Náchod

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Start98 11:5
branky: 5. David Špaček, 6. Ondřej Macháček, 10. David Špaček, 11. Maxim Kubelka, 19. Filip Čáp, 22. Jakub Langpaul, 27. David Špaček, 30. Jakub Langpaul, 43. Marek Svoboda, 52. Matěj Mikšovský, 57. Jonáš Mikšovský - 4. Matěj Jambor, 15. Jakub Dufek, 35. Matěj Netrefa, 36. Jonáš Kulhavý, 39. Matěj Netrefa; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 5 + Lukáš Rázl OS + Daniel Kříž OS:6; využití: 1:0; diváků: 206; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 28 - Tadeáš Dittrich 7, Tadeáš Hendlinger 5; po třetinách: 5:2, 3:3, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 8:10
59:50 Náchod postupuje do 1. ligy!!!
59:01 Náchodská střídačka už slaví!
59:00 Timeout Florbal Primátor Náchod
57:11 Seknutí do brankáře bylo náležitě ohodnoceno 2 minutami, bude se hrát 5 na 4
57:10 Vyloučen hráč #51 Jáchym Syrovátko družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
56:05 Už druhá nevhodná oslava gólu podle názoru rozhodčích, Start bude hrát přesilovku 6 na 4
56:04 J. Mikšovský dorazil Křížovu střelu a Náchod vede o 6 branek!
56:03 GÓL Florbal Primátor Náchod! 11:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #12 Daniel Kříž (11:5)
56:03 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
56:03 Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
54:23 Takové zákroky do florbalu ani žádného sportu rozhodně nepatří, Náchod bude hrát 2 minuty v početní převaze
54:22 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
53:25 Čáp předvedl krásnou prohazovačku, ale následné zakončení se mu bohužel nepodařilo
52:30 Hosté opět bez brankáře
51:47 M. Mikšovský načepoval hostům Primátora desítku po krásné přihrávce Jakuba Vysokého!
51:46 GÓL Florbal Primátor Náchod! 10:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #6 Jakub Vysoký (10:5)
49:43 Hosté zkouší opět štěstí bez brankáře
49:42 Timeout FAT PIPE Start98
49:30 Nehezký zákrok na Macháčka za brankou hostů, snad bude v pořádku
49:00 Na hřišti se po zranění poprvé objevuje Daniel Kříž
48:45 Startu se stejně jako včera daří dostávat do dobrých střeleckých situací z osy hřiště, ale vůbec se jim nedaří tyto šance proměňovat
47:00 Špaček se dostal do samostatného úniku, ale netrefil branku jen o pár centimetrů
46:20 Start vstoupil do třetí třetiny velmi aktivně, ale obrovské šance si vytváří oba týmy
44:53 Oba týmy už hrají v plném počtu, na trestné zůstává pouze Rázl s osobním trestem
42:54 Uvidíme opět hru 4 na 4
42:53 Vyloučen hráč #10 Vojtěch Bagin družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
42:31 Poměrně netradiční střelec Svoboda málem protrhl síť neskutečnou bombou!
42:30 GÓL Florbal Primátor Náchod! 9:5
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #58 Marek Svoboda, asistoval #24 Lukáš Rázl (9:5)
42:30 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod - osobní trest
42:30 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování
41:48 Oba týmy už hrají v plném počtu
40:01 Úvodní bule pro hosty
40:00 Dnešní utkání sleduje 206 fantastických diváků! Děkujeme!
40:00 Střely ve 2. části: 6:12
39:49 Hosté podobně jako včera zbytečně opláceli faul Náchoda a třetí třetina se bude začínat pouze ve čtyřech hráčích na každé straně
39:48 Vyloučen hráč #40 Tomáš Josefovič družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za hrubost
39:48 Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost
38:33 Hosté dávají už třetí gól v řadě
38:32 GÓL FAT PIPE Start98! 8:5
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #15 Matěj Netrefa, asistoval #10 Vojtěch Bagin (8:5)
36:30 Hosté zařadili vyšší rychlostní stupeň a vyvíjí na Náchod obrovský tlak
35:33 Hosté se určitě jěště nevzdávají a snižují na rozdíl čtyř branek
35:32 GÓL FAT PIPE Start98! 8:4
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #29 Jonáš Kulhavý, asistoval #34 Adam Pospíchal (8:4)
34:36 Hosté snižují stav utkání po chaotické situaci v brankovišti
34:35 GÓL FAT PIPE Start98! 8:3
33:06 Oba týmy už hrají opět v plném počtu
32:05 Donaj prošel obranou hostů jako nůž máslem, ale jeho následná střela se nevešla mezi 3 tyče
31:07 Podobně jako včera uvidíme i dnes hru 4 na 4 po vyloučení na obou stranách
31:06 Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání
31:06 Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
30:50 Langpaul trefil pouze tyčku
30:15 V podstatě každé střídání končí alespoň jeden hráč Náchoda za mantinelem
29:37 Langpaul poprvé prověřil a zároveň i prostřelil střídajícího brankáře! Náchod už vede o 6 branek!
29:36 GÓL Florbal Primátor Náchod! 8:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #33 Maxim Kubelka (8:2)
28:15 Ještě není ani polovina zápasu a hosté už hrají bez brankáře!
27:45 Hosté už opět začali napadat, to ovšem Donajovi nedělá problém, teď krásnou kličkou vykoupal hostujícího útočníka!
26:03 Na hřiště už lítají čepice a šály, protože David Špaček právě dokončil hattrick! Krásně umístěná střela na zadní po které hosté dokonce střídají brankáře!
26:02 GÓL Florbal Primátor Náchod! 7:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #96 Filip Čáp (7:2)
26:02 Střídání brankáře. Nový brankář #32 Tadeáš Hendlinger družstva FAT PIPE Start98
24:00 Hra se začíná vyostřovat, přibývá menších potyček a důrazných soubojů
22:45 Skalický zneškodnil střelu i dorážku hostů po chybě v náchodské rozehrávce
21:43 Langpaul využívá přesilovku střelou zpoza branky!
21:42 GÓL Florbal Primátor Náchod! 6:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #97 Jakub Langpaul, asistoval #51 František Donaj (6:2)
20:20 Náchod už je na míčku
20:01 Úvodní bule pro Start
20:00 Střely v 1. části: 9:11
19:58 V odloženém vyloučení byly k vidění ještě 2 sporné situace, potrestána zůstala pouze ta úplně první, takže si Náchod zahraje na začátku druhé třetiny přesilovou hru
19:57 Vyloučen hráč #29 Jonáš Kulhavý družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání
19:30 Odložené vyloučení Startu
19:05 Nepříjmené zranění jednoho z hostujících hráčů zřejmě po došvihu florbalky
18:32 Čáp potvrdil fantastickou formu v baráži i play-off a poslal tam dalšího fíka! Plechárna opět na nohou!
18:31 GÓL Florbal Primátor Náchod! 5:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp, asistoval #51 František Donaj (5:2)
16:50 Náchod pokračuje na míčku, hosté se už poučili a přestali napadat
15:45 Vlášek chytře obstřeloval obstřeloval obránce
14:27 Hosté se dostávají zpátky do hry po dobře vyřešeném přečíslení
14:26 GÓL FAT PIPE Start98! 4:2
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #30 Jakub Dufek, asistoval #10 Vojtěch Bagin (4:2)
13:45 Další neskutečný zásah Vlasty Skalického!
13:00 Domácí na míčku kontrolují hru
11:45 Náchod teď vyvíjí obrovský tlak na Start, který je po obdržených brankách jako opařený!
10:15 Absolutní euforie v Plechárně po dvougólové smršti! Nejdřív obávané duo Špaček-Macháček a hned další střídání letohradský sniper Kubelka!
10:14 GÓL Florbal Primátor Náchod! 4:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #33 Maxim Kubelka, asistoval #8 Tomáš Matoulek (4:1)
09:58 GÓL Florbal Primátor Náchod! 3:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #13 David Špaček, asistoval #47 Ondřej Macháček (3:1)
09:30 Tlučhoř našel skvělou nahrávkou M. Mikšovského, ten se dokázal dostat do střely z výběhu, ale trefil pouze blok
07:54 Náchod ubránil oslabení a už hraje v plném počtu
07:00 Skalický předvedl skokanské číslo a famózně vychytal tutovku hostů
06:00 Macháček získal míček po nepovedeném úderu hostů a pak sám prokličkovat celé hřiště včetně brankáře a neskutečným způsobem poslal Náchod do vedení!
05:59 GÓL Florbal Primátor Náchod! 2:1
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček bez asistence (2:1)
05:55 Náchod bude muset čelit početní výhodě soupeře
05:54 Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování florbalky
04:46 Skvělá odpověď Náchoda! Špaček tradičně zavěšil pod víko a srovnal stav zápasu!
04:45 GÓL Florbal Primátor Náchod! 1:1
03:36 Hosté se rychle dostávají do vedení po dorážce v brankovišti
03:35 GÓL FAT PIPE Start98! 0:1
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #99 Matěj Jambor, asistoval #10 Vojtěch Bagin (0:1)
02:50 Také Náchod už zaznamenal první střelu na branku
01:35 Skalický zlikvidoval první střelecký pokus hostů
00:01 Úvodní bule pro hosty
00:00 Vážení diváci, vítám Vás u on-line přenosu ze 4. kola baráže o 1. ligu. V náchodské Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hostující Start98. Po včerejším dramatu je skóre 2-1 na zápasy pro Náchod, takže dnes mají domácí první ze dvou šancí ukončit tuto sérii a postoupit do 1. ligy! Určitě si najděte cestu do Plechárny, začínáme v 17:00! Preview čtěte ZDE.