• 64 63:16
    7:8
    (Rýpar)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:8p
branky: 22. Radek Krajcigr, 24. Milan Tichý, 36. Radek Matějíček, 45. Radek Krajcigr, 56. Marek Dzierža, 59. Jaromír Ekl, 60. Tomáš Kadlec - 22. Jiří Besta, 27. Jiří Besta, 31. Lukáš Hájek, 42. Jiří Besta, 50. Jiří Besta, 51. Marek Bräuer, 57. Marek Bräuer, 64. Marek Bräuer; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:1; využití: 1:2; diváků: 220; zásahy brankářů: Lukáš Chyna 17 - Petr Gurkovský 17; po třetinách: 0:0, 3:3, 4:4, 0:1
65:00 Vyjádření trenéra hostí, pana Pavla Bruse: „Dneska z naší strany laxní do obrany. Ze 7mi obdrženými góly bez ohledu na výhru či prohru se mi chce blít. S míčkem opět dobré pasáže a pasáže s chybami. Hromada práce před námi.“
65:00 Vyjádření trenérky domácích, paní Lenky Bartošové: „Dnešní utkání bylo velmi těžké, ale přesto si myslím, že jsme se s ním poprali statečně a bojovali jsme až do posledních sekund. Škoda jen smolně inkasovaných gólů a zbytečných vyloučení. Pokud chceme vyhrávat, musíme hrát disciplinovaně. Přesto jsme rádi za víkendové čtyři body do tabulky a rozhodně se nemáme za co stydět. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.“
63:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #31 Josef Rýpar (7:8)
62:15 Domácí se opět v početní převaze snaží, seč jim síly stačí.
59:32 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Kadlec, asistoval #88 Jaromír Ekl (7:7)
59:32 V poslední minutě domácí vyrovnávají! Kadlec dostal výbornou nahrávku od Ekla a probudil tak českolipskou halu!
58:50 Domácí rozehrávají power-play.
58:07 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:7
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #88 Jaromír Ekl, asistoval #77 Radek Krajcigr (6:7)
58:07 Opět se v samostatném úniku ocitli Krajcigr s Eklem, přičemž skórovali v přesně opačném pořadí.
57:25 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
56:19 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer bez asistence (5:7)
56:19 Beztrestně volný uháněl vstříc Chynovi Bräuer a zakončil přesně mezi nohy gólmana domácích.
55:29 Domácí nyní tlačí dopředu, nechtějí dát vítkovickým ani balonek zadarmo.
55:11 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #9 Marek Dzierža, asistoval #88 Jaromír Ekl (5:6)
54:54 Před střídačkou domácích rozehrává útočník hostí.
52:09 Hra je nyní velmi vyrovnaná na obě strany, ani jeden tým nechce nic ztratit.
50:15 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #53 Marek Bräuer, asistoval #11 Tomáš Sladký (4:6)
50:00 Dlužno říct, že FIS přežil pět minut bez výpadku, čili bychom mohli pokračovat v online přenosu.
49:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #31 Josef Rýpar (4:5)
45:00 Vážení sledující, florbalový informační systém vypověděl službu, takže vedeme zatím pouze technický online. Omluvte prosím výpadek systému, chyba není na vašem přijímači.
44:02 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #4 Milan Tichý (4:4)
41:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (3:4)
35:47 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #36 Radek Matějíček, asistoval #26 Jan Hřebřina (3:3)
30:27 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #72 Adam Delong (2:3)
30:27 Na tři přihrávky se od vlastní branky dostali hráči Vítkovic až před Chynu, který byl na střelu Hájka krátký.
30:14 Vyloučen hráč #27 Jakub Karel družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
28:17 Na polovině hřiště se srazil Novotný se Spilkou.
26:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #44 Lukáš Hájek (2:2)
26:44 Za prohřešek Slaného byli domácí potrestáni vyrovnávacím gólem, u kterého byl opět Jiří Besta, nyní za asistence Lukáše Hájka.
25:43 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
25:37 Jansa promeškal několik gólových pozic na střelu, až ho vykryl obránce hostí.
24:14 Na Novotného se u střídačky domácích položil Rýpar a zapříčinil tak několikasekundové zdržení hry.
23:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #4 Milan Tichý, asistoval #77 Radek Krajcigr (2:1)
23:42 Do samostatného úniku se dostali Krajcigr s Eklem a gólová přestřelka začíná! Domácí vedou 2:1.
22:40 Karel nahrál Eklovi, ten ale trefil jen gólmana hostí.
21:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Jiří Besta, asistoval #47 Šimon Hatala (1:1)
21:47 Do minuty ovšem hosté vyrovnávají, Hatala našel na pravém křídle Bestu, který byl přesný.
21:07 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:0
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #50 Štěpán Slaný (1:0)
21:07 Slaný vypálil z dobrého úhlu na bránu, Gurkovskému střela propadla a Krajcigr do odkryté brány otevřel skóre.
20:36 Krajcigr dostal přihrávku od Ekla přesně na hůl, se získanou šancí ale naložil trestuhodně, ani neohrozil bránu.
20:00 Střely v první třetině: 9 - 8.
19:48 Vyloučen hráč #31 Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
19:48 Před střídačkou Vítkovic rozehrává po vyloučení hostujícího Rýpara volný úder Slaný.
19:35 Slaný namazal přímo na hokejku útočníka hostí, střela málem skončila gólem.
18:27 Po rozehrané standardní situaci zblokoval střelu hostí Spilka těsně před svou bránou.
18:09 Gólman Chyna při výhozu uklouzl a nechybělo mnoho, aby se na balon dostali hosté.
17:39 Před stolkem zapisovatelů rozehrává volný úder Šimon Hatala.
15:21 Po menši rozepři uprostřed hřiště se zas již hraje normálně.
10:45 Krajcigr obral o balonek Hatalu a šel sám na branku, Gurkovský ale drží čisté konto.
09:26 Pohotové reflexy brankáře hostí vyzkoušel Slaný.
07:25 Ke střele se dostal Krajcigr, nebyl ale úspěšný.
06:14 Rýpar zazdil vyloženou šanci na střelu do odkryté brány.
05:43 Srdnatě bojuje Dzierža s Firdou o balonek.
04:08 Krajcigrovi utekl balonek a ke slovu se ta dostává Nehera.
03:52 Za bránou hostí rozehrává Hatala.
02:51 Rýpar kombinuje se Šebestou.
01:42 Sladký rozjíždí útočnou akci.
00:19 Česká Lípa ví že nemá smysl ztrácet čas s takovýmto soupeřem, žene se již rychle vpřed.
00:01 První balonek dnešního dne končí na hokejkách domácích.