(Langer)
  • 60 59:47
    Sparta

Tatran Teka Střešovice - ACEMA Sparta Praha 6:4
branky: 8. Milan Meliš, 27. Martin Šindelář, 32. Milan Meliš, 54. Bohumil Piskáček, 60. Filip Langer, 60. Petr Brautferger - 43. Jan Marvánek, 43. Josef Juha, 49. Jan Marvánek, 54. Lukáš Ujhelyi; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; zásahy brankářů: Lukáš Kříž 24 - Martin Beneš 28; po třetinách: 1:0, 2:0, 3:4
60:01 Závěrečná siréna znamená velkou radost domácích a po dvou letech prolomené "prokletí" nevyhraného zápasu proti Spartě. Stav série se srovnává na 1:1, příští víkend se hra stěhuje na kolbiště Sparty. Do Řep se ale ještě vrátíme, protože zápasů bude minimálně pět. Děkuji všem za pozornost a těším se příště zase napočtenou.
60:00 Komentář nejlepšího hráče a trenéra hostí
60:00 Komentář nejlepšího hráče a trenéra domácích
60:00 Celkový počet střel: Tatran 33 - Sparta 28
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 11 - Sparta 8
59:57 GÓL Tatran Teka Střešovice! 6:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #99 Petr Brautferger, asistoval #29 Filip Langer (6:4)
59:57 Do prázdné branky zavěšuje Brautferger, čímž na jistotu pečetí dnešní výhru domácích.
59:47 Timeout ACEMA Sparta Praha
59:47 GÓL Tatran Teka Střešovice! 5:4
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #29 Filip Langer, asistoval #70 Milan Meliš (5:4)
59:47 Beneš na střídačce.
59:47 Langer využívá přesilovku a nutí hosty vybrat timeout.
59:30 Drama by se dalo krájet.
58:25 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost
58:25 Zeman zbořil Kříže, který ve stoje sledoval a chytal míček. Lehce otřesený brankář už je na hřišti a viník na trestné.
56:36 D. Beneš trefil rantl mantinelu.
55:40 Kreysa si nepřišel na připraveného Beneše.
54:18 Vítovec zamířil do rukou Beneše.
53:49 I přes Zouzalovu sekeru Kříž ubránil situaci.
53:37 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #12 Lukáš Ujhelyi, asistoval #14 Marek Zouzal (4:4)
53:37 Zanedlouho na to už ale máme zase srovnáno.
53:30 GÓL Tatran Teka Střešovice! 4:3
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #18 Bohumil Piskáček, asistoval #37 Matěj Havlas (4:3)
53:30 Piskáček téměř z poloviny hřiště propaluje Beneše. 4:3
52:41 Havlas téměř sestřelil zářivky v hale.
51:32 Kříž se projel na boku, aby zabránil skórování Spartě. Podařilo se.
50:38 Kuba Kolísko těsně míjí vzdálenější tyčku branky Beneše.
50:04 Kříž tahá míček po odrazu od mantinelu ze zadní síťky branky.
48:19 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #87 Michal Kareš (3:3)
48:19 Chrániče Kříže zaduněly až na pořadatelský stolek, míček překročil čáru. Máme srovnáno a jedeme "od nuly".
47:37 Sádlo přikleknul střelu D. Beneše.
47:03 Střelu Kuby Kolíska odpinkává Beneš do autu.
46:12 Úprava hřiště po tvrdých soubojích.
44:47 Šindelář trefuje Beneše.
42:45 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #14 Marek Zouzal (3:2)
42:45 Zanedlouho na svůj první gól hosté navazují druhým. Juha z "nuláku" zavěšuje za Kříže.
42:33 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #24 Jan Marvánek, asistoval #17 Milan Garčar (3:1)
42:33 Sparta třetí přesilovku dnes poprvé využívá a maže nulu na svém gólovém stavu.
42:05 Vyloučen hráč #88 Martin Šindelář družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
42:05 Šindelář je odeslán za zdržování hry na trestnou lavičku.
42:01 Šindelář krosovkou hledal spoluhráče, ale nenašel.
41:27 Sparta vymýšlí útočnou akci, ale míček jim mezitím sebrali domácí.
40:01 Poslední buly na úvod třetiny v regulérní hrací době získal Tatran.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 11 - Sparta 11
39:53 Domácí přestáli oslabení bez gólové újmy. Tatran přidal dva góly na prozatimních 3:0, ale na hřišti začínají hrát vyostřené emoce. Uvidíme, jak moc promluví do chodu zbytku zápasu.
39:20 Ujhelyi skončil na zemi a jeho florbalka za mantinelem.
38:42 Nedovolený zákrok hráčů Sparty umožňuje oslabenému Tatranu prostřídat řady.
37:53 Vyloučen hráč #99 Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za zdržování hry
37:53 Brautferger byl odeslán na trestnou lavici za "taktické" zdržování hry.
37:42 Piskáčkova střela štípla Beneše do dlaní.
36:57 Zemanovu střelu vypíchnul dlaní Kříž.
36:36 Krbec míjí zařízení.
35:58 Sparta buší ze všech sil na vrata tatranské branky.
35:15 Zouzal ani Kareš si nepřišli na Kříže, který uhasil vše, co se dalo.
34:30 Kříž vynuloval Marvánka.
34:13 Kolstrunkova střela rozezvonila tyčku Křížovy branky.
33:20 Havlas trestuhodně netrefil vzdálenější prázdné místečko v brance.
32:47 Křenek smykem vybral zatáčku před Benešem.
32:06 Švéda prověřil pozornost Beneše.
31:31 Špatné postavení na buly, rozhodčí míček přisuzují Tatranu.
31:30 GÓL Tatran Teka Střešovice! 3:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #28 Jakub Kolísko (3:0)
31:30 Meliš zavěsil nad ležícího Beneše a zvyšuje náskok na zajímavých 3:0.
31:06 Další úspěšné zneškodnění sparťanské šance.
30:44 Havlasova střela jen těsně minula špičku Benešovy boty.
30:00 Kříž si vyjel, zmenšil střelecký úhel a byl úspěšný.
29:26 Kolstrunk sám před brankou netrefil míček a udělal celou 360° rotaci florbalkou.
28:28 Rozhodčí musí uklidňovat do sebe zaklesnuté a bojující hráče obou týmů.
28:11 Marvánek téměř propálil boty Šindeláře.
27:12 Tatranská střídačka oslavuje obranné zákroky svých svěřenců na hřišti.
26:58 Kreysa do hrudi Beneše.
26:20 GÓL Tatran Teka Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #29 Filip Langer (2:0)
26:20 Domácí využívají svou přesilovou hru, náskok na 2:0 navyšuje Šindelář.
25:50 Benešův zákrok drží hosty.
24:54 Vyloučen hráč #28 Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání
24:54 Zeman sedí za sekeru.
24:40 Meliš trefuje boty obránce Sparty.
23:50 Odložené vyloučení pro Spartu, Kříž na střídačce.
22:13 Rozhodčí ještě domlouvají hráčům.
21:49 Pruner zbořil Mühlfaita v rohu hřiště.
21:05 Zeman si málem skopnul míček do vlastní branky.
20:01 Druhé buly na začátku třetiny pro sebe vybojovali domácí.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 11 - Sparta 9
19:59 Tatran se ještě dokázal dostat k míčku, ale duo Langer-Brautferger už měli na případnou střelu jen dvě vteřiny. Třetinu zakončujeme hubeným výsledkem 1:0 a uvidíme, s jakou strategií vstoupí týmy do následující třetiny.
19:35 Tatran odpálil míček do zámezí.
19:10 Brautferger trefil nataženou nohu Beneše.
18:40 Kříž chvíli nevěděl, kde má míček, ale naštěstí pro domácí byla situace následně vyřešena dobře.
17:10 Marvánek trefil Kříže, ten míček podržel až do skončení oslabení.
16:39 Marvánek trefil rameno Kříže, který oslavuje zákrok.
16:20 Kříž podruhé v oslabení chytá míček a šetří svému týmu cenné vteřinky.
15:57 Pánek v souboji s Krbcem zbořili skoro celou stranu mantinelu na straně střídaček.
15:11 Vyloučen hráč #29 Filip Langer družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za držení
15:11 Po odloženém vyloučení si jde na trestnou lavici sednout Langer za držení.
14:39 Kreysa přelomil florbalku Juhy, mezitím si Beneš připisuje další zákrok.
14:12 Kreysa nestihl míček, který mu vyfoukl vyjetý Beneš.
13:16 Kuba Kolísko na vzdálenější roh branky Beneše, brankář střelu vyráží pryč.
12:43 Sádlo se v těžké pozici pokusil o střelu, která sice neměla oči, ale šla nebezpečně blízko branky.
11:52 Krbec nepropálil červenou stěnu.
10:56 Beneš v péči zdravotnice Sparty.
10:34 Kříž teď jen taktak zachránil míček od překročení brankové čáry. Zákrok náležitě oslavil.
10:25 Meliš trefil rameno clonícího Hurta, od kterého se míček odrazil až k bližší tyčce Beneše. Tam brankář Sparty bez problémů balonek chytil a rozehrál.
09:30 Krbec objal Šindeláře, ale určitě to nebylo ze vzájemné náklonnosti.
07:49 Kareš po souboji skončil na zemi, míček po přerušení patří hostům.
07:27 GÓL Tatran Teka Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš bez asistence (1:0)
07:27 Meliš od mantinelu otevírá gólový účet dnešního utkání. 1:0 pro Tatran.
07:04 Sádlo doťukával míček, Beneš pozorný.
06:36 Hurt trefil boty Kuby Kolíska.
05:10 Sládečkova střela a následné dorážky potrápily Beneše.
04:53 Juhův projektil skončil na Křížově hrudi.
04:18 Čermák vysoce vytažený na polovině Tatranu znepříjemňuje domácím život.
02:53 Švédova střela měla ke gólu daleko.
01:53 Tečovaná Melišova střela těsně prolétla kolem Beneše do rohu hřiště.
01:34 Sádlo zbouraný u střídačky hostů.
01:02 Míček pro Spartu.
00:42 Tatran poprvé zaplul na polovinu soupeřů.
00:01 Úvodní buly získává Tatran.
00:00 Hala potemněla, zápas za pár minut začne, takže vám již tradičně popřeju příjemnou zábavu.
00:00 Ze včerejšího střetnutí vyšli lépe hosté, když porazili domácí Tatran poměrem 7:5. Zápas byl dlouhou dobu přetahovanou o góly, tak uvidíme, kolik jich napočítáme dneska a jestli bude hra stejně vypjatá, jako byla včera.
00:00 Krásné odpoledne ze Sportovního centra Řepy, odkud vás opět vítám u florbalu. Čeká nás druhý zápas čtvrtfinále play-off Livesport Superligy mezi týmy Tatran Teka Střešovice a ACEMA Sparta Praha. Zápas si opět můžete užít buď v online nebo video verzi se živým komentářem z haly.