• 60 59:46
    9:2
    (Pour)

FBŠ ATT Gorily Plzeň - Kralupy Wolves 9:2
branky: 25. Tomáš Pour, 30. Ondřej Budek, 35. Lukáš Čech, 38. Matěj Surák, 45. Ondřej Hlinovský, 54. Michal Strnad, 57. Ondřej Hlinovský, 59. Adam Hašek, 60. Lukáš Fischer - 8. Jan Michálek, 43. Jakub Manek; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 5:3; využití: 0:0; diváků: 180; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 26 - Jan Blaho 29; po třetinách: 0:1, 4:0, 5:1
60:00 Komentář domácích Tábořík Filip (Trenér): Kryštof Lehečka: Budu se jako každý zápas opakovat, ale tohle gorilí peklo, co předvedli naši fanoušci, bylo neskutečné!!! Jsem rád, že oproti soupeři jsme vsadili na kartu mladých špílerů, a mohli hrát na 3 lajny! Nikdy jako hráč bych neřekl, že udržet takový utržený provaz je mega těžké! Musím pochválit nejen hráče, ale celý realizační tým, který odvádí neskutečnou práci!! Těšíme se na kouzelníky! JE-DE-ME!!!
60:00 Komentář hostů Kašpárek Ondřej (Trenér): Dnes byl soupeř z Plzně lepší a gratuluji mu k postupu. Byla to dobrá série. Chtěl bych pochválit těch 13 statečných co nechali na hřišti včetně obou gólmanů a Koubise s Burákem. Máme ještě hodně věcí na kterých musíme pracovat. Děkuji všem našim fanouškům a podporovatelům. Zdravím do Nesypky.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:46 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 9:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #94 Lukáš Fischer, asistoval #20 Tomáš Pour (9:2)
59:22 Veverka míjí a už zbývá pro Wolves málo času.
58:16 Bojovník Adam Hašek dává už podruhé do prázdné. Power play Kralupům nevychází.
58:15 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 8:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #87 Adam Hašek bez asistence (8:2)
56:57 Hosté riskují bez gólmana, ale Gorily obětavě bojují.
56:53 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský bez asistence (7:2)
56:10 Štěstí pro Gorily. Míša Strnad vykopl střelu, která už šla do branky.
55:19 Dvojice Hlinovský a Torma hodně zaměstnala gólmana hostů. Ten se opět vyznamenal.
55:02 Důležitá porada pro Kralupy, zbývá posledních 5 minut ze třetí části.
55:01 Timeout Kralupy Wolves
54:40 Vojta Šimůnek vytahuje další dobrý zákrok.
53:29 Paráda Míši Strnada a Blaho překonán pošesté!
53:28 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 6:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #34 Michal Strnad, asistoval #11 Ondřej Budek (6:2)
52:41 Vyloučen hráč #13 Daniel Nicklas družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
52:41 Gorily se připravily o přesilovku.
52:04 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
51:38 Kralupy měly hodně šancí, ale Gorily obětavě brání.
51:06 Lukáš Fischer zaklekl do bloku! V obraně zatím velmi dobře!
50:26 Kozel sám, ale vychytaný Vojtou Šimůnkem.
49:51 Veselý pálil mimo branku, dostal krosovou přihrávku a mohl dobře zakončovat.
49:40 Vyloučen hráč #29 Petr Torma družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
48:57 Jan Pojar udělal další rozruch na hřišti. To on umí!
48:26 Dan Nicklas se promotal až do brankoviště! A páli do Jana Blaha. Skvěle gólman.
47:42 Lukáš Čech vydřel faul a střela Dana Nicklase letěla těsně mimo branku.
46:40 Všichni hráči jedou už na krev. Šlapou dopředu i do obrany. Vidíme střely, bloky, skvělé gólmany a téměř se nepřerušuje.
46:08 Suk mohl ještě přihrávat, vybral si střelu. Ta šla mimo.
44:44 Ondra Hlinovský umí kouzla s florbalkou. Fanoušci Goril bouří.
44:27 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 5:2
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #13 Daniel Nicklas (5:2)
44:04 Lukáš Čech mohl zakončovat po přihrávce Petra Tormy.
42:59 Michálkovu ránu likviduje ramenem Vojta Šimůnek.
42:25 GÓL Kralupy Wolves! 4:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #6 Petr Husťák (4:2)
42:07 Už tři dobré šance pro Wolves!
41:06 Lukáš Fischer skvěle zablokoval už jasný gól. Zkoušel to Brzoň.
40:00 Střely ve 2. části: 14:7
40:00 Gorily se ve druhé části zvedly a zatím si hýčkají tříbrankový náskok.
39:56 Z hranice brankoviště mají Wolves standardku.
38:30 Fanoušci domácích bouří, ale hraje se dále a na míčku hosté.
37:32 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 4:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #17 Matěj Surák, asistoval #3 Jiří Kratina (4:1)
37:04 Blaho udělal provaz a Jirka Kratina neměl kudy. Výborný zákrok.
35:32 Komplikace pro Wolves, Husťák usedl na trestnou.
35:31 Vyloučen hráč #6 Petr Husťák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
34:16 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 3:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #86 Ondřej Sihelský (3:1)
33:06 Ondra Hlinovský minul míček v dobré pozici.
32:40 Michálek pálil z mantinelu, projektil mířil nad.
32:32 Kozel a Sihelský v souboji.
31:06 Suk a Malík napadají vysoko rozehrávku Goril.
30:55 Jiří Kratina terčem ostřejšího zákroku, ale bude v pořádku.
30:43 Petr Torma měl na čepeli další gól, Blaho se v brankovišti orientoval o kousek lépe.
30:12 Domácím se povedlo otočit, Matěj Surák předvedl svoji oblíbenou parádu a Ondra Budek věděl, kam s míčkem.
29:56 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 2:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #11 Ondřej Budek, asistoval #17 Matěj Surák (2:1)
29:15 Střela Dana Nicklase udělala razítko do břevna.
27:28 V přesilovce jsou Wolves silní, mají další šanci po sekyře domácích.
27:09 Vyloučen hráč #64 Ondřej Hlinovský družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
26:27 Tvrdá hra patří k play-off, teď to odnesl junior v dresu Goril. Lukáš Fischer se už zvedá.
25:42 Pálil Lukáš Fischer, Blaho měl hodně práce, míček honil před sebou.
25:15 Ondra Hlinovský se připomenul brankáři Blahovi.
24:18 Tomáš Pour si zaběhl pro výbornou nahrávku a uklízel míček do prázdné branky.
24:16 GÓL FBŠ ATT Gorily Plzeň! 1:1
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #17 Matěj Surák (1:1)
23:46 Gorily hodně tlačí do Wolves, zatím je jejich tlak nedostačující.
20:06 Domácí v plném počtu. A na míčku. Michal Strnad střílel mimo.
20:00 Střely v 1. části: 10:9
20:00 Po první části jsou spokojení hosté. Přestáli úvodní nápor domácích a udeřili pěknou střelou.
19:52 Nebezpečná standardka Wolves! Střela končí mimo branku Goril.
18:29 Přední tyč Vojta Šimůnek kontroloval a vyhodil míček.
14:40 Michálek zůstal na chvilku sám a měl dobrou střelu. Vojta Šimůnek měl štěstí.
13:28 Po návratu z trestné mohly Kralupy zvýšit vedení. Veselý trefil jen tyč.
12:05 Krátká přesilovka pro domácí, Kralupy ale odpalují míček.
11:14 Uvidíme hru ve čtyřech.
11:12 Vyloučen hráč #59 Tomáš Veselý družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
10:30 V šanci ovšem Gorily, Blaho Jirku Kratinu vychytal.
10:03 Vyloučen hráč #94 Lukáš Fischer družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání
09:37 Kralupy ve výhodě. Rozhodčí viděli faul domácích.
07:49 První udeřily nakonec Kralupy Wolves! Michálkova střela skončila v síti.
07:48 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #88 Jan Michálek, asistoval #25 Jakub Hájek (0:1)
07:32 Filip Janouch brání rozehrávku Goril, ukazuje neuvěřitelnou kondici. Je všude.
06:03 Wolves srovnávají hru! Hnali se podél hrazení do šance, míček nakonec jen proletěl brankovištěm.
04:45 První nebezpečí pro Gorily zažehnal Jiří Kratina.
02:23 Domácí jsou zatím stále aktivní a na míčku. Svírají Kralupy na jejich polovině.
00:55 Parádní rozehrávka domácích a Lukáš Čech v šanci! Blaho opět skvěle.
00:40 Gorily na míčku a snaží se zakončit každou akci. Zatím jsou střelci nepřesní.
00:05 První šance domácích a v ní Daniel Nicklas. Blaho zakročil správně!
00:00 Máme 10 minut do začátku rozhodujícího zápasu série. Oba týmy jsou rozcvičené, fanoušci také na svých místech, za malou chvíli můžeme začít.