(Tokoš)

This stream can only be watched on the broadcaster's website.

Go to stream

Technology Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:0
branky: 9. Jiří Curney, 29. Jiří Curney, 47. Jiří Curney, 48. Martin Tokoš, 49. Milan Tomašík, 52. Milan Tomašík, 56. Jan Natov, 57. Daniel Šebek; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 510; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 16 - Ivan Ponomarev 13; po třetinách: 1:0, 1:0, 6:0
60:00 Komentář domácího trenéra Novotného: Myslím, že čtrnáctidenní herní pauza se na začátku zápasu projevila, ale ve hře jsme zůstali trpěliví a ve třetí třetině jsme šance proměnili. Je potřeba říct, že proti takto stažené obraně se hrozně těžko útočí. Díky soupeři za zápas
60:00 Komentář hostující trenérky Bartošové: Těžko hodnotit tenhle zápas. Přijeli jsme hodně oslabeni, ale o to víc se kluci hecli. Dvě třetiny se nám povedly luxusně odbránit, ale jako vždycky s Boleslaví se nám to tam ve třetí třetině nasypalo. Děkuji za zápas
60:00 Střely v 3. třetině (celkem): domácí 8(21); hosté 8(16)
60:00 Nejlepší hráči utkání: domácí 40 Jiří Curney; hosté 30 Ivan Ponomarev
59:53 Tichého střela odražena do rohu.
58:55 Tomašík v rohu obral o míček Štěrbu a vrací kulatý nesmysl na svou obrannou polovinu.
57:56 Domácí kontrolují míček.
56:53 Komárek zachytil nepřesnou Jirsovu přihrávku. Rychle se vytočil do střely, avšak pálí mimo.
56:08 GÓL Technology Florbal MB! 8:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #20 Martin Tokoš (8:0)
56:08 Šebek rychle navyšuje skóre.
55:50 GÓL Technology Florbal MB! 7:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #40 Jiří Curney (7:0)
54:58 Höffer si při bránění Kněžoura pomohl rukou.
53:59 Tomašík byl blízko hattricku. Svoji střelu ale zamířil trochu výše, než by bylo potřeba.
52:54 Bauer nemusel zasahovat, přes blokující obránce se k němu rána ani nedostala.
51:50 Tadeáš Chroust to vyhodnotil na střelu, což byla asi dobrá volba, jenomže útočník Technology netrefil branku.
51:09 GÓL Technology Florbal MB! 6:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (6:0)
51:09 Fantastický gól Tomašíka. Položil si brankáře na zem a bekhendem zavěsil pod břevno!
50:06 Gruber napravil Krzyžankovo zaváhání a uklidňuje situaci.
49:14 Hráči v černých dresech už opět v plném počtu.
48:32 GÓL Technology Florbal MB! 5:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #71 Milan Tomašík, asistoval #3 Daniel Šebek (5:0)
48:32 Tomašík dokázal svůj um a ve vlastním oslabení přidává pátý gól Technology.
48:21 Gruber vypíchl míček Eklovi a šetří čas.
47:11 Vyloučen hráč #28 Aleš Hőffer družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost
47:11 Höffer celkem zbytečně sestřelil hostujícího hráče a nabízí Lípě početní výhodu.
47:03 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
47:03 GÓL Technology Florbal MB! 4:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš bez asistence (4:0)
47:03 Tokoš při napadání získal míček od Spilky, Počínal si na hranici pravidel, ale rozhodčí jeho akci pustil. Domácí útočník si poté už věděl rady.
46:27 GÓL Technology Florbal MB! 3:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #17 Jakub Bína (3:0)
46:27 Novák v souboji podklouzl na Bínově čepeli. Velmi smolně tak přišel o míček, který Bína následně předložil Curneymu, který kompletuje hattrick!
45:05 Hraje se stále ve vysokém tempu.
44:28 Famózní zákrok Bauera! Rukou dokázal lapit pumelici Štěrby, který dostal nabito od Kněžoura.
43:24 Spilka si připisuje dnes už několikátý blok a ukazuje, že se míčku rozhodně nebojí.
42:29 Komárek si při zisku balónku počínal nedovoleně, a tak musí svůj postup dopředu zastavit.
41:29 Kněžour se snažil nasadit housle Suchánkovi, ale oproti zkušenému obránci neuspěl.
40:43 Bínova střela míří po zásahu hostujícího beka mimo hrací plochu.
40:00 Dnešní utkání sleduje skvělých 510 diváků, kteří v hale tvoří parádní atmosféru. Děkujeme!
40:00 Rovněž druhá dvacetiminutovka nám nabídla pouze jednu branku, o kterou se také postaral Curney, tentokrát v přesilovce. Boleslav tak vede o dvě branky a její náskok do třetí třetiny je na její poměry poměrně hubený, takže nás ještě čeká zajímavá podívaná.
40:00 Střely v 2. třetině (celkem): domácí 8(13); hosté 3(8)
39:56 Tokoš naprosto zbytečně dohrál u mantinelu svého bývalého spoluhráče Nováka. Po souboji si vyměnili pár slov, která si každý dokáže domyslet.
39:40 Dvacet vteřin před koncem budou mít domácí rozehrávku ze zajímavé situace.
38:57 Lípa se nedostala z velkého tlaku do žádné gólové situace, a tak opět hrají Technology.
37:50 Štěrba úspěšně zavezl míček na útočnou polovinu a hostující celek si vytváří postupný tlak.
36:30 Oba pokusy Tokoše ze středu byly zablokovány, v této činnosti jsou hosté velmi dobří.
35:19 Krajcigr se propracoval až ke střele, ale nedokázal zamířit přesněji.
34:41 Vyloučen hráč #54 Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
34:41 Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání
34:41 Po ostřejší situaci a výměně názorů uvidíme hru 4 na 4.
34:27 Hřebřina v obrovské šanci tváří v tvář Bauerovi neproměňuje.
33:58 Jirsův granát za mantinel odrazil obětavý Suchánek.
32:49 Po krosu od Krzyžanka pálil Curney, ale střela se mu vůbec nepovedla.
31:58 Štěrba zvládl těžkou situaci a nepustil Tomáše Chrousta k zakončení.
30:59 Mlejnek se vytočil kolem branky, ale nezamířil mezi tři tyče, které stráží Bauer.
29:31 Gól z početní výhody domácí nakopl a ženou se opět do útočného snažení.
28:32 GÓL Technology Florbal MB! 2:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #71 Milan Tomašík (2:0)
28:32 Nakonec je přesilovka využita! Svou druhou dnešní branku přidává Curney.
27:59 Krajcigr vystihl přihrávku na Tomašíka a ušetřil cenné vteřinky.
26:58 Vyloučen hráč #18 Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
26:58 V následném souboji Spilka pořádně naložil centru druhé boleslavské formace.
26:54 Tomašíkovu pumelici odvrací Spilka.
25:24 Po chybě Krzyžanka se dopředu dostal Jireček, ale napálil pouze Grubera.
24:43 Česká Lípa zatím drží krok se silnějším soupeřem. Otázkou zůstává, jestli to zvládnou celých 60 minut.
23:09 Novák vytáhl míček přes tři hráče a odevzdal Novotnému. Ten ještě zkoušel krosem najít lépe postaveného spoluhráče, ale domácí bek přihrávce zabránil.
22:22 Kněžour se dostal do další šance. Novák ho vysokým pasem vyslal kupředu, hostující útočník si míček zpracoval, ale nedokázal trefit zařízení.
21:40 Kněžour pouze do boční síťky, z tak velkého úhlu to nepůjde.
20:26 Krzyžankovi sjel míček z hole při střele a podle toho také rána vypadala.
20:00 Střely v 1. třetině: domácí 5; hosté 5
20:00 V první třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral Curney. Zápas je tak stále otevřený pro oba týmy a můžeme se těšit, co nabídne druhá hrací část.
19:31 Boleslav na míčku a snaží se přehrát hostující postavení, které se ale ukazuje jako velmi účinné.
18:32 Tadeáš Chroust padá po souboji přes brankou, rozhodčí souboj vyhodnotil jako čistý.
17:37 Pohlednou individuální akci zakončil Tomašík pouze do břevna.
16:57 Boleslav zamkla hosty na své útočné polovině, konkrétně Curneyho pětka.
15:56 Bývalý hráč České Lípy Tichý teď vyšťouchl míček na středu a uklidňuje hru.
14:50 Tomašík dostal až příliš moc prostoru na středu hřiště a mohl v klidu zamířit, jenomže opět netrefil.
14:21 Spilka zachránil svůj tým po chybě Nováka. Curney nabil Natovovi, který ale nastřelil pouze hostujícího hráče.
13:11 Nikdo Bauerovi nestínil, a tak domácí brankář neměl vůbec žádné problémy se střelou hostujícího útočníka.
12:20 Spilka blokuje pokus Tokoše.
11:20 Klasická spolupráce Curneyho a Natova tentokrát ovoce nepřináší.
10:19 Bauer si připisuje zákrok po bekhendu Dzieržy.
09:08 Krajcigr vypíchl míček Šebkovi u mantinelu, ale nedokázal ho dlouho podržet pro svůj tým.
08:18 GÓL Technology Florbal MB! 1:0
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #70 Petr Krzyžanek (1:0)
08:18 Rozhodčí signalizoval vyloučení, na to ale nedojde. V ponechané výhodě otevírá skóre zápasu Curney po přihrávce od Krzyžanka.
07:39 Lípa brání ze všech sil a její hráči nenechávají domácím místo na středu hřiště.
06:37 Tomašík vzal rychlý brejk na sebe a nejspíš udělal dobře. Nepodařilo se mu ale trefit přesně, rozvlnil pouze boční síťku.
05:48 Curney těžkým obloučkem zahnal Krzyžanka až k Bauerovi.
04:23 Krajcigr lišácky zpracoval vysoký balón. Pak se ho holí v jedné ruce pokusil dostat do brány, ale to se mu už nepovedlo.
03:48 Míček se dostal až nahoru k Zakonovovi, ten ale nedokázal zamířit přesně.
02:57 Komárek nedokázal míček nasměrovat svou tečí do branky.
01:43 Kněžour se postavil do cesty Tomašíkovi, který ho povalil na zem.
00:33 Nejprve Štěrba a poté i Novák úspěšně blokují.
00:01 Úvodní buly vyhrál Curney.
00:00 Vítejte u online přenosu ze zápasu mezi domácím celkem Technology Florbal MB a hostujícím týmem FBC 4CLEAN Česká Lípa. Papírovým favoritem jsou rozhodně domácí, ale uvidíme, jestli tento předpoklad potvrdí i na hřišti. Přeji příjemnou zábavu!