11:4
    Tomáš HANÁK
    (Havlas)

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 11:4
branky: 15. Marek Beneš, 19. Jonáš Kreysa, 22. Jakub Boček, 25. Martin Kisugite, 27. Milan Meliš, 27. Jakub Jirsa, 30. Adam Tlapák, 33. Matěj Havlas, 52. Milan Meliš, 53. Tomáš Hanák, 57. Tomáš Hanák - 8. Radek Krajcigr, 10. Albert Kouba, 18. Vladimír Trčka, 35. Radek Krajcigr; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:3; využití: 3:0; diváků: 212; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Jan Dvořák 23; po třetinách: 2:3, 6:1, 3:0
60:02 Od nás z pořadatelského stolku je to pro dnešek už vše, zítra série pokračuje a my se na vás budeme těšit v ryze domácím prostředí haly ve Sportovním centru Řepy. Děkuji za pozornost a budu se těšit příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 34 - Česká Lípa 18
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:59 A to je pro dnešek vše, první bod série míří na Tatran.
59:45 Tatran už konec zápasu zajišťuje na své polovině.
59:00 Odtikává nám poslední minuta pod dozorem TV kamer.
57:23 Krajcigr v samostatném úniku neprokouknul Jurca.
56:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (11:4)
56:47 Hanák je také blízko hattricku. 11:4
56:26 O reklamní pauze se odebral Dzierža s bolestivou grimasou na střídačku k ošetření.
56:25 Poslední dnešní power break, na kterou TV čekala jako na smilování.
55:00 Dnes si do haly na Podvinném mlýně našlo cestu 212 diváků. Děkujeme za podporu!
54:17 Havlas zkusil přiklepnout míček, Dvořák pozorný.
52:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #88 Martin Šindelář (10:4)
52:33 A i v sérii druhá přesilovka Tatranu je využita. Hanák přispěje do týmové kasičky za desátý gól. 10:4
51:52 Stárek vypomohl v obranné činnosti.
51:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (9:4)
51:33 Meliš využil dvojnásobnou přesilovku a má naběhnuto na hattrick. 9:4
51:22 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
51:22 Slaný zatáhnul za záchrannou brzdu a Lípa bude bránit 3 na 5.
50:12 Vyloučen hráč #9 Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
50:12 Dzierža se nechal vyprovokovat Šindelářem a za bránění ve hře jde sedět na trestnou.
48:59 Tatran i toto oslabení ustál.
48:48 A znovu stejní aktéři se stejným výsledkem.
48:25 Slaného projektil z půlového kruhu zkrotil Jurco.
47:42 Nahození Kisugiteho chytá Dvořák.
47:00 Domácí skoro nestihli nastoupit na rozehrávku hostů.
46:59 Vyloučen hráč #77 Tomáš Hanák družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
46:59 Havlas doklouzal po souboji po zemi k mantinelu, lavička domácích se zlobila, ale naopak je trestán Hanák za sekeru.
46:16 Havlas s Vavruškou si trochu zatancovali, míček pro Lípu.
45:21 Pekárek s příhrou od Krajcigra se vymíchal z výhodné pozice.
43:27 Slaný posílá typické obloučky, Jurco následnou střelu chytá.
42:12 Mühlfait na poslední chvíli před Jurcem uhasil předchozí minelu Tatranu u půlící čáry.
41:28 Lípa sportovně vrací míček.
41:27 Videochallenge po zákroku na Seiberta, který zůstává ležet na hřišti a zasahuje u něho i zdravotnice.  Přestupek nebyl zjištěn, pokračujeme tedy buly.
41:22 Seibert mířil do rohu hřiště.
41:01 Dvořák kryje.
40:29 Krajcigr předvedl hezký breakdance při snaze získat míček od Havlase.
40:01 Poslední buly regulérní hrací doby vyhrál Tatran.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:59 Dzierža skončil v sedě v malém brankovišti Jurca, domácí ještě zkusili výpad v posledních vteřinách, ale nic z toho nebylo.
39:03 Vavruška nevyužil svou šanci.
38:13 Jurco senzačně překazil šanci Krajcigra.
37:23 Jurco lapá šanci Stárka.
37:05 Boček dorážel nepovoleným způsobem.
36:18 Tatran oslabení přežil.
35:50 Hanák šetří vteřinky oslabení.
35:00 Pšenička střílí mimo.
34:18 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #20 Antonín Stárek (8:4)
34:18 Vyloučen hráč #6 Michal Antonín Malhocký družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
34:18 Krajcigr má naběhnuto na hattrick. 8:4 Gól bude potvrzovat video challenge. Přestupek zjištěn nebyl, challenge Tatranu tak nebyla úspěšná a Malhocký jde odsedět trest za zdržování hry.
33:36 Šindelář trefil helmu Dvořáka.
32:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:3)
32:55 Havlas v klídku uklidil míček za Dvořáka. 8:3
32:38 Krajcigr nad padajícím Čelakovským přestřeluje branku i hřiště.
31:31 Power break.
29:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #8 Jonáš Kreysa (7:3)
29:25 Tlapák dal Dvořákovi podobný gól, jaký jsme viděli i od Lípy, "teploměrem" pod rukou. 7:3
28:50 Kreysa měl na lopatě další gól.
28:02 Slaný z vlastní poloviny vypálil obloukem projektil, na který si Jurco sáhnul, ale míček odletěl do autu.
26:09 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
26:09 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:3
Vlastní branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #55 Jakub Jirsa (6:3)
26:09 Ve stejném čase si hosté vybrali timeout na zkonsolidování sil.
26:09 Čelakovský trefil tyčku, aby si následně dal Jirsa vlastňáka. Gól po pěti vteřinách od posledního, to je výkon.
26:04 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:3
26:04 Meliš využívá přesilovku a odbíjí pátou. 5:3
25:03 Vyloučen hráč #13 Jakub Seibert družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
25:03 Po mikro krátkém odloženém vyloučení Seibert jde sedět za sekeru.
24:34 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #55 Martin Kisugite, asistoval #37 Matěj Havlas (4:3)
24:34 Tatran jde dnes poprvé do vedení! Kisugite prostrčil míček za Dvořáka a upravuje tak na 4:3
24:18 Šedivý těsně míjí branku Jurca.
22:59 Havlas s Krajcigrem v těsném souboji u mantinelu, a už je tu slyšet sprejování kelenem.
22:30 Tatran při chuti, Lípa ale dobře a poctivě brání.
21:42 Loubek se po souboji s Čelakovským zvedá s bolestivou grimasou z palubovky.
21:03 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #88 Martin Šindelář (3:3)
21:03 Zatímco lední medvěd z České Lípy vyšplhal na ochoz tribun, Boček srovnává stav utkání a my to tak máme "od nuly". 3:3
20:27 Dvořák pozorný.
20:01 Druhé buly do třetiny v podání Lípy.
20:00 Střely v 1. části: 13:7
19:58 Beneš trefil hruď Dvořáka, což je zároveň poslední akce této třetiny.
19:20 Havlas do Dvořáka.
18:51 Hanák při chuti, ale na sedícího Dvořáka si nepřišel.
18:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (2:3)
18:36 Kreysa trochu akrobaticky dokázal dostrkat míček za Dvořáka, který ho už nedokázal vyšťouchat pryč. 2:3
18:07 Vavruška šel sám na Jurca, ten mu stihnul vzít míček.
17:22 Dvořák měl teď štěstí.
17:12 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #20 Antonín Stárek (1:3)
17:12 Trčka si vzal míček a "teploměrem" prostřelil Jurcovu nastavenou ruku. 1:3
16:29 Sádlova střela skončila v autu, ale míček cestou ještě tečoval protihráče.
15:00 Drobná zajímavost, první góly dnešního zápasu na obou stranách padly z čepelí kapitánů týmů :)
14:59 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (1:2)
14:59 Beneš si počkal na kros od Havlase a poprvé skóruje za domácí. Že to ale trvalo. 1:2 z pohledu Tatranu.
13:31 Šindelář se propletl skrze bránícího hráče Lípy, faul si nevykoledoval.
12:29 Hanákovo vypíchnutí málem zaplulo do branky, Dvořák na poslední chvíli přikleknul k tyčce.
12:03 Meliš nevyužil přečíslení, Dvořák sklapnul nohy a chytá.
10:47 Boček přestřeluje hřiště.
10:08 Power break.
09:59 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #19 Albert Kouba, asistoval #5 Ladislav Pekárek (0:2)
09:59 Kouba k velké radosti zatím hlasitějších fanoušků hostí přidává druhý gól pro Českou Lípu. 0:2
08:33 Dzierža pálil těsně mimo.
08:02 Vavroušek do bloku.
07:28 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 0:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #19 Albert Kouba (0:1)
07:28 Krajcigr si položil Jurca a otevírá tak dnešní gólový účet. 0:1
07:14 Hanák o pár čísel vedle.
06:46 Kisugite s tečí zadní tyčky branky posílá míček do protějšího rohu.
05:47 Jurco lapá ve stoje.
05:35 Sádlo těsně mimo zařízení.
04:51 Šindelář chtěl využít střídání hostů k rychlému protiútoku, ale míček opřel do bloku a pak měl co dělat, aby se stíhal vrátit a blokovat brejk.
03:50 Dvořák odolal závalu od hráče Tatranu.
03:42 Slaný skoro poslal Hanáka pod stolek pořadatelů.
03:20 Jurco chytil odraz od tyčky a vyhazuje spoluhráčům.
03:05 Dvořák má první zákrok.
02:54 Tatran zakládá útok.
01:50 Lípa zatím v podstatě nepustila Tatran k míčku.
00:38 Hosté zůstali zavření na vlastní polovině.
00:01 Úvodní buly čtvrtfinále ovládli hráči Lípy.
00:00 Krásný úterní večer z UNYP Arény, kde již za pár chvil začne první kolo čtvrtfinále florbalové Livesport Superligy mezi týmy ESA logistika Tatran Střešovice a FBC 4CLEAN Česká Lípa. Azyl na UNYPu napovídá, že si zápas můžete užít ve vysílání ČT Sport, nebo s přestávkovým programem přímo s námi v hale. Dnešní zápas se mimo jiné ponese v rytmu dobročinnosti, kdy můžete do haly nosit bonbony, pastelky a další předměty, které by udělaly radost dětem ve FN Motol. Čeká nás také předávání prezidentského poháru pro vítěze základní části Superligy - ESA logistika Tatran Střešovice.
00:00 Pohár bychom měli předaný, úvodní sestavy za chvíli také, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Jak se již okřídleně říká, playoff je jiná soutěž. Začínáme tak s čistými štíty, a stát se může takřka cokoliv. Tatran jakožto vítěz základní části vybíral soupeře jako první, a počkal si na vítěze napínavé osmifinálové série mezi Českou Lípou a Ostravou.