se do toho museli dostávat, ale naše hra šla postupně nahoru a tenhle zápas byl jejím vrcholem. Mělo to uplně všechno! Velký dík dnes patří i fanouškům, kteří dnes tvořili perfektní atmosféru. Nemáme se absolutně za co stydět a příští rok se vrátíme silnější a zkušenější. Ještě jednou díky! Čau v září!
60:00 Střely ve 3. části: 13:9
60:00 Za celý pořadatelský tým se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek víkendu, doufáme, že se zase v příští sezóně sejdeme na hale. Zároveň přeji Kadani hodně štěstí ve zbytku play up. Děkuji za Vaši přízeň po celý rok
60:00 Hráči utkání jsou Erik Štěrba a Tomáš Urban, gratulujeme
60:00 A je tu konec, po vyrovnaných prvních dvou třetinách Kadaň ovládla třetinu třetí a zaslouženě postupuje do dalšího kola play up
59:27 Jablonci se již nedaří dostat se do útoku
58:17 Kadaň těsně míjí odkrytou bránu
57:47 Urban minul z dálky
57:20 Jablonec útočí 6 na 4
56:58 Vyloučen hráč #21 Petr Chládek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
56:58 OU! Velmi tvrdý hit na Jarolímka od Chládka, ten si za to odpytá dvě minuty
56:49 Naštěstí pro Jablonec popadaly mantinely a Kadaň tak nemohla na prázdnou branku
56:04 Zablokovaná střela od Kapitána
55:28 Jablonec jde opět do šesti
53:30 Jäschke byl zasažen florbalkou a bude ošetřen
53:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna bez asistence (5:9)
47:02 Faltus během zpracovávání ztrácí míček
45:51 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
45:51 Prokop dohrál souboj před bránou Jablonce, hosté jsou sice nespokojeni, ale je tu první přesilovka utkání
44:58 Jablonec se zatím neúspěšně snaží snížit
42:55 Pokorný odkopl míč daleko za mantinel
42:13 Proběhlo rychlé ošetření rozhodčího, který si vyžádal kelen a také utření malého brankoviště Jablonce
42:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (5:8)
42:12 Úplně to stejné teď předvedl Kulík a Kadaň odskakuje do vedení 5:8
41:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (5:7)
41:52 Chyba v obraně Jablonce a Lenke trefuje odkrytou bránu, 5:7
41:37 Pokorný končí po Podzimkově vražení na zemi
41:18 Na zemi po dvou různých soubojích zůstávají ležet dva domácí
40:01 Třetí třetina začíná buly pro Kadaň
40:00 Střely ve 2. části: 12:18
40:00 A je po druhé třetině, hosté vedou 6:5, nicméně to se může kdykoliv změnit
39:58 Ještě jedna nebezpečná rozehrávka pro Jablonec, ti to zkusí v šesti
39:25 Nebezpečná standardka pro Jablonec, hned dvě zablokované střely
39:05 Blechovi se nepovedlo , brankář byl rychlejší
38:09 Hosté opět kombinují za svou bránou
36:34 Jarolímkova rána zblokovaná
36:06 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:6
36:06 Krátce po nebezpečném volném úderu se prosazuje Lenke a hosté se dostávají do vedení
36:00 Jäschke nabil ze vzduchu Štěbrovi, tomu se míček odrazil z hole špatným směrem
35:00 Prokop nevyužil padající míček před domácí bránou
34:14 Kapitán blokuje střelu
33:44 Kadaň hraje dlouze za vlastní bránou
31:44 Blecha zachránil situaci dva na jednoho pro Kadaň
31:03 Kulík se snažil překonat golmana tečovaným balonkem, ale přestřelil
30:34 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #9 Daniel Jäschke (5:5)
30:31 Štěrba se obtočil kolem brány a srovnává
30:17 GÓL FLORBAL JABLONEC! 5:4
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #94 Ondřej Faltus (5:4)
30:17 POkračující tlak Jablonce nese ovoce, domácí již vedou
29:30 Jablonec vytvořil dlouhý tlak na soupeře, ale Kadaň pak mohla těžit z protiútoku
28:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (4:4)
20:36 GÓL FLORBAL JABLONEC! 4:3
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #7 Lukáš Jarolímek bez asistence (4:3)
20:36 Jarolímek se prosazuje po úspěšném sklepnutí odraženého míčku
20:01 Úvodní buly tentokrát pro hosty
20:00 Střely v 1. části: 11:11
20:00 Je tu konec první třetiny utkání, zápas je to vyrovnaný a zábavný, proto se po pauze nezapomeňte vrátit
19:55 Urban padá a Jablonec bude mít k dispozici volný úder
18:13 Oba týmy  se dožadují rozehrávky, dáme buly
16:59 Z Kadaně si fanoušci přivezli i buben a trubky
16:11 Jarolímek krásně zpracoval míček ze vzduchu, ale bránu minul
15:36 Lenke se napřáhl do výšky tří metrů a málem trefil domácího hráče
14:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #18 Daniel Muchna, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:3)
14:59 Muchna po Kulíkově přihrávce skŕuje a srovnává na 3:3
14:41 Muchna si přidržel Urbana, což mu bylo po zásluze odpískáno
14:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
14:12 Štěrba přihrává z rozehry Pokornému a ten se nemýlil
13:16 Nepříjemná srážka Kačeríka s Kantorem končí faulem Kadaně
13:07 Domácí se dostávají na balonek a pokusí se zvýšit náskok
11:19 Štěrba svou střelou atakoval místní posilovnu ve třetím patře
09:40 V rohu zůstali ležet dva hráči a oba se dožadovali přestupku
09:20 GÓL FLORBAL JABLONEC! 3:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #48 Tomáš Urban (3:1)
09:20 Horník se krásně vymotal ze souboje obklopen několika hráči a zvyšuje na 3:1
09:01 Tak teď se Kadani kros nepovedl a končí daleko za mantinelem
08:47 Lenke přestřeluje
08:14 Kadaň pomalu zakládá akci
07:15 GÓL FLORBAL JABLONEC! 2:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #9 Jakub Horník, asistoval #58 Jakub Vacek (2:1)
07:15 Kapitán hraje dnes výborně, nyní trefuje míček na úrovni kolenou a Jablonec najednou vede!
06:40 GÓL FLORBAL JABLONEC! 1:1
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #4 Filip Kapitán, asistoval #57 Martin Blecha (1:1)
06:40 Kadaň ale špatně rozehrála a druhé šance již Kapitán využil, srovnáno!
06:25 Kapitán minul skákavý balonek před bránou
05:29 U mantinelu vznikla bezvýchodná situace při souboji a tak bylo nařízeno buly
00:01 Úvodní buly pro domácí
00:00 Zároveň se omlouváme za chybějící online komentář při včerejším zápase, bohužel nikdo, kdo by to mohl dělat, neměl čas. Dnes se Vám toto pokusím vynahradit
00:00 V prvním zápase Jablonec Kadaň potrápil a padl až po prodloužení 6:5, druhé utkání si již Kati pohlídali a vyhráli 12:3. Ovšem včera v Tanvaldě Jablonec překvapil florbalovou veřejnost když otočil zdánlivě ztracené utkání ve svůj prospěch a ukořistil výhru 6:5. Dnes tak Jablonec čeká veledůležitý zápas, domácí musí vyhrát, pojďme jim fandit!
00:00 Vážení diváci, vítáme Vás u sledování online přenosu zápasu 1. kola divizního play up mezi domácím Jabloncem a katy z Kadaně. Jablonec do play up postoupil, díky postupové matematice, až z osmého místa tabulky. V prvním kole naráží na Kadaň, Jablonec je v této sérii outsiderem.