• 60 59:32
    7:4
    (Sládek)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE 7:4
branky: 8. Jiří Šebesta, 13. Jakub Mendrek, 22. Filip Čonka-Skyba, 27. Jan Křiva, 31. Jan Křiva, 53. Václav Jurdzin, 60. Filip Čonka-Skyba - 16. Marek Zapletal, 30. Marek Zapletal, 32. Martin Rožnovják, 37. Martin Nagy; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 152; zásahy brankářů: Štěpán Laja 9 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:0
60:00 Komentář trenéra hostí pana Michala Kvapila: O výsledku rozhodlo naše nasazení, slabá střelba a tlak do brány. Individuální propady a hra 1na1. Lepší druhá třetina nám zápas nevyhraje. Zápas o 6 bodů jsme nezvládli. Děkuji našim fanouškům za podporu a soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích (2): Poučili jsme se z minulých zápasů a v závěru jsme se snažili být velmi zodpovědní. Jsem také rád, že máme už všechny 3 lajny kvalitní a nemusíme hrát v závěru na krev. Soupeři děkuji za zápas a přeji šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka (1): Dnes se hrálo o šest bodů a nasazení obou týmů bylo velmi vysoké. Chytili jsme začátek a jen skvělý Michaljovič zamezil výraznějšímu vedení. Postupem času se Panteři rozehráli, začali pressovat a hráli vabank. V těchto fázích bylo pro nás velmi těžké zápas držet v naší režii.
60:00 Střely ve 3. třetině: 8 - 5
59:32 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 7:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Filip Čonka-Skyba, asistoval #43 Michal Sládek (7:4)
59:00 Probíhá poslední minuta 3. třetiny.
58:13 Zapletal střílí mimo.
57:26 Hosté v šesti.
57:25 Timeout Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE
57:21 Kittelův pokus zneškodňuje Šebesta.
56:50 Švajný střílí pouze do břevna.
55:51 Čonka-Skyba vyslal jedovatou střelu, Michaljovič vyráží.
54:53 Daniš rozeznívá tyč.
53:38 Šebesta se zmocňuje míčku a Ostrava si pokojně přihrává v obraně.
52:47 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 6:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #29 Václav Jurdzin, asistoval #44 Jakub Mendrek (6:4)
52:47 Po krásné přihrávce do prázdné brány zvedá Jurdzin vedení.
51:23 Bauer končí naražen na mantinelu, faul se však nepíská.
50:02 Domácí hrají v plném počtu.
49:30 Zajímavá střela Kostky nadělala Lajovi značné potíže.
48:55 Čonka-Skyba se dostal k míčku a vyhazuje ho na druhý konec hřiště.
48:02 Vyloučen hráč #25 Matyáš Šindler družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání
47:55 Švajný zkusil střelu po zemi, neúspěšné.
46:23 Panthers sice zatlačili na své protihráče, ale k brance to nevedlo.
45:31 Jurdzin se s míčkem jaksi zamotal a přichází o něj.
44:51 Po dlouhé době přichází střela, kterou blokuje Daniš.
44:00 Panteři si přihrávají na své polovině a vypadá, že je pro ně těžké přehrát domácí obranu.
42:35 Domácí drží míček na svých holích a kombinují na útočné polovině
41:09 Střela Zapletala skončila za mantinelem.
40:34 Domácí jsou v plném počtu.
40:00 Střely ve 2. třetině: 7 - 7
39:59 Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil #77 Michal Miške.
39:00 Právě probíhá poslední minuta 2. třetiny, hosté zatím bez střely.
38:34 Vyloučen hráč #14 Jiří Juhaňák družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře
38:05 Juhaňák s Bauerem si přihrávají v obranném pásmu.
37:02 Mendrek zastaven Kittelem.
36:12 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:4
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #27 Martin Nagy, asistoval #7 Tomáš Sovják (5:4)
35:39 Zapletal se opět dostal až před bránu, akorát v této chvíli si ho už pohlídal Juhaňák.
34:36 Kaločova chyba Ostravu málem stála obdržený gól, hasit to musel Křiva.
33:45 Hosté hrají v plném počtu.
32:49 Bauer z první míří hodně mimo bránu.
32:12 Daniš zkoušel zpoza brány, ale neúspěšně.
31:45 Vyloučen hráč #27 Martin Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře
31:21 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 5:3
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #20 Martin Rožnovják, asistoval #23 Martin Szweda (5:3)
31:21 Rožnovják sebejistě na přední tyč.
30:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 5:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #17 Marek Lípový (5:2)
30:23 Napoprvé to Křivovi nevyšlo, napodruhé už se však nemýlil.
29:17 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 4:2
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #68 Marek Švajný (4:2)
29:17 Ani 3 blokující hráči nezastavili Zapletala v dosažení jeho cíle.
28:34 Jurdzinovi přihrávka vůbec nevyšla a míček končí za mantinelem.
27:40 Otrokovice 'čarují' v obraně.
26:24 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 4:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #79 Jan Křiva, asistoval #25 Matyáš Šindler (4:1)
26:24 Krásná kombinace Křivy a Šindlera nemohla skončit jinak než gólem.
25:30 Šebesta chybně nahrál. avšak jeho spoluhráči získali míček rychle zpět.
24:11 Bauer se snažil křižně na Sládka, nahrávka mu však nevyšla a posílá Pantery do protiútoku.
23:26 Chumel před domácí bránou nevyústil v gól.
21:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #88 Filip Čonka-Skyba, asistoval #81 Erik Moravčík (3:1)
21:58 Čonka-Skyba zkušeně dostal míček za záda Michaljoviče.
21:03 Hosté hrají v plném počtu.
20:52 Bauer střílí pouze do bloku.
20:11 Nebezpečná rozehrávka hostů před bránou Laji nakonec nekončí gólem.
20:00 Střely v 1. třetině: 6 - 1
19:03 Vyloučen hráč #27 Martin Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání
19:00 Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:58 Šindler se snažil na Sládka, bohužel nahrávka skočila a míček končí za mantinelem.
16:42 Domácí teď měli před bránou značné problémy, nakonec to uklidňuje až Lipový svým výhozem míčku do bezpečné vzdálenosti.
15:57 GÓL Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE! 2:1
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #22 Marek Zapletal, asistoval #27 Martin Nagy (2:1)
15:50 Zmařená přihrávka Mendreka poslala Švajného do protiútoku.
15:00 Rožnovják ztrácí míček, FBC se žene do útoku.
13:33 Švajný ve výhodné pozici míjí bránu.
13:15 Domácí kombinují v obraně.
12:18 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 2:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #44 Jakub Mendrek, asistoval #88 Filip Čonka-Skyba (2:0)
11:55 Nebezpečnou situaci eliminuje Petřík.
10:45 Juhaňák nahrál přímo do běhu Švajnému, Bauer však tuto situaci následně zneškodnil.
09:42 Hosté si neví rady s napadáním domácích.
08:40 Zimmer drží míček v obraně a čeká na dobrou příležitost pro rozehrávku.
07:23 GÓL FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA! 1:0
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil #22 Jiří Šebesta, asistoval #79 Jan Křiva (1:0)
07:23 Šebesta si krásně prokličkoval hřiště a nedal Michaljovičovi šanci.
06:05 Čonka-Skyba zkazil přihrávku na svého kolegu Jurdzina a přichází o míček.
04:57 Zapletal také ve 100% šanci a také netrefuje.
04:11 Bauer eliminuje pokus hostů.
03:47 Sládek netrefuje 100% šanci.
02:56 Zajímavá kombinace FBC byla přerušena Vykopalem.
01:40 Rozehrávka z křížku se domácím vůbec nepovedla, čehož využil Švajný, únik se mu však nepovedl podle představ.
00:47 První střela dnešního zápasu od Bauera, zblokována Nagym.
00:01 Buly pro hostující tým.