• 45 44:59
    4:16
    (Mudruňka)

FbC Sokol Předměřice n/L - HAGA Pardubice B 4:16
branky: 26. Jan Bláha, 33. Nikolas Šturza, 37. Nikolas Šturza, 44. Jan Bláha - 3. Daniel Bořetický, 8. David Březina, 8. Filip Dohnal, 9. David Březina, 11. Josef Mudruňka, 14. Daniel Pilný, 16. Daniel Pilný, 18. Josef Mudruňka, 20. Daniel Pilný, 22. Daniel Pilný, 30. Daniel Sýkora, 33. Filip Dohnal, 38. Josef Mudruňka, 38. Daniel Bořetický, 39. Daniel Bořetický, 45. David Březina; rozhodčí: Jan Čečetka - Daniel Jireček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Maxim Adami 24 - Patrik Mládek 22; po třetinách: 0:6, 1:5, 3:5
45:00 Střely ve 3. části: 12:11
44:59 GÓL HAGA Pardubice B! 4:16
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #8 David Březina, asistoval #12 Josef Mudruňka (4:16)
44:59 V poslední vteřině dává Haga šestnáctý gól. Doufáme že jste dnešní zápis brali s rezervou. Psali ho přeci jen student prestižního gymnázia a student Obchodní akademie. Tímto se s vámi loučíme a doufáme že budete sledovat i zápis následujícího utkání.
43:30 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 4:15
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #18 Jan Bláha, asistoval #22 Petr Hubáček (4:15)
43:30 Bláha svým druhým gólem snižuje ztrátu Předměřic. Ještě 12!
43:00 Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
42:24 Přembinovaná akce Předměřic.
40:42 Vaculík se na poslední chvíli vrátil a zachraňuje situaci.
39:45 Milevsko v podání předměřického hráče.
38:10 GÓL HAGA Pardubice B! 3:15
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #45 Daniel Bořetický, asistoval #17 Filip Dohnal (3:15)
38:10 Bořetický taktéž dovršuje hattrick a Haga vede už 15:3.
37:55 GÓL HAGA Pardubice B! 3:14
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #45 Daniel Bořetický bez asistence (3:14)
37:55 20 sekund a další gól Pardubic.
37:35 GÓL HAGA Pardubice B! 3:13
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #12 Josef Mudruňka, asistoval #8 David Březina (3:13)
37:35 Mudruňka dovršuje hattrick.
36:57 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 3:12
Branku družstva FbC Sokol Předměřice n/L vstřelil #33 Nikolas Šturza, asistoval #69 Jakub Vaculík (3:12)
36:57 Vaculík nahazuje před bránu a Šturza umísťuje po druhé v utkání míček za záda gólmana Hagy.
36:10 Krásná akce Předměřic, Tošovský těsně minul.
34:33 Po nahrávce Zemánka míří Vik do fotbalové branky, stojící za tou florbalovou.
33:12 Monster save v podání Adamiho!
32:55 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 2:12
32:55 Výborná práce Vaculdy a gól Šturzy z předbrankového prostoru.
32:02 GÓL HAGA Pardubice B! 1:12
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #17 Filip Dohnal bez asistence (1:12)
32:02 Nedáš, dostaneš. Neproměněná šance Předměřic a poté rychlý únik Dohnala, končí dvanáctým gólem Pardubic.
31:27 Vyloučen hráč #42 David Jelínek družstva HAGA Pardubice B na 2 minuty za nesportovní chování
31:27 Vyloučen hráč #18 Jan Bláha družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nesportovní chování
31:27 Po lehké strkanici sudí uklidňují hru a posílají hráče obou tým na trestnou lavici. Pokračovat budeme 4v4.
30:40 Zemánkovo vytažení balónku a následná přihrávka na Vika končí v náruči gólmana.
30:01 Začíná nám 3. třetina, Předměřice ztrácí 10 branek, ale naděje umírá poslední. Uvidíme přeci jen obrat jako v podání hokejových U20 v zápase proti Finsku?
30:00 Střely ve 2. části: 7:14
29:59 Bláha před vlastní kasou promáchl, akci naštěstí přerušila siréna a druhá patnáctimintová dvacka končí.
29:43 GÓL HAGA Pardubice B! 1:11
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #7 Daniel Sýkora bez asistence (1:11)
29:43 Před koncem druhé třetiny tu máme ještě gól do šatny a je to 11:1.
29:00 Mudruňka vyzkoušel novinku božský jednoruký bekhend, ale se svoji střelou neuspěl.
28:22 Adam Jedlička vaří na středu, ke střele se ale nikdo z přeměřických nedostal
25:18 GÓL FbC Sokol Předměřice n/L! 1:10
25:18 Po nahrávce Hubáčka, proměňuje šanci Bláha a je tu první branka Předměřic. Z tribun se ozývá, ,,ještě deset!"
24:23 Haga přesilovku nevyužívá, uspěšnější jsou ve hře proti pěti.
22:50 Bednář vysílá střelu nad kasu, střela letěla až na pozdrav fanouškům Hagy sledující zápas z pohodlí města perníku.
22:22 Vyloučen hráč #33 Nikolas Šturza družstva FbC Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:22 Šturza brexitem vyslal hráče Hagy na předměřickou střídačku, bylo to ovšem za 2 minuty a uvidíme tak první přesilovku v dnešním zápase.
22:04 Šturza vyhrává osobní souboj, šanci ale mezi kruhy zazdívá.
21:23 GÓL HAGA Pardubice B! 0:10
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #17 Filip Dohnal (0:10)
21:23 Tiki-taka Hagy ve stylu Barcelony 08/09 a je tu desítka!
20:20 Zemánkova akce končí v bloku, svatyně Hagy ohrožena nebyla
19:50 Předměřice zachraňuje tyčka.
19:35 GÓL HAGA Pardubice B! 0:9
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #45 Daniel Bořetický (0:9)
19:35 Další tap-in Hagy a dělí nás jen jeden gól od desítky.
18:50 Šturzova nahrávka projela přes celou šíří hřiště, míček ale nikdo netrefil.
17:50 GÓL HAGA Pardubice B! 0:8
17:50 Při Haze stojí všichni florbalový bohové. Z malého brankoviště přes tři obránce a gólmana umisťuje míček do branky opět Mudruňka a zapisuje si svůj druhý gól v dnešním utkání. Tak snad se dočká i hattricku.
17:17 Hráč Hagy s číslem 36 stojící sám před bránou netrefuje míček.
16:50 Všechny střely Předměřic konči na hrudníku gólmana.
15:39 GÓL HAGA Pardubice B! 0:7
15:39 A nebo taky ne, první střela v druhé třetině od Hagy, končí gólem.
15:01 Po drtivé první dvacetiminutovce, která trvala 15 minut, Haga vede už 6:0 a předměřickým utíká postup před očima, ale mají před sebou ještě dalších 30 minut. Uvidíme dnes velkolepý obrat?
15:00 Střely v 1. části: 7:15
14:55 Předměřice vysílají poslední střelu třetiny, ani ta ale branku Hagy neohrozila.
13:41 GÓL HAGA Pardubice B! 0:6
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #10 Daniel Pilný, asistoval #7 Daniel Sýkora (0:6)
13:41 Předměřice nechali na středu volného Sýkoru, který zamířil na branku a vzdušní tap-in dokonal tentokrát pilný Pilný.
12:30 Hubasův božský bekhend končí mimo branku.
11:45 Vaculda úřaduje v kanceláři Radka Smoleňáka, gólman Hagy ale nic za záda nepouští.
11:30 Vaculda zamířil pouze do gólmanovi hlavy, Předměřice nasazují vyšší tempo.
10:01 GÓL HAGA Pardubice B! 0:5
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #12 Josef Mudruňka, asistoval #82 Petr Papák (0:5)
10:01 Po náhozu z nulového úhlu na branku, je tu už pátý gól za zády předměřického brankáře.
08:14 GÓL HAGA Pardubice B! 0:4
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #8 David Březina, asistoval #10 Daniel Pilný (0:4)
08:14 Nához na branku doklepává ze vzduchu Březina a Pardubice vedou již o 4 branky.
07:55 GÓL HAGA Pardubice B! 0:3
Branku družstva HAGA Pardubice B vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #10 Daniel Pilný (0:3)
07:55 I přes výborný návrat Šturzy, tady máme další gól Hagy a je to už 3:0.
07:23 GÓL HAGA Pardubice B! 0:2
07:23 Mudruňka posílá nahrávku zpoza brány a Březina s přehledem posílá hráče Pardubic do dvou brankového vedení.
07:10 Růžek si připisuje skvělý blok a sbírá dalši body do Radegast Indexu.
06:24 Další akce 2v1 pro Hagu, Pilný ovšem moc pilný nebyl a promáchl.
05:57 Akce na obou stranách končí většinou mimo kasu.
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu, k většímu ohrožení obou golmanských svatyň nedochází.
02:15 Zemánkova střela konči ve stejných místech jako Vaculíka.
02:01 GÓL HAGA Pardubice B! 0:1
02:01 Po zaváhání předměřické obrany se hosté dostávají jako první v zápase do vedení. 0:1
01:01 Hráč Předměřic s čislem 33 Nikolas Šturza projíždí celé hřistě a posílá nahrávku na Vaculíka, který přestřeluje.
00:01 Zdravíme z boxu zapisovatel všechny příznivce kvalitního florbalu. Čeká nás první jistě vyhrocený zápas mezi týmy FBC Sokol Předměřice a hráči z města perníku, neboli Haga Pardubice B.