2

1

5.

Bulldogs Brno - FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 3:2pn
branky: 11. Aneta Neterderová, 20. Karolína Bobková, N Barbora Loučková - 4. Sofie Radoničová, 7. Nikola Stejskalová; rozhodčí: Radek Šafář - Adam Langer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Inka Ježdíková ? - Kristýna Gálová ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 0:0, 0:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #79 Lenka Drobiličová , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #9 Anna Vojáčková , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #56 Nicol Dlabalová , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #81 Barbora Loučková a vstřelil rozhodující gól (3:2).
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #7 Nikola Stejskalová , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #54 Denisa Machálková a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #88 Anna Pekárková a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Bulldogs Brno hráč #5 Eliška Bílková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 hráč #66 Sofie Radoničová , ale gól nevstřelil.
35:00 Zahájena trestná střílení
35:00 Ukončení prodloužení
31:26 Vyloučen hráč #88 Anna Pekárková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:44 GÓL Bulldogs Brno! 2:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Bobková, asistoval #16 Eliška Pilařová (2:2)
10:40 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Aneta Neterderová, asistoval #16 Eliška Pilařová (1:2)
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
06:05 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 0:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #7 Nikola Stejskalová, asistoval #45 Kateřina Stejskalová (0:2)
03:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U15! 0:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 vstřelil #66 Sofie Radoničová, asistoval #45 Kateřina Stejskalová (0:1)