5:4
    Jakub ŠOUREK
    (Bergman)

Středočeský kraj U15 - Pardubický kraj U15 5:4p
branky: 17. Ferdinand Tomášek, 18. Štěpán Hendrych, 18. Jakub Šolle, 20. Tomáš Vorel, 31. Jakub Šourek - 16. Tomáš Hanousek, 18. Jakub Renza, 19. Sebastian Ševeček, 25. Sebastian Ševeček; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Filip Oberta; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Martin Procházka 12 - Adam Rozlivka 16; po třetinách: 0:0, 4:3, 0:1, 1:0
35:00 Ukončení prodloužení
30:16 GÓL Středočeský kraj U15! 5:4
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil #32 Jakub Šourek, asistoval #31 Filip Bergman (5:4)
30:00 Zahájení prodloužení
30:00 Ukončení 3. části
29:59 Třetí třetina přinesla jen jeden gól a stav je tedy nerozhodný, uvidíme prodloužení.
24:11 GÓL Pardubický kraj U15! 4:4
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil #25 Sebastian Ševeček, asistoval #34 Michal Jeřáb (4:4)
24:11 Jeřábek perfektně našel Ševečka a ten z první nekompromisně posílá míček do branky a srovnává stav.
23:05 V úvodu třetí třetiny si udělali o malinko víc šancí středočeši, ale skóre se zatím nezměnilo.
20:00 Zahájení 3. části
20:00 Ukončení 2. části
19:50 GÓL Středočeský kraj U15! 4:3
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil #30 Tomáš Vorel, asistoval #24 Alexander Marek Bera (4:3)
19:50 Střela z dálky z velkým štěstím podjela pod Rozlivkou a skončila v bráně.
18:30 GÓL Pardubický kraj U15! 3:3
18:30 A opět rychlá odpověď, tentokrát v podání Pardubického kraje.
17:55 GÓL Středočeský kraj U15! 3:2
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil #35 Jakub Šolle, asistoval #37 Ferdinand Tomášek (3:2)
17:55 Osmá minuta je velmi bohatá na góly. Po střele Šolleho se středočeši poprvé v tomhle zápase dostávají do vedení.
17:33 GÓL Středočeský kraj U15! 2:2
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil #27 Štěpán Hendrych, asistoval #32 Jakub Šourek (2:2)
17:33 Rychlá odpověď středočechů a opět je stav nerozhodný.
17:10 GÓL Pardubický kraj U15! 1:2
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil #20 Jakub Renza, asistoval #21 Petr Kvasil (1:2)
17:10 Střelu Kvasila stečoval do branky středočechů Renza.
16:46 GÓL Středočeský kraj U15! 1:1
Branku družstva Středočeský kraj U15 vstřelil #37 Ferdinand Tomášek, asistoval #22 Tomáš Volovik (1:1)
16:46 Střela Tomáška a je vyrovnáno.
15:32 GÓL Pardubický kraj U15! 0:1
Branku družstva Pardubický kraj U15 vstřelil #11 Tomáš Hanousek, asistoval #34 Michal Jeřáb (0:1)
15:32 Hanousek přesně trefuje horní růžek branky a otevírá skóre tohoto zápasu.
10:00 Zahájení 2. části
10:00 Ukončení 1. části
09:59 První třetina přinesla mnoho pohledných akcí, ale žádná díky dobrým výkonům golmanům i obrany obou týmů, nskončila gólem. Uvidíme co přinese zbytek zápasu.
03:20 První minuty zápasu přinesly šance na obou stranách, ale golmani zatím bezchybní.