7:3
    Vojtěch LEGNER
    (Jansa)

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 7:3
branky: 1. Jaromír Ekl, 6. Jakub Karel, 35. Dominik Jansa, 38. Daniel Kněžour, 46. Radek Matějíček, 47. Lukáš Mlejnek, 51. Vojtěch Legner - 12. Daniel Macek, 21. Miroslav Šnajdr, 31. Miroslav Šnajdr; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 140; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 19 - Filip Černý 21; po třetinách: 2:1, 2:2, 3:0
60:00 Vyjádření trenéra hostů Petra Pánka: Jedna dobře odehraná třetina na výhru nestačí. Ve třetí třetině jsme nestíhali fyzicky a soupeř zaslouženě vyhrál. Bojujeme dál! Děkujeme soupeři a divákům.
60:00 Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošové: Perfektní vstup do první třetiny způsobil to, že jsme se dostali okamžitě do vedení, bohužel ale začátek druhé třetiny se nám nepovedl a soupeř vyrovnal. Díky výborné hře ve třetí třetině, luxusnímu pohybu našich hráčů jsme dotáhli zápas do zdárného konce.
60:00 Střely na branku ve třetí třetině: 10 - 5. Střely na branku celkem: 28 - 22.
58:31 Mlejnek se ocitl v další šanci, ale branku netrefil.
58:02 Mlejnkovi střela nesedla.
56:40 Hosté se usadili na polovině soupeře.
55:58 Legnerovu nabídku na teč nedokázal nikdo využít.
55:16 Kněžour trefil tyč.
54:43 Domácí kontrolují míček na svých holích.
53:51 Hosté rozehrávají standardní situaci z nebezpečného prostoru.
51:50 Domácí nastřelili tyč.
50:41 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 7:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #14 Vojtěch Legner, asistoval #37 Dominik Jansa (7:3)
50:41 Legner se nejdříve uvolnil elegantní kličkou a následnou střelou na zadní tyč rozjásal fanoušky.
50:14 Vlček se snažil vsunout míček do branky po rychlém výjezdu, brankář se ale stihl přesunout.
49:28 Nepovedená střela karlovarského hráče neohrozila branku.
48:43 Hosté si vytvořila tlak, ale domácí hráči se mohou spolehnout na oporu ve své brance.
46:56 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 6:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #12 Lukáš Mlejnek, asistoval #22 Petr Vondráček (6:3)
46:56 Domácí se ve své výhodě dokázali usadit na polovině soupeře a následně Vondráček chytrou nahrávkou našel volného Mlejnka, který chladnokrevně zakončil.
46:25 Rozhodčí signalizuje vyloučení na straně hostů.
45:44 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #12 Lukáš Mlejnek (5:3)
45:44 Mlejnek z rohu hřiště našel volného Matějíčka, který se nemýlil.
44:50 Karlovarský pokus neohrozil branku.
43:15 Po delší době se do hry zapojil i Chyna a to když Hejl vyslal střelecký pokus na zadní tyč.
42:24 Karlovarský brankář vytáhl senzační zákrok proti střele Jansy.
41:15 Česká Lípa v šanci! Českolipský junior Bohme nedokázal zakončit do prázdné branky.
40:05 Slaného pokus z půlky hřiště chytil brankář.
40:00 Střely na branku ve druhé třetině: 10 - 7.
38:40 Tvrdý atak karlovarského útočníka zůstal nepotrestán.
37:42 Chyna předvedl fantastický zákrok.
37:21 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 4:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #54 Daniel Kněžour, asistoval #50 Štěpán Slaný (4:3)
37:21 Kněžourovu prudkou střelu zastavila až síť branky.
36:22 Ekl mohl poslat domácí do vedení, ale střela mu nesedla.
35:43 Marhanův pokus zneškodnil brankář.
34:31 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #37 Dominik Jansa, asistoval #50 Štěpán Slaný (3:3)
34:31 Slaného střelu vyrazil brankář před sebe a dobíhající Kněžour míček dorazil a opět vyrovnal skóre skvělého utkání.
33:38 Domácí si vytvořili několik šancí, ale ani jednu z nich nedokázali využít.
32:45 Pastorova střela se odrazila od ruky brankáře.
32:07 Do šance se dral Jansa, obránce ho však zastavil.
31:21 Nahrávka na Vlčka neprošla.
30:12 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #21 Matyáš Kalina (2:3)
30:12 Šnajdr obstřelil obránce, který stál ve výhledu Chynovi. Domácí brankář po spatření míčku nedokázal zareagovat.
29:37 Slaného přízemní střela způsobila velký rozruch před karlovarskou brankou.
28:52 Chyna podržel Českou Lípu skvělým zákrokem.
27:27 Matějíček prověřil brankáře backhandovým pokusem a ten jeho úmysl přečetl.
26:05 Po čistém zákroku se sám na brankáře hnal Novák, míček mu uskočil a následný pokus trefil vracejícího se obránce.
25:21 Křižnou přihrávku před branku netrefil nikdo z hostů.
24:15 Legner se stihl vrátit a zachytit finální přihrávku soupeře.
23:46 Rozhodčí uklidňuje hráče po souboji v rohu hřiště.
22:33 Eklův chytrý pokus trefil brankáře.
21:59 Nepřesnost v rozehrávce mohl využít Gaspařík, ale ten branku netrefil.
21:31 Karlova střela prolítla kolem branky.
21:08 Vondráčkova střela trefila obránce.
20:26 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #61 Miroslav Šnajdr, asistoval #20 Petr Gasparik (2:2)
20:26 Šnajdr si dokázal vyběhnout zpoza branky a zakončit na přední tyč.
20:00 Střely na branku v první třetině: 8 - 10.
19:13 Střela hostů skončila v boční síti branky.
18:45 Karlova střela netrefila branku.
17:50 Hosté se na chvíli usadili na domácí polovině. Žádnou větší šanci si vytvořit nedokázali.
16:43 Střílenou nahrávku Slaného nedokázal Jansa usměrnit do sítě.
16:03 Zápas se hraje ve velkém tempu, oba týmy si vytváří šance.
15:23 Domácí napadají a soupeř má velké problémy s rozehrávkou.
14:24 Kněžourova střela trefila obránce.
13:40 Vlček trefil horní tyč.
13:20 Vondráček zastavil výhoz brankáře na volného útočníka.
11:47 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Daniel Macek, asistoval #7 Miroslav Horký (2:1)
11:47 Po dvou skvělých zákrocích brankáře se míček odrazil na volného hráče, který míček ze vzduchu usměrnil do branky.
10:55 Brankář se štěstím zneškodnil nebezpečný pokus Legnera.
10:22 Kněžourova střela neprošla na branku.
08:48 Matějíček se snažil dorážet jeho pokus ovšem nepřekonal brankáře.
08:06 Míček se odrazil od karlovarského obránce za mantinel.
06:37 Karel opět unikl, ale tentokrát nedokázal proměnit.
05:36 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 2:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #27 Jakub Karel, asistoval #14 Vojtěch Legner (2:0)
05:36 Legner dokázal vybojovat míček a vyslat do obrovské šance Karlovi a ten střelou pod horní tyč navýšil náskok domácích.
05:05 V obrovské šanci se ocitl hráč hostů, ale jeho nepodařený pokus netrefil branku.
03:55 Ve slibné šanci byli hráči z Varů, ale pozorný brankář míček chytil.
02:45 Kněžour hledal Slaného, ale ten jeho přihrávku nečekal.
01:20 Domácí zastavili protiútok soupeře.
00:50 Chyna si připsal svůj první zákrok.
00:20 GÓL FBC PULLO TRADE Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil #11 Jaromír Ekl, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:0)
00:20 Studená sprcha pro Karlovy Vary! Slaný obloučkem našel Ekla, který zakončoval do prázdné branky.
00:00 Úvodní buly vyhrál tým domácích.