8:4
    Jakub NOVÁK
    (Heller)

Wizards DDM Praha 10 - FbC Plzeň 8:4
branky: 24. Martin Lazárek, 24. Martin Lazárek, 29. Jakub Novák, 38. Jiří Šrámek, 56. Jiří Šrámek, 57. Jan Heller, 60. Martin Lazárek, 60. Jakub Novák - 10. Václav Zábran, 18. Ondřej Horažďovský, 35. Jaromír Täuber, 55. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:6 + Vojtěch Lapuník OS + Karel Eichler OS; využití: 3:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 19 - Martin Bezděk 23; po třetinách: 0:2, 4:1, 4:1
60:00 Komentář trenéra hostů Pavla Strejčka: Mrzet nás můžou neproměněné šance v první třetině. Utkání jsme nezvládli psychicky. Není úplně normální se nechat vyloučit, když jsme v tlaku na 2X 2+10 minut. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář trenéra domácích Romana Urbance: První třetina nebyla dobrá. Zachránili nás změny v sestavě v druhé třetině a to, že soupeř neudržel nervy na uzdě. Moc těžký zápas, a jsem rád, že nebudeme hrát playdown, kde je každý zápas velice vypjatý. Děkujeme soupeři a divákům za utkání
60:00 Střely 3. třetina: Wizards 11, Plzeň 10
59:52 GÓL Wizards DDM Praha 10! 8:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #23 Jan Heller (8:4)
59:37 GÓL Wizards DDM Praha 10! 7:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (7:4)
58:58 Plzeň tlačí co může, ale domácí obrana v čele s Vávrou drží
57:44 Hosté po timeout v šesti a zle zlobí bránící domácí pětici
56:27 Timeout FbC Plzeň
56:27 GÓL Wizards DDM Praha 10! 6:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #23 Jan Heller, asistoval #56 Jiří Šrámek (6:4)
55:38 GÓL Wizards DDM Praha 10! 5:4
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #25 Karel Smutný (5:4)
54:53 Vyloučen hráč #19 Karel Eichler družstva FbC Plzeň - osobní trest
54:53 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň - osobní trest
54:53 Vyloučen hráč #19 Karel Eichler družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
54:53 Vyloučen hráč #69 Vojtěch Lapuník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování
54:09 GÓL FbC Plzeň! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #15 Vojtěch Kuneš (4:4)
52:21 Krob zkouší protiútok, trefuje Bezděka od hrudi
51:11 Hosté opět delší dobu na balonku, hrají však podél mantinelů odkud neohrozí moc branku
48:14 Zábran ze strany pouze do připraveného domácí bloku
47:10 Opět emoce na hřiští, Heller se dostávál do šance a myslel si, že je faulován. Potom se ještě zkoušel probit k dorážce, ale také neúspěšně
46:28 Hosté mají dobré šance, ale nestojí při nich štěstí
45:10 Zábran ze vzduchu do hrudě Vávry
43:44 Šrámek zkouší držet balonek na hostující půlce, ale během kliček mu obrana čístě odebírá balonek
42:34 Vyloučen hráč #21 Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
41:01 Náročná první minuty třetí třetiny. Nejdříve je vyloičený Zoth za sekání před brankou, v oslabení se snaží dostat před branku Šrámek a je také seknut, Eichlerovi se nelíbilo, že je nařízeno trestné střílení a jde si odpočinout na trestnou. Trestné střílení neproměňuje Smutný
41:00 Trestné střílení družstva Wizards DDM Praha 10 neproměnil #25 Karel Smutný.
40:48 Vyloučen hráč #94 Jindřich Zoth družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání
40:00 Střely 2. třetina: Wizards 10, Plzeň 3
39:30 Heller se výborně vrátil a vypíchnul balonek útočícímu hráči
37:56 Další využitá přesilovka, Šrámek měl dost prostoru a trefil to náramně
37:55 GÓL Wizards DDM Praha 10! 4:3
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #56 Jiří Šrámek, asistoval #17 Jakub Novák (4:3)
37:14 První minuta přesilovky se domácím moc nedaří
36:14 Vyloučen hráč #15 Vojtěch Kuneš družstva FbC Plzeň na 2 minuty za hra na zemi
36:07 Šrámek od mantinelu trefuje břevno
34:30 GÓL FbC Plzeň! 3:3
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #75 Jaromír Täuber, asistoval #26 Filip Rybnikár (3:3)
34:30 Hned první střela v přesilovce končí v domácí brance, Tauber se trerfil do prostoru, kde Vávra neměl šanci zakročit
34:19 Vyloučen hráč #56 Jiří Šrámek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hra na zemi
32:29 Krob vymyslel geniální přihrávku do prostoru, bohužel Zdobinský nebyl tak geniální aby ji zachytil
32:06 Hra se od poslední branky přelevá ze strany na stranu
30:21 Menší fotbalová vložka, skakající balonek hráli oba týmy nohou až skončil u stropu
29:38 Rybnikár si sebral šanci tím, že hrál vysokou holí
28:19 GÓL Wizards DDM Praha 10! 3:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #17 Jakub Novák, asistoval #22 Martin Lazárek (3:2)
28:19 Lazárek přenechal balonek Novákovi ten nic nevymýšlel na 'vybombil' to pod víko a překlápí skóre na domácí stranu
28:10 Heller ze středu trefuje obranný blok
27:34 Dobrá akce Wizardů končí na tyčce hostující branky
26:30 Vyloučen hráč #44 Ondřej Horažďovský družstva FbC Plzeň na 2 minuty za zdržování hry
26:30 Horažďovský zasáhl balon, který chtěli Wizards rychle rozehrát a jde si odpočinout
23:58 GÓL Wizards DDM Praha 10! 2:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #56 Jiří Šrámek (2:2)
23:58 Střela Lazárka od mantinelu končí v hostující brance a skóre je srovnáno
23:31 GÓL Wizards DDM Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek, asistoval #23 Jan Heller (1:2)
23:31 Lazárek ze střední vzdálenosti trefuje nad nohu Bězděka
22:39 Krob přes chybu se stihl vrátit a nedovolil navyšíit hostům vedení
21:07 Šrámek posunul na Hellera, ten v tísni neměl šanci na dobré zakončení a Bezděk v pohodě chytá
20:00 Střely 1. třetina: Wizards 9, Plzeň 10
19:58 Vávra opět v akci, v přesilovce jej hosté prověřují pravidelně
17:47 GÓL FbC Plzeň! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #44 Ondřej Horažďovský, asistoval #62 Matěj Vošta (0:2)
16:24 Lázárek z první, nad
15:30 Z protiútoku Kuneš, nechává vyniknout Vávru v domácí svatyni
15:16 Novák z otočky mimo
14:30 Krob z půlky netrefuje branku
13:57 Rychlá vyměna mezi šrámkem a Lazárkem, kde první jmenovaný netrefil branku
09:09 GÓL FbC Plzeň! 0:1
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #62 Matěj Vošta (0:1)
09:09 Z protiútoku se hned prosazuje Zábran
08:57 Kosař zkoušel najít křižnou nahrávkou Lazárka, ale obrana blokuje
07:43 Hosté po přesilovce hrají na balonku a trochu zatlačili Wizardy na jejich polovinu
05:33 Přesilovka zatím nese ovoce, hlavně Lázárek zaměstnává Bezděka v hostující brance
04:29 Vyloučen hráč #62 Matěj Vošta družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání
03:08 Hellerova střela z otočky končí na tyčce
00:00 První akce před domácí brankou, hosté to přehnali s důrazem a domácí si mohli oddechnout