5:4
    Matěj KODL
    (Král)

FBC ROKYCANY - FBC Liberec B 5:4p
branky: 12. Vojtěch Vlach, 28. Matěj Kodl, 48. Matěj Kodl, 58. Vojtěch Vlach, 62. Matěj Kodl - 43. Adam Štěpán, 45. David Tampier, 60. Jan Příhoda, 60. David Tampier; rozhodčí: Václav Patera - Luděk Franc; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Barna 15 - Marek Pohunek 14; po třetinách: 1:0, 1:0, 2:4, 1:0
65:00 Komentář trenéra domácích (Martin Štván): Rychlý a tvrdý florbal, bohužel jsme trestuhodně nezvládli poslední minutu třetí třetiny. Jsme rádi za druhý bod.
65:00 Komentář trenéra hostů (Ladislav Láska): Vyrovnané utkání s kvalitním nábojem, škoda neproměněných šancí v první třetině, kterou jsme museli dohánět v posledních třiceti vteřinách základní části. Pro nás důležitý bod, děkujeme soupeři za utkání.
65:00 Střely v prodloužení v poměru 2:0, celkem 19:19.
61:29 GÓL FBC ROKYCANY! 5:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #88 Matěj Kodl, asistoval #40 Jakub Král (5:4)
61:29 Druhý bod zůstane v Rokycanech. Král našel před brankou Matěje Kodla a ten poslal míček po zemi za záda Pohunka, který se zapomněl u přední tyčky.
60:00 Libereckým hráčům se podařilo v poslední třetině srovnat vývoj utkání a čeká nás prodloužení.
60:00 Střely ve třetí třetině v poměru 9:8.
59:46 GÓL FBC Liberec B! 4:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #25 Adam Štěpán (4:4)
59:39 GÓL FBC Liberec B! 4:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #42 Jan Příhoda, asistoval #16 Kryštof Jakub Abel (4:3)
59:39 Čekají nás infarktové poslední vteřiny utkání.
57:44 GÓL FBC ROKYCANY! 4:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #40 Jakub Král (4:2)
57:44 Vojta Vlach z vlastní poloviny osvobozuje domácí celek a navíc trefuje odkrytou branku.
57:16 Liberečtí opět u míčku a s prázdnou svatyní.
56:57 Domácí se prvnímu tlaku ubránili.
56:24 Timeout FBC Liberec B
56:24 Hosté zkoušejí hru v šesti bez brankáře.
56:12 Domácí se dostali z obležení libereckých florbalistů. Koncovka však Jakubovi Boháčovi nevyšla.
54:50 Drobný závar před domácí brankou hasí Jakub Boháč.
53:22 Tři body jsou stále ve hře a domácí to vědí. V obranné činnosti se nyní hráči dobře zastupují.
51:24 Vojta Vlach faulován před střelou. Z následné standardky po střídání rokycanských formací vyprášil břicho brankáře Jakub Svejkovský.
49:27 Rokycany teď delší dobu nepustily Liberec k míčku. Nyní se už ale hra přelévá opět na obě strany.
47:51 GÓL FBC ROKYCANY! 3:2
47:51 Liberci se sice podařilo poměrně rychle ve třetí třetině vyrovnat, ale Rokycany opět odskakují. Po rychlé rozehrávce z rohu se přes Jakuba Krále dostal míček na jeden dotek k Matějovi Kodlovi a ten se nemýlil.
44:15 GÓL FBC Liberec B! 2:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #11 David Tampier, asistoval #42 Jan Příhoda (2:2)
43:40 I Lukáš Bendek dokáže obrat soupeře o míček. V útoku však jej zastavila čepel libereckého hráče, kterou přišlápl, a skončil na zemi.
42:47 GÓL FBC Liberec B! 2:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #25 Adam Štěpán bez asistence (2:1)
42:47 Liberečtí se poprvé prosazují i gólově. Po nevydařeném útoku po pravé strany se hned z protiútoku prosazuje Adam Štěpán.
41:57 Jakub Král opět obral soupeře o míček. Jeho nabídka před branku však ke Kinzlovi nedoputovala.
40:57 Další střelu Kodla, tentokrát z levé strany, blokuje Štěpán.
40:10 Střelu Matěje Kodla opět likviduje Pohunek.
40:00 Byla zahájena třetí perioda. Věříme, že i tuto část ovládnou výsledkově domácí a dovedou utkání do vítězného konce.
40:00 Střely ve druhé třetině v poměru 4:5.
39:32 Poslední vteřiny druhé části. Petr Staněk po drobném zaváhání drží míček na rokycanských hokejkách a ještě se domácí nadechují k jednomu útoku.
37:41 Domácí hráči blokují další střelecký pokus hostí.
36:11 Průnik Pampiera před branku zastavil Bendek za cenu faulu. Z následné rozehrávky ale liberečtí nic nevymysleli.
34:08 Proti střele Jana Vaňka musel Pohunek vytáhnout z rukávu parádní zákrok pravou rukou.
32:50 Jan Barna úspěšný proti úniku libereckého forwarda. V situaci 1 na 0 si poradil se střelou i dorážkou.
31:50 Jakub Král dnes hraje dobré utkání. Opět je nejrychlejší a straší obranu Liberce. Jeden z obránců si teď na něj vyšlápl, Jakub se však obratně vyhnul a liberecký hráč končí na zemi smotán do mantinelů.
30:14 Domácí točí liberecké. Jakub Král na výletu až za branku Liberce drží míček a posílá jej vzduchem před branku. Matěj Kodl míček nezasáhl.
27:39 GÓL FBC ROKYCANY! 2:0
27:39 Další zámek na polovině Liberce končí křižnou přihrávkou na Matěje Kodla, který prostřeluje Pohunka.
26:35 Jakub Král si obhodil soupeře, nabídl míček Janu Vaňkovi, kterému ale míček přeskakuje čepel a končí až za mantinelem. Další zmařený střelecký pokus ve stadiu přípravy.
25:40 Rokycanští rozehráli pěknou standardku z útočného rohu. Jakub Boháč však netrefuje míček a brankář Pohunek nemusí zasahovat.
23:57 Domácí byli v úvodních minutách druhé části obstojnými soupeři a Liberec si již nepodmaňuje delší pasáže hry jako v první dvacetiminutovce.
23:00 Na straně domácích stojí i dobře postavená svatyně. Po poslední liberecké střele zvoní tyčka.
22:26 Martin Štván posouvá na střed, Vojta Vlach z otočky přízemní střelou těsně míjí Pohunkovo branku.
21:50 I Jan Barna si připisuje další úspěšný zákrok.
20:30 I druhý z bratrů Kodlů to zkouší. Bohužel se stejným výsledkem jako starší Matěj.
20:06 Domácí získávají po vhazování míček a hned je z toho první útok druhé třetiny. Střelu Matěje Kodla likviduje Pohunek.
20:00 Střely na branku v první třetině v poměru 4:6.
18:56 Na pár doteků se teď dostali domácí do šance. Poslední nahrávku však dostal Vojta Vlach již příliš blízko k brance a tak brankáře Liberce příliš neohrozil.
17:50 Michal Kinzl ztrácí v obranném pásmu míček. Liberečtí trefují jen dobře postaveného Barnu.
16:51 Po důrazném souboji v rohu končí na zemi liberecký hráč Ladislav Láska.
16:03 Další střelecký pokus domácích trefuje pouze postavené bránící hráče. Úspěšné bloky si v dnešním zápase připisují hráči na obou stranách.
15:11 Faul v obranném rohu Petra Staňka a příležitost pro Liberec. Rozehrávku však nezvládají a k míčku se dostávají domácí.
13:45 Hostující brankář si vyžádal úpravu hrací plochy.
11:59 GÓL FBC ROKYCANY! 1:0
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #19 Vojtěch Vlach, asistoval #88 Matěj Kodl (1:0)
11:59 Co se nepovedlo Jakubu Králi, zkusil zopakovat Matěj Kodl. Dostal míček do těsné blízkosti branky a Vojta Vlach dává úvodní branku utkání.
11:25 Jakub Král se odhodlal k rychlému výpadu na polovinu Liberce. Míček mu v poslední fázi střely sjel z čepele.
10:21 Michal Kinzl chodí důrazně do soubojů, z toho posledního si odnesl drobný šrám na prstu.
09:09 Zblokovaná rána Liberce. Plachtící míček naštěstí netrefil útočící hráč na velkém brankovišti.
08:10 Nyní se rokycanští hráči drží více na míčku, uzavřeli hosty na jejich polovině. Prozatím z toho však není žádná střelecká příležitost.
07:14 Po delší době střelecký pokus domácích. Matej Kodl však netrefuje branku.
06:14 Liberec hraje ve velikém klidu, domácí drží brankář Jan Barna.
04:44 Liberečtí útočníci poprvé v utkání napadali rozehrávku domácích i za brankou a bylo z toho hned zaváhání Jakuba Krále.
03:32 Svejkovský se dostává ještě k jedné střele, ale trefuje obránce.
03:22 Jakub Svejkovský využil zaváhání libereckého obránce, získal míček a nabídl jej ke skórování Obrovi Kodlovi. Ten jen těsně míjí branku hostů.
02:40 Ani hosté po ztrátě míčku nevrhají všechny síly do napadání a nechávají domácí kombinovat.
01:52 Domácí brání v zatažené formaci a vyčkávají na chybu soupeře.
01:15 Ze slibné rozehrávky v útočném rohu domácí nic nevytěžili.
00:50 První zákrok Barny. V sedě likviduje dorážku libereckých.
00:34 Faulem přerušuje Kodl M.
00:01 Úvodní vhazování získali hosté a drží se na míčku.
00:00 Dobrý den, utkání mezi domácím celkem Rokycan a Libercem B bylo zahájeno.