60
  • 60 59:27
    Ostrava

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 5:4
branky: 1. Petr Majer, 6. Daniel Maxa, 8. Tom Ondrušek, 29. Daniel Maxa, 49. Daniel Eremiáš - 10. Ladislav Gál, 19. Wojciech Malajka, 43. Michal Sládek, 46. Michal Sládek; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Karel Hodík 6 - Jan Binder 13; po třetinách: 3:2, 1:0, 1:2
60:00 Hodnocení aktérů utkání naleznete ZDE
60:00 Střely za celé utkání: Chodov 18, Ostrava 10.
60:00 Střely po třetí třetině: Chodov 11 , Ostrava 6.
59:27 Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
59:27 Po timeoutu hostů hraje Ostrava bez brankáře.
57:28 Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV neproměnil #21 Marek Vávra.
57:28 Po faulu na domácího hráče bylo nařízeno trestné střílení, které neproměňuje Marek Vávra.
57:20 Ostrava hraje bez brankáře.
57:00 Probíhají poslední tři třetiny základní hrací doby.
56:16 Rozehrávka Chodova vůbec nevyšla, ale Ostrava nevyužívá chyby.
55:12 Další zranění ostravského týmu, které se naštěstí obešlo bez vetších problémů.
53:45 Martin Skřivánek nahazuje vysoký míček před branku, ale Marek Vávra nestíhá doklepnout.
53:19 Nádherný zápas Jana Bindera!
51:20 Jan Binder chytá střelu Toma Ondruška.
48:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #21 Marek Vávra (5:4)
48:41 Gól Daniela Eremiáše uvedl Chodov zpátky do vedení.
47:59 Krásný blok Daniela Chatrného.
46:23 Ostrava vytváří veliký tlak před brankou Chodova.
45:14 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:4
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #50 Lukáš Pešat (4:4)
45:14 Gól Michala Sládka srovnává stav na 4:4.
43:02 Petr Majer byl zraněn, ale naštěstí to nevypadá vážně.
42:10 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 4:3
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #9 Wojciech Malajka (4:3)
42:10 Ostrava se blíží k dorovnání. Po gólu Michala Sládka na Chodov strádá pouze o jeden gól.
41:00 První minuta třetí třetiny byla plná akcí. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale žádná akce neskončila gólem.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál Chodov.
40:00 Ve druhé přestávce doporučujeme rozhovor se zástupcem kapitána Ondřejem Voštou, který naleznete ZDE
40:00 Střely za druhou třetinu: Chodov 1, Ostrava 2.
38:10 Martin Skřivánek blokuje krásnou akci Ostravy.
37:00 Na dnešní zápas se přišlo podívat 68 diváků. Děkujeme!
36:49 Ostrava hraje v plném počtu.
36:45 Jiří Bauer ještě zkouší střílet, ale opět mimo.
35:90 Jiří Bauer jako první využívá přesilové hry a střílí, ale vysoko nad bránu.
34:49 Vyloučen hráč #33 Ladislav Gál družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání
34:49 Po faulu na domácího hráče byl potrestán Ladislav Gál na dvě minuty za sekání.
32:45 Vojtěch Repček vyjíždí sám na bránu, ale Karel Hodík chytá střelu do rukou.
30:00 Dnešní zápas přišel podpořit chodovský fanklub s bubny.
29:39 Rozehrávka Ostravy v rohu domácích se vůbec nevyvedla a míček ihned letí na polovinu hostů.
28:22 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #4 Daniel Maxa, asistoval #29 Martin Skřivánek (4:2)
28:22 Kombinace Daniel Maxa a Martin Skřivánek si připisují druhý gól za dnešní zápas.
28:00 Michal Podhráský nahazuje z půlky před bránu.
24:04 Karel Hodík zachytil střelu Ostravy.
23:38 Po chybě Chodova střílí Ostrava z poloviny, ale Karel Hodík si se sřelou poradil.
22:23 Chodov je teď dlouho na míčku.
20:39 Ladislav Gál opět v gólové šanci, ale míček letí moc vysoko.
20:00 Právě žačala druhá třetina dnešního utkání.
20:00 Střely za první třetinu: Chodov 6, Ostrava 2
20:00 V první přestávce doporučujeme k poslechu nejaktuálnější díl podcastu Bari & Dejv, který najdete ZDE
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:40 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #9 Wojciech Malajka, asistoval #50 Lukáš Pešat (3:2)
18:40 Wojciech Malajka doklepává krásnou nahrávku Lukáše Pešata a snižuje na 2:3.
18:25 Mikuláš Komárek běží sám na brankáře, ale Jan Binder je na jeho střelu připraven.
17:40 Petr Majer nahrává obloučkem na Daniela Eremiáše, který míček netrefuje.
15:40 Povedený ostravský blok zabránil krásné chodovské akci.
14:29 Ladislav Gál opět v gólové šanci, ale vůbec netrefuje míček.
13:11 Ostrava je teď dlouho na míčku.
11:11 Krásný blok Jiřího Bauera.
09:46 Ladislav Gál využívá zmatku před bránou a střílí první gól hostů.
09:45 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Ladislav Gál, asistoval #46 Šimon Kuczera (3:1)
08:30 Marek Vávra nechtěně zraňuje brankáře Jana Bindera. Naštěstí bez vážných následků.
07:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (3:0)
07:44 Tom Ondrušek dostává nahrávku přes obranu Ostravy a dává další gól.
07:01 Chodov často chybuje, ale Ostravě se nedaří z jejich chyb vytěžit gól.
05:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
05:26 Daniel Maxa dostává dlouhou přihrávku před bránu, kterou stačí jen doklepnout. Chodov se dostává do dvoubodového náskoku.
04:16 Marcel Jakubec v šanci o gól, ale vůbec netrefuje míček.
01:30 Petr Majer opět v šanci, ale tentokrát míček míjí bránu.
01:12 Daniel Chatrný dostává nahrávku z půlky, ale nestíhá míček zpracovat a střílí vysoko nad bránu.
00:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #84 Petr Majer bez asistence (1:0)
00:03 Nikdo se nestačil ani rozkoukat a Petr Majer střílí první gól zápasu.
00:01 Úvodní buly zápasu vyhrál Chodov.
00:01 Dnešní program o utkání si můžete přečíst pohodlně v elektronické verzi ZDE
00:00 Právě začalo utkání Chodova proti Ostravě na hale Jižní Město.