2:3
    Petr PRAŽÁK
    (Pražan)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:3p
branky: 40. Matyáš Krebner, 53. Adam Růžek - 29. Tom Ondrušek, 37. Daniel Maxa, 62. Petr Pražák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:5; využití: 1:0; diváků: 205; zásahy brankářů: Tomáš Hyršl 20 - Jan Barák 12; po třetinách: 0:0, 1:2, 1:0, 0:1
65:00 Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: 'Určitě jsme spokojeni s tím, že jsme proti Chodovu uhráli bod. Přežili jsme velké množství 100% šancí soupeře a podržel nás golman i celá obrana. Bohužel do útoku jsme dneska nebyli vůbec produktivní a na dva góly těžko můžeme tak dobrý tým jako Chodov porazit. Děkuji.'
65:00 Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: 'Dnes jsme tu jeden bod ztratili kvůli své mizerné produktivitě v první polovině zápasu a několika chybným rozhodnutím, kterými jsme pustili soupeře do brejků. Jinak to bylo hodně defenzivní a celkem tvrdý, což je ale daný hlavně velikostí místního hřiště.'
65:00 Střely v prodloužení: Bohemians 0 - Chodov 1.
61:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Petr Pražák, asistoval #3 Martin Pražan (2:3)
60:22 Chodov už je ve čtyřech bez brankáře.
60:01 Buly pro Chodov.
60:00 Střely ve třetí třetině: Bohemians 6 - Chodov 3
59:59 Svou standardku z rohu ani Bohemka v gól neproměnila, a tak uvidíme prodloužení.
59:53 Timeout FbŠ Bohemians
59:33 Čihák dostal zásah do obličeje, Bohemka je na balonku. Zvládne ještě něco vymyslet?
59:24 Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
59:24 Chodov bude mít možná poslední příležitost zlomit zápas na svou stranu v základní hrací době - po time outu je čeká standardka v rohu Bohemky.
57:58 Bohemka má standardku v rohu Chodova, střelou od poloviny hřiště to zkusil Krebner.
55:40 Na hřišti to vře a probouzí se i diváci v hale.
55:12 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #3 Martin Pražan.
55:12 Buršík při přesilovce ztratil míček a musel situaci řešit za hranou pravidel.
54:57 Celá řada šancí pro Bohemku,..
53:35 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
52:23 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #88 Adam Růžek, asistoval #66 Patrik Kieler (2:2)
52:23 Hned vzápětí byl Růžek již z blízkosti úspěšný a jak zaznělo ze střídačky Chodova, hosté budou pokračovat na dvě formace.
51:53 Růžek od mantinelu překvapil prudkou střelou, které chybělo pár centimetrů přesnosti.
51:26 Čihák po jednom ze soubojů zůstal na zemi a hra se přerušila. Už je ale na střídačce a vypadá to, že bez problémů bude schopen zápas dohrát.
50:35 Ďopan v rohu vybojoval standardku pro klokany.
50:01 Bohemka s míčkem na hokejkách zkouší uklidnit hru.
49:16 Pražan po brejku Chodova ze středu hřiště jen těsně minul Hyršlovu branku.
45:53 Chodov svoje oslabení tentokrát zvládl, i když jsme znovu viděli několik šancí.
45:04 Ďopan z dobré příležitosti netrefil branku, Bohemka musí vybojovat znovu míček.
43:53 Vyloučen hráč #43 Marek Švajný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
43:35 Buršík dobrou přihrávkou vyslal do šance Šebka.
42:22 Po dobré šanci Bohemky hostující Krbec přiznal teč, a tak Bohemka stále u balonku.
40:46 Šebek se dostal do šance, z otočky trefil blok Chodova.
40:01 Třetí třetinu opět zahájí prvním útokem po vyhraném buly Chodov.
40:00 Střely ve druhé třetině: Bohemians 3 - Chodov 8.
39:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #21 Jakub Buršík (1:2)
39:45 Krebner na polovině hřiště skvěle vyhodnotil, že brankář Chodova má zakrytý výhled a skulinku trefil přesně.
39:31 Vyloučen hráč #11 Jiří Koutný družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
38:51 Krebner ze standardky jen do zdi Chodova.
37:57 Po delší době se i Bohemka dostává do několika pěkných šancí, všechny ale likviduje obrana hostujícího týmu.
36:14 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #15 Tomáš Vávra (0:2)
36:14 Chodov v další příležitosti odskakuje na dvě branky, nutno podotknout, že zaslouženě.
35:35 V obrovské příležitosti Chodova podržel domácí nejprve Hyršl a poté i jeho branková konstrukce. Málokdo v hale věřil, že z této situace vybruslí klokani bez obdržené branky.
33:46 Pražák se po dvou krosech Chodova objevil před prázdnou brankou, ale přestřelil.
32:43 I Bohemka své oslabení zvládla.
32:07 Vávra z velkého úhlu vysoko nad Hyršlovu branku.
31:38 Chodov jen do bloku Bohemky.
30:43 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
29:37 Bohemka má standardní situaci v dobré příležitosti, před brankou však někdo z chumlu hráčů tečoval míček do rohu hřiště.
28:45 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Ondřej Mikeš (0:1)
28:38 Standardku z bezprostřední blízkosti ještě Chodov v branku neproměnil, z následné dorážky už ale byl úspěšný.
27:41 Bohemce se daří uklidnit alespoň trochu hru a obránci vyčkávají na vhodný okamžik k založení útoku.
25:24 Šebek se ze země zvedá s bolestivou grimasou, ale věříme, že bude v pořádku pokračovat ve hře.
23:27 Další velká šance Chodova, kterou kazí nepřesné zakončení. Z vlastního rohu rozehrává Bohemka.
23:00 Cabejšek u mantinelu dostal naloženo, ale ještě u toho zvládl faulovat, a tak rozehrávají hráči v modrých dresech.
21:50 Chodov tlačí klokany na jejich polovině, domácí zatím dobře brání svůj prostor.
21:05 V dobré situaci pro Chodov zatáhl za záchrannou brzdu Kieler, a Chodov tím pádem má k dispozici standardku.
20:01 Na buly úspěšnější opět Chodov.
20:00 Střely v první třetině: Bohemians 5 - Chodov 10.
19:59 Bohemka horké chvilky zvládla a v první třetině jsme žádnou branku neviděli.
19:49 Chodov ze standardky zkusí před koncem třetiny odskočit.
18:19 Ondrušek v obrovské šanci minul branku, naštěstí pro domácího Hyršla, který vůbec nevěděl, kde má odražený balonek.
17:35 Série šancí na obou stranách, divákům se zápas musí líbit!
16:49 Čihák od mantinelu zkusil z první, blokující hráči Chodova vytěsnili balonek z hrací plochy.
16:27 Chodov početní nevýhodu znovu zvládl.
15:37 Chodov získal balonek a šetří cenné vteřinky.
14:27 Vyloučen hráč #3 Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
14:27 Po nepřehledné situaci v rohu míří na trestnou lavici opět hráč Chodova.
13:40 Šebek ze středu prověřil Barákovu pozornost.
11:11 Pražan ze středu po krásné akci Chodova trefuje Hyršla.
09:50 Matejčík si skvěle sklepl nahozený balonek a pohotově vystřelil jen těsně nad Hyršlovu branku.
09:11 Chodov celkem v pohodě oslabení ustál.
08:00 Cabejšek z dobré pozice pouze do bloku Chodova.
07:11 Vyloučen hráč #9 Ondřej Mikeš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:11 Mikeš vyslal Růžka mezi diváky a půjde si za to odpočinout na trestnou lavici.
06:14 Mikeš ve velké šanci Chodova netrefuje branku. Rozehrává Bohemka.
05:05 Ze stejného rohu se situace opakuje.
04:00 Bohemka má k dispozici standardku v rohu Chodova, k zakončení se ale její hráči nedostali.
03:18 K Formanovi se dostal odražený balonek po bloku domácích, a táhl tak útok směrem k brance Chodova.
02:07 Bohemka trpělivě hledá skulinku v obraně Chodova, aby mohla rozehrát na útočnou polovinu.
00:31 Chodov je od začátku aktivní, provinil se ale drobným faulem v rohu a rozehrává Bohemka.
00:01 Úvodní buly a šanci založit první akci zápasu pro svůj tým získal Mikeš.
00:00 Vítám vás u online přenosu 22. kola Tipsport Superligy, ve kterém domácí Bohemku bude čekat letos skvělý Chodov. Oba týmy již nastoupily na hrací plochu a začátku zápasu nic nebrání.