47
  • 47 46:15
    2

PSN Tatran Střešovice - FBS Olomouc 5:1
branky: 5. Kateřina Vachudová, 15. Barbora Lovíšková, 19. Lucie Želízková, 33. Karolína Bláhová, 41. Lucie Vernerová - 22. Anežka Pěnkavová; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 2:2 + Gabriela Vaculová OS; využití: 1:0; diváků: 132; zásahy brankářů: Monika Šolleová 17 - Hana Kuchařová 9; po třetinách: 3:0, 1:1, 1:0
60:00 Střely ve 3. části: 2:6
57:17 Zerzánová na levém mantinelu posílá prudkou střelu,Šolleová měla dostatek času
55:46 Řeháková obcházéí 3 soupeřky a zkouší střelou tahem, blok jí to nedovolil
52:00 Hlaviznová na horním mantinelum, střílí přesnou střelu na horní roh kterou jí bez problémů chytá Šolleová
50:28 Oražený balonek na Hermannovou která zátahem trefuje golmanku
49:53 Vaculové končí osobní trest a Olomouc pokračuje v nepřetržitém pressu
48:12 střela Řehákové skončila ve spáru Šolleové kvůli které se teď přesrušila za příčiny jejich posekaných prstů
47:20 Řeháková na volnou Maděrovou která příklepem přestřeluje branku
46:50 Tatran získává balonek ale vypadá to že jen na odstřelení
46:15 Vyloučen hráč #8 Lucie Vernerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
44:00 Olomouc na balonku a střela Zerzánové od pravého mantinelu,trefila nohu Šolleové
42:53 Fuchsová doběhla až z apůlku kde obstřelila obránkyni Olomouce a přestřelila bránu
42:30 Tatran drží balonek a oba týmy střídají
40:59 GÓL PSN Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová, asistoval #16 Linda Fuchsová (5:1)
40:58 Fuchsová zadržela balonek a vyběhla po levém maninelu,podařilo se jí posunout balonek pod čepelí obránkyně Olomouce a Vernerová čistí pravý horní roh
40:01 Buly vyhrává Olomouc
40:00 Střely ve 2. části: 4:6
39:50 Zerzánová v posledních sekundách střílí z půlky, Šolleová vyráží
38:34 Vyloučen hráč #37 Karolína Bláhová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
37:35 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc - osobní trest
37:35 Vyloučen hráč #68 Gabriela Vaculová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nesportovní chování
37:35 Již druhá přesilovka domácího týmu, Vaculová je vyloučena za nesportovní chování na 2+10
36:15 Zerzánová  vybíhá po ose půlící čáry a střílí tahem,vyráží blok před bránou
34:43 2 na 2 Stůjová posouvá na naběhlou Želízkovou která zprvní netrefuje bránu
33:50 Řeháková se dostala na půlku a střílí prudkou střelu,Šolleová vyráží
33:30 Olomouc má standartku na horním levém mantinelu
32:05 GÓL PSN Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #37 Karolína Bláhová, asistoval #48 Gabriela Vaníčková (4:1)
30:50 Kuchařová po přijmutí přihrávku z půlky vybíhá po levém mantinelu a střílí na bližší tyč, Šolleová bez problémů chytá
30:00 Olo mouc na balonku obránkyně hledají příjmece na přihrávku
27:30 Olomouc na míčku v zápětí break ponechaná výhoda pro hosty
26:34 Zranění na straně Olomouce,vypadá to že hráčka nebude schopna pokračovat
24:20 Standartka hostujících, Řeháková na Zerzánovou která chvíli váhá a poté střílí do Šolleové
23:53 Tatran na balonku,Řeháková zastavuje výběh Vachudové
22:30 Řeháková zachytila přichrávku mezi dvěma beky a šla sama na bránu,kličkou do backhandu si natáhla Šolleovou a zakončovala směrem do branky ,trefila tyčku
21:07 GÓL FBS Olomouc! 3:1
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #64 Anežka Pěnkavová bez asistence (3:1)
21:06 Pěnková na balonku,útočnice Tatranu faulovala,rozhodčí ponechal výhodu, Pěnkavová sama po levé straně,zakončuje střelou k tičce
20:01 Buly vyhrává Olomouc
20:00 Střely v 1. části: 8:6
18:52 GÓL PSN Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (3:0)
18:51 Seemanová otočená zády posouvá backhandem na Želízkovou na druhé straně která rychlou střelou zprvní navyšuje skóre
17:31 Tatran přihrává balonek a Stůjová pod tlakem přestřeluje bránu z půlky
17:10 Vyloučen hráč #14 Karolína Šablaturová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za bránění ve hře
16:30 Tatran opět na balonku hra je nahoru dolu
16:11 Standarrka Olomouce v rohu Tatranu
14:16 GÓL PSN Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #14 Barbora Lovíšková, asistoval #90 Monika Šolleová (2:0)
13:00 Hlaviznová vzadu nenašla příjeme přihrávky tak zvolila střelu z půlky,Šolleová vyráží
10:27 Lovíšková setřásla obránkyně a zpoza brány přihrála na Fuchsovou která zprvní přestřeluje bránu
09:24 Schození z rohu nahoru na Stůjovou která prudkou střelou zkouší Kuchařovou
07:12 Pro Tatran nepříjemná standartka z jejich rohu,nához na bránu a tlak do brány ubránila Hermannová
06:09 Gocová hledala vzadu přihrávku, nakonec ji adresovala Vachudové která z otočky zkouší golmanku Kuchařovou
04:15 GÓL PSN Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #24 Kateřina Vachudová, asistoval #16 Linda Fuchsová (1:0)
04:14 Fuchsová hledá spoluhráčky na pravém mantinelu , nakonec najde Vachudovou která jednoduchou střelou tahem posílá Tatran do vedení
03:26 Tatran získává balonek pomocí standartky a snaží se uklidnit hru
02:10 Další ztráta posledního hráče Tatranu a Maděrová vyzkoušela Šolleovou z necelých 2 metrů
01:31 Vaculová se dostala zpoza brány před Šolleovou ale zakončení ji překazila Hermannová
00:50 Přihrávka na Vaculovou k levému mantinelu,střela zprvní a do bloku
00:01 Úvodní buly vyhrává Tatran
00:00 Vítáme diváky na 4. kole ČEZ Extraligy žen , dnes se proti sobě utká domácí PSN Tatran Střešovice proti hostující FBS Olomouc. přeji příjemnou zábavu.