• 60 59:08
    9:8
    (Tomašík)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC Liberec 9:8
branky: 19. Dominik Beneš, 31. Dominik Beneš, 32. Martin Tokoš, 34. Milan Tomašík, 34. Dominik Beneš, 43. Patrik Suchánek, 56. Adam Delong, 58. Milan Tomašík, 60. Martin Tokoš - 5. Vojtěch Wiener, 16. Prokop Ferdan, 23. Marek Korych, 30. Patrik Rozkovec, 33. Jakub Kopecký, 48. Vojtěch Wiener, 53. Adam Stýblo, 59. Prokop Ferdan; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 517; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 15 - Petr Chlad 18; po třetinách: 1:2, 4:3, 4:3
60:00 Střely ve 3. části: 6:6
59:57 Ještě standartka pro hosty.
59:24 Liberec opět v šesti.
59:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:8
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #7 Milan Tomašík (9:8)
59:08 Poslední minuta a Bolka nechce hrá prodloužení, Tokoš vrací domácím vedení.
58:51 GÓL FBC Liberec! 8:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #27 Filip Smutný (8:8)
58:51 Liberci početní převaha vychází a tak je skóre dorovnáno.
58:10 Liberec to zkouší v šesti.
58:03 Timeout FBC Liberec
57:48 Bolka si nyní poklidně hraje s míčkem a drží zápas ve svyých rukou.
57:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #18 Jiří Besta (8:7)
57:14 Bolka si bere vedení a Liberec čekají velmi těžké tři minuty.
56:19 Hosté jsou nyní jak pod tlakem hráčů Bolky, tak pod obrovským tlakem fanoušků v hale.
55:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:7
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #12 Patrik Suchánek (7:7)
55:12 Delong prostřeluje Chlada na přední tyči.
54:21 Liberec zatím v oslabení hraje na míčku.
53:47 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
53:46 Rozhodčí drží zvednutou ruku takže přesilovka pro Bolku.
52:40 GÓL FBC Liberec! 6:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #23 Adam Stýblo, asistoval #24 Marek Korych (6:7)
52:40 Liberec si gólem Stýbla bere vedení.
51:04 Sládek sekl Chlada přes prsty ale ten je zdá se v pořádku.
49:47 Liberec se připravuje na střelu ale Bolka je kompaktní.
48:33 Bolka se dostala na míček a snaží se zkrátit Punčochářův trest.
48:18 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
47:39 GÓL FBC Liberec! 6:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (6:6)
47:39 Wiener vystřeli přímo pod ruku Bauera a skóre je tak znovu nerozhodné.
46:17 Liberec vytáhl svou obranu a tak si domácí obránci nahrávají u své branky.
44:39 Domácí kombinují na útočné polovině.
43:13 Liberec nyní pod tlakem domácí pětice získal míček.
42:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #20 Martin Tokoš (6:5)
42:25 Bolka poprvé v zápasu vede, hlavně díky brance Suchánka.
41:52 Hosté si v rozehrávce dávají velmi záležet.
40:54 Liberec přečkal oslabení a nyní se snaží o zisk míčku.
40:01 Třetí třetina začala, Bolka má ještě 41 vteřin přesilovky a vyhrála úvodní buly.
40:00 Střely ve 2. části: 13:10
39:20 K Chladovi se míček zatím nedostal, Liberecká čtveřice dobře blokuje.
38:42 Přesilovku si dnes zahrají také domácí.
38:41 Vyloučen hráč #7 Jakub Kárník družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
37:26 Chlad nyní zneškodnil projektil z čepele Delonga.
36:49 Nyní převzal otěže zápasu Liberec a drží se na útočné polovině.
35:11 Oba celky si míček vždy navzájem seberou a tak momentálně nikdo nemá navrch.
33:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #18 Jiří Besta (5:5)
33:48 Beneš svým dnešním hattrickem dotahuje náskok hostů.
33:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (4:5)
33:04 Tomašík střelou od mantinelu vymetl vzdálenější šibenici.
32:35 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (3:5)
32:35 Liberec si bere zpět vedení o dvě branky, konkrétně se prosazuje Kopecký.
31:49 Bestovatečovaná střela skončila za mantinelem a v útočném snažení budou pokračovat domácí.
31:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (3:4)
31:05 Tokoš se sám rozběhl na Chlada a dlouhou kličkou rozvlnil síť v brance.
30:08 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #72 Adam Delong (2:4)
30:08 Beneš už dnes druhým gólem zvedá naděje svého týmu.
29:21 GÓL FBC Liberec! 1:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #95 Filip Kučera (1:4)
29:21 Rozkovec si dal pomyslnou odměnu v podobě této branky za svůj fyzicky velmi náročný ale skvělý výkon.
28:51 Hosté měli pár vteřin míček ale jinak je to v Boleslavské režii.
27:52 Bolka nyní dobývá Libereckou půlku hřiště.
26:50 Šebek vystřelil pouze do bloku a na balonku hraje opět Liberec.
25:34 Bolka ustála oslabení ale stále brání.
25:08 Kopecký pálí za mantinel.
24:37 Tokoš dobře blokuje a Bolka se tak dostala k míčku.
23:17 Liberec má šanci odskočit na rozdíl tří branek pokud využije přesilovou hru.
23:16 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře
22:28 GÓL FBC Liberec! 1:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Jakub Kopecký (1:3)
22:28 Korych dostal dobrou nahrávku od Kopeckého a překonal Bauera.
21:11 Bauer předvedl famózní zákrok!
20:31 Zakonov na začátku třetiny otestoval Chladovu pozonost, ten byl však dobře připravený.
20:01 Druhá třetina je tady a na míčku hrají hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:01 Bolka se dostala na míček a okamžitě míří směrem k Chladovi.
18:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš bez asistence (1:2)
18:28 Beneš obral Pařízka a prostřeluje Chlada nad nohu.
17:27 Bolka se žene do útoku ale Liberec dobře brání.
16:34 Liberec měl právě break tři na jednoho ale gól nedokázali vstřelit.
15:52 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:2)
15:52 Ferdan se z velkého brankoviště trefuje nad rameno Bauera a Liberec tak využívá přesilovku.
15:04 Liberec na míčku v početní převaze.
15:03 Vyloučen hráč #18 Jiří Besta družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
14:03 Bolka opět v rozehrávce.
12:55 Chlad nedovolil skórovat ani Bínovi, dnes je zatím fantastický.
11:50 Pětice domácích hledá mezeru mezi Libereckými.
10:54 Mádlo pomohl Chladovi blokem Tomašíkovy střely.
10:07 Zoufalý trefuje pouze boční síť.
09:03 Liberec ustál tlak domácích a nyní se snaží rozehrát do bloku Boleslavských.
07:40 Fantastický Chlad proti Sládkovi a hned poté se situace otočila a Bauer vystihl kličku Kopeckého.
06:26 Liberec rychle rozehrál dopředu ale tam si míček přivlastnili domácí.
05:42 Zakonov vypálil ze středu ale pouze do bloku.
04:55 Boleslavská pětice nyní kombinuje v útočném pásmu.
04:10 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (0:1)
04:10 Liberec jde do vedení poté co Ferdan našel osamoceného Wienera přímo před Bauerem.
03:04 Neskutečný Bauer, Mádla vychytal hned dvakrát po sobě.
02:08 Bauer si připisuje první zákrok.
01:21 Punčochářovi sjel míček v zakončení a tak mohl Chlad oddychnout.
00:15 Tokoš se stává dnešním prvním střelcem, ale Chlad byl připraven.
00:01 Zápas právě začal a úvodní buly vyhráli hosté.
00:00 Hezký florbalový podvečer z Městské Sportovní Haly v Mladé Boleslavi, dnes se odehraje druhé čtvrtfinále mezi domácím Předvýběrem.CZ a hostujícím celkem FBC Liberec.