• 43 42:50
    1:11
    (Lhotský)

IBK Holice - TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B 1:11
branky: 5. Tomáš Číhař - 6. Jiří Lhotský, 8. Lukáš Kvaček, 11. Michal Nožička, 15. Lukáš Kvaček, 17. Jiří Lhotský, 22. Lukáš Kvaček, 24. Michal Nožička, 38. Lukáš Kvaček, 42. Jiří Lhotský, 43. Adam Emlar, 43. Lukáš Kvaček; rozhodčí: Jan Čečetka - Jiří Knettig; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 123; zásahy brankářů: Daniel Jeník 20 - Jakub Kučera 20; po třetinách: 1:4, 0:3, 0:4
45:00 Střely ve 3. části: 8:12
44:59 Doufáme že jste si tento zápas užili a těšíme se na Vás v dalším klání.
43:00 Holice mají zřejmě dobrý rozpočet, během celého zápasu se okolo hřiště pohybuje jejich fotograf.
42:50 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:11
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Lukáš Kvaček, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:11)
42:50 Kvaček si běží pro druhý hat-trick
42:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:10
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #16 Adam Emlar bez asistence (1:10)
42:01 Adam Emlar dává desátý gól Jaroměře, který hráči náležitě oslavili.
41:32 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #77 Michal Nožička (1:9)
41:32 Nožička z otočky posílá na Lhotského, který se v pravou chvíli vrátil z trestné lavice a hráči Holic ho zapoměli bránit.
41:03 Nožička zkouší božskou bekhendovou zadovku.
39:28 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za bránění ve hře
39:28 Lhotský podruhé vyloučen, zkoušel sice protestovat, ale sudí svůj výrok nemění. Nožička na něj ze střídačka pokřikuje: ,,tohle bude za basu"
38:30 Dlohovlasý hráč Jaroměře měl v krátké chvíli dvě šance, které si ale golman Holic pohlídal.
37:09 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:8
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Lukáš Kvaček, asistoval #4 Jan Jirka (1:8)
37:09 Jan Jirka vyslal milimetrovou nahrávku přes celou šíří hřište a Kvaček šanci porměňuje.
36:29 Ani druhá přesilovka Holicím nic nepřinesla.
34:29 Vyloučen hráč #69 Petr Kotlář družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
34:29 Začíná další přesilová hra pro tým Holic, uvidíme zda se jim tentokrát bude víc dařit
33:55 Míček klouzal u brankové čáry Holic ale až do brány nedojel.
32:59 Střela Holic končí v síti, ale jen té boční.
31:00 Fanoušci Holic stojící v místím kotli stále podporují svůj tým
30:01 Začíná poslední dvacetiminutovka trvající patnáct minut. Dokáží Holice změnit vývoj zápasu?
30:00 Střely ve 2. části: 9:12
29:59 V posledních vteřinách třetiny vysílá Jaroměř další střelu, ta ale zvýšení skóre nepřinesla
28:46 Přesilová hra Holicím žadný gól nepřinesla. Je tedy zřejmě jasné na co se na přístích trénicích zaměří.
26:46 Vyloučen hráč #73 Jiří Lhotský družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B na 2 minuty za sekání
23:49 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #73 Jiří Lhotský (1:7)
23:49 Nožička záhadně protlačil míček za záda gólmana. Na střídačce přiznal že to bylo se štěstím. Fanklub Holice ale stále nepřestává fandit.
23:00 Vedle boxu zapisovatelů se směrem k aktivnímu kotli Holic ozvalo: Už se na ty bubny vy*erte, prohrávate vo pět gólů...
22:36 Atmosféra utkání stoupá.
21:52 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #26 Lukáš Kvaček, asistoval #77 Michal Nožička (1:6)
21:52 Lukáš Kvaček dovršuje hat-trick.
19:17 Vyloučen hráč #12 Ondřej Shejbal družstva IBK Holice na 2 minuty za hrubost
19:17 Uvidíme dašlí přesilovou hru Jaroměře, dočkáme se golu i tentkrát?
16:28 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:5
16:28 Nožička dává nahrávku Lhotskému do prázdné branky a akcí takzvaně do kuchyně zvyšuje Jařoměř svj náskok
15:01 Čeká nás poslední dvacetimituvka, trvající patnáct mimnut. Dokáží Holice změnit vývoj zápasu?
15:00 Střely v 1. části: 4:7
14:45 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:4
14:45 Kvaček z malého brankoviště doklepl do odkryté branky míček, který vypadl gólmanovy Holic a zvyšuje vedení Jaroměřského celku.
14:26 Vyloučen hráč #30 Jakub Říha družstva IBK Holice na 2 minuty za blokování florbalky
14:22 Jaroměřský James Milner, Vojtěch Fof, je opravdu obojživelník. Nejen to je skvělý čapájev, ale dokáže si také povodit a poslat do bufetu na párek hráče soupeře, navíc vybojoval přesilovku.
12:45 Jaroměřský hráč s čílem 68, který má vlasy delší jak florbalku vaří na středu hřistě, žádnou situaci ale neuvařil.
10:22 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #77 Michal Nožička, asistoval #4 Jan Jirka (1:3)
10:22 Nožička střílí od mantinelu a míček končí u vzdálenější tyče.
07:39 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:2
07:39 V odloženém vyloučení dává druhou branku Jaroměře hráč s číslem 26, Lukáš Kvaček, asistoval hráč s číslem 77, Michal Nožička.
06:50 Golman Jaroměře podržel svůj tým.
05:30 GÓL TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #26 Lukáš Kvaček (1:1)
05:30 Po rozahrávce z vlastního obraného pásma zalepil Kvaček vysokou nahrávku a poslal nahrávku na Lhotského, ten vymetá pavučiny z rohu Holické branky.
04:21 GÓL IBK Holice! 1:0
Branku družstva IBK Holice vstřelil #24 Tomáš Číhař, asistoval #30 Jakub Říha (1:0)
04:21 Císař otevírá skóre dnešního zápasu.
03:12 Další akce v předbrankovém prostoru v podání Nožičky a Lhotského, akce z kanceláře Radka Smoléňáka ale v brance nekončí
01:29 Nožička vyslal přihrávku před svatyni Holic, Lhotský ale přestřelil.
00:01 Zdravíme florbalové fanoušky z boxu zapisovatelů u dnešního druhého utkání, ve kterém se utkají týmy IBK Holice a TJ Sokol Jaroměř BEE & VETs B. Již před úvodním buly je slyšet buben z Holického kotle. Přejeme příjemnou podívanou a hodně štěstí oboum týmům. Doufáme, že nebude padat tolik gólů jako v předchozím zápase. Stolek zapisovátelů chce hrát brawlstars a ne zapisovat dvacet gólů.