• 59 58:07
    4:8
    (Hartl)

TJ Sokol Koberovy - Florbal Ústí B 4:8
branky: 40. Jan Novotný, 53. Jan Novotný, 56. Dominik Reczai, 59. Dominik Reczai - 19. Hynek Nikolič, 31. Lukáš Mock, 45. Lukáš Mock, 47. Hynek Nikolič, 48. Lukáš Mock, 49. Patrik Šredl, 52. Jindřich Grosse, 54. Patrik Šredl; rozhodčí: David Kodytek - Jan Eliáš; vyloučení: 0:0; využití: 2:2; diváků: 26; zásahy brankářů: Jan Kvíčala 18 - Tomáš Hlava 15; po třetinách: 0:1, 1:1, 3:6
59:59 Náčelník Koberov Honza Kovář: Dobře rozehraný zápas jsme si pohřbili ve třetí třetině individuálními chybami, které soupeř potrestal. Následně jsme se nedokázali soustředit na svůj výkon, soupeř tak přidal další branky a zaslouženě zvítězil. Nás můžou mrzet neproměněné šance z úvodu utkání.
59:59 Velitel Ústí: Děkujeme soupeři za zápas. Dnes rozhodla 3.třetina-výrazné zlepšení naší hry.
58:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 4:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #10 Václav Hartl (4:8)
58:00 Timeout TJ Sokol Koberovy
55:46 GÓL TJ Sokol Koberovy! 3:8
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #92 Dominik Reczai, asistoval #83 Lukáš Hlava (3:8)
53:27 GÓL Florbal Ústí B! 2:8
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Patrik Šredl, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (2:8)
52:07 GÓL TJ Sokol Koberovy! 2:7
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #26 Leoš Kopáček (2:7)
51:44 GÓL Florbal Ústí B! 1:7
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #78 Lukáš Mock (1:7)
50:20 Domácí bojují , zatím marně , nic se o fous nedaří. Hosté ale brání výborně
48:32 GÓL Florbal Ústí B! 1:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Patrik Šredl, asistoval #72 Vít Škvára (1:6)
47:54 GÓL Florbal Ústí B! 1:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #78 Lukáš Mock, asistoval #27 Marek Fryček (1:5)
46:51 GÓL Florbal Ústí B! 1:4
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #2 Jaroslav Bečvář (1:4)
45:07 Domácím se dnes nic neodrazí,uskakují míčky. Tyč po střele Domina Reczaje
44:33 GÓL Florbal Ústí B! 1:3
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #78 Lukáš Mock bez asistence (1:3)
42:13 Kvíčala opět záchranářem Koberov. Dva výborné zákroky a domácí jsou stále ve hře
41:43 Již druhý střela do tyče domácí branky.
39:45 GÓL TJ Sokol Koberovy! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil #77 Jan Novotný, asistoval #8 Jiří Kudrnáč (1:2)
36:35 bojiště je momentálně ve sředu hřiště
35:05 Začíná se přitvrzovat
34:08 Hosté brání,spoléhají na brejky
33:09 brejk v oslabení , tyč zvoní na Koberovské brance
31:30 Domácí nejsou horším teamem , Hlava likviduje další tutovku a obránci blokují střelu
30:56 GÓL Florbal Ústí B! 0:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #78 Lukáš Mock, asistoval #19 Jindřich Grosse (0:2)
29:45 lítá to ze strany na stranu , šance mají obě strany , gol je na spadnutí
28:45 i Hosté měli tutovku v oslabení,
26:03 několik šanci Koberov zázračně neskončili brankou
24:29 Kuršel odlítl jak papír .. bude standartka. Nic zní nebylo
22:20 Střela Hlavise těsně minula šibenici Hlavi
22:11 ON LINE UŽ ZASE FRČÍ. Ústí TLAČÍ !!
18:50 GÓL Florbal Ústí B! 0:1
14:00 Kvíčalův super zákrok maskou
12:45 Na Ústecké střídačce je rušno .. někdo zlomil zřejmě drahou hokejku
11:19 Místní křivá palubovka pomohla domácím. Hostům se nepodařilo kvalitně zakončit
10:00 Místní Jarda Jágr Pelikán krásně prokličkoval,střela už tolik nesedla
09:18 Hraje více na straně domácích , Ústí je aktivnější
07:30 Vážnější šance hostů , zblokována nad branku domácích
05:07 Další šance Koberov hasí Hlava z Ústí
04:02 Konečně dorazili Ultras DOMÁCÍCH.
03:30 Domácí jsou stále aktivnější
02:11 První větší šance Koberov. Střelu Pelikána kreje golman Usti