2:10
    Adéla BOČANOVÁ
    (Poláková)

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
branky: 59. Hana Poláková, 60. Adéla Bočanová - 8. Zuzana Halfarová, 10. Veronika Třinecká, 15. Markéta Kolářová, 23. Denisa Ferenčíková, 25. Romana Kiecková, 27. Ivana Šupáková, 29. Katarína Klapitová, 32. Denisa Ferenčíková, 33. Zuzana Halfarová, 38. Natálie Martináková; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 0:0; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jitka Omelková 24, Daniela Kreisingerová 8 - Nikola Příleská 12; po třetinách: 0:3, 0:7, 2:0
60:00 Nejlepší hráčka domácího týmu: Eliška Nová
60:00 Nejlepší hráčka hostujícího týmu: Veronika Enenkelová
60:00 Komentář trenéra hostů (R. Urban): Dvě třetiny výborné, třetí třetinu jsme trochu polevily koncentraci. Za dle mého rozhodnutého stavu chválíme Bohemku že nepolevily a hrály až do konce na plno. Díky soupeři i divákům za podporu.
60:00 Komentář trenéra domácích (T. Grigar): V první a druhé třetině nás Vítkovice přehrávaly ve všem. Do třetí třetiny jsme vstoupili s čistou hlavou a dokázali se zlepšit a zaslouženě třetinu vyhrát. Zítra se pokusíme takto odehrát celý zápas. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve třetí třetině Bohemians x Vítkovice: 7x8
59:52 Bočanová krásně obešla soupeřku a za pomoci Polákové dává další gol.
59:51 GÓL FbŠ Bohemians! 2:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #17 Hana Poláková (2:10)
58:53 GÓL FbŠ Bohemians! 1:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #17 Hana Poláková, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:10)
58:53 Nátlak se vyplatil. Bohemka dává gol.
58:06 Klokanky střílí co můžou. Ani jedna střela však nepadne do brány.
56:32 Další šance hráček Bohemians. Bohužel obrana Vítkovic plán překazila.
54:35 Hra má v poslední třetině slušné tempo a žádný z týmů nechce přijít o šanci na gól.
52:58 Klokanky byly blízko na vstřelení golu. Brankářku bohužel neobehrály.
50:56 Rozehrává se na střeně Bohemians.
48:45 Vítkovice mají nezlomnou obranu.
47:50 Klokanky se více dostávají do útoků. Bohužel neproměňují.
45:45 Hráčky Bohemians jsou v poslední třetině nejaktivnější za celý zápas.
43:45 Rozhodčí si vyžádali pauzu na úklid povrchu.
42:55 Kreisingerová má za sebou parádní zákrok.
41:26 Bohemka vystřídala golmanky a na poslední třetinu domácí hráčky podpoří Kreisingerová Daniela
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Daniela Kreisingerová družstva FbŠ Bohemians
40:00 Střely v druhé třetině Bohemians x Vítkovice: 3x17
39:55 Krásnou střelu Šindelářové do horního rohu brány hostující brankářka zachytila.
38:50 Klokanky před vlastní bránou zaváhaly a je z toho další gól.
37:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Natálie Martináková, asistoval #24 Hana Uimonen (0:10)
37:38 Klokanky brání první půlku oslabení na výbornou.
36:51 Vítkovice mohou využít svoji první přesilovku.
35:30 Další útok Vítkovic překazila až Omelková.
32:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #11 Anna Niemcová (0:9)
32:34 Hráčka Bohemians právě trefila břevno.
32:00 Hráčky Vítkovic napadají velmi slušně a své šance proměňují.
31:42 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:8)
31:20 Klokanky mají problém dostat se do útočného pásma.
29:32 Nádherná střela Klapitové prošla Omelkové pod nohama.
28:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Katarína Klapitová, asistoval #24 Hana Uimonen (0:7)
26:15 První střelu Vítkovic Omelková vychytala. Na druhou už bohužel nedosáhla.
26:10 Timeout FbŠ Bohemians
26:10 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Ivana Šupáková, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:6)
25:11 V dnešním zápase jsou hráčky Vítkovic výrazně aktivnější.
24:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Romana Kiecková, asistoval #69 Justyna Rudzińska (0:5)
22:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #10 Denisa Ferenčíková, asistoval #25 Ivana Šupáková (0:4)
22:13 Kadidlová se dostala až k bráně Vítkovic. Bohužel střelu namířila přesně do brankářky.
20:10 Úvodní buly druhé třetiny vyhrály hráčky Vítkovic.
20:00 Střely v druhé třetině Bohemians x Vítkovice: 4x17
19:55 První třetinu ukončuje pokus Vítkovic o gól.
19:00 Vítkovice uzavřely domácí hráčky na jejich půlce hřiště.
18:00 Hráčky Bohemians se ke konci třetiny snaží prosadit. Moc se jim to však nedaří.
16:00 Klokanky se dostaly do útoky. Po ztraceném balonu se už nestihly vrátit a je z toho další gól Vítkovic.
14:43 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #5 Markéta Kolářová, asistoval #19 Veronika Třinecká (0:3)
13:28 Krásný zákrok Omelkové vymrštil míček mezi diváky.
12:30 Hráčky Bohemians převážně brání domácí bránu. Málo kdy se dostanou do útoku.
10:30 Přes veškerou snahu hráčky Bohemians dostávají druhý gól.
09:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #19 Veronika Třinecká, asistoval #10 Denisa Ferenčíková (0:2)
07:59 Střelu Halfarové brankářka Omelková nevychytala a klokanky ztrácí jednu branku.
07:49 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #7 Zuzana Halfarová, asistoval #9 Romana Kiecková (0:1)
05:07 Hosté hrají v plném počtu.
04:30 Krásná střela Satýnkové bohužel šla na hruď brankářky.
03:15 Domácí klokanky mají první přesilovku. Snaží se ji co nejvíce využít.
01:50 Vítkovice jsou prozatím průbojnější, než domácí klokanky.
00:00 Vážení diváci vítejte u 3. zápasu čtvrtfinalového PLAY-OFF extraligy žen. Střetnou se dnes domácí Fbš Bohemians a hosté 1. SC TEMPISH Vítkovice.