Václav MIZERA
  • 45 44:56
    2

TJ Tlučná - FB Hurrican Karlovy Vary B U23 7:6
branky: 9. Tomáš Vykoupil, 11. Martin Volf, 11. Vítek Šedivý, 26. Martin Volf, 31. Adam Christoph, 33. Martin Volf, 35. Tomáš Vykoupil - 6. David Pudil, 13. Václav Müller, 16. Robin Rada, 19. Marian Geťko, 35. Luděk Lejba, 42. Marian Geťko; rozhodčí: Jaroslav Němeček - Jaromír Péc; vyloučení: 2 + Václav Mizera 4:2; využití: 1:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Zdeněk Soukup ? - Jan Kolínek ?, Ondřej Strnad ?; po třetinách: 3:2, 1:2, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 5:5
44:56 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za hrubost
44:56 Vyloučen hráč #12 Václav Mizera družstva TJ Tlučná na 2+2 minuty za hrubost
44:40 Vary začly brečet, děje se však něco velice podivného. Z očí jim místo slz teče 15. varský pramen.
44:00 To jsou nám ale nervy! Čas běží a minuta do konce zápasu znervózňuje všechny hráče.
41:02 Vary dali gól, použily zřejmě taktiku rychlého běhu bezi tlučenskými hráči. Naučili se jí zřejmě mezi jejich sloupy na kolonádě, tyto tréninky jim naplánoval slavný Vrchní prchni.
41:01 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 7:6
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #11 Marian Geťko, asistoval #96 Jan Smolka (7:6)
39:31 Vary začínají se zákeřností, kam až je rozhodčí pustí?
34:25 O životních radostech hráče Šťastného nemusíme polemizovat, je to naprosto jasné, že má tak veselý život, že ho musí krotit smutkem na tresné.
34:24 Vyloučen hráč #26 Miroslav Šťastný družstva TJ Tlučná na 2 minuty za sekání
34:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 7:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #90 Luděk Lejba, asistoval #71 Martin Krejčí (7:5)
34:11 Tomáš Vykoupil s asistencí Martina Volfa ukazují, co si tajně nacvičili.
34:10 GÓL TJ Tlučná! 7:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #10 Tomáš Vykoupil, asistoval #38 Martin Volf (7:4)
34:10 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Ondřej Strnad družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23
32:38 O talentu Martina Volfa zde již nikdo nepochybuje, profiluje se nám tu však další velice schopný hráč, kterému neřekne nikdo jinak než křimické zelí, tedy David Strolený.
32:37 GÓL TJ Tlučná! 6:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #46 David Strolený (6:4)
30:18 Adam Christoph !!!!!! s asistencí Václava Mizery dal gól. Jsou sehraní jak hutníci z Heřmanovy hutě. Další tajnou ingrediencí jejich úspěchu je heřmánkový čaj, který spolu popíjí na střídačce, dodává jim superschopnosti.
30:17 GÓL TJ Tlučná! 5:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #11 Adam Christoph, asistoval #12 Václav Mizera (5:4)
30:00 Střely ve 2. části: 4:7
28:29 Vyloučen hráč #55 Ondřej Ančinec družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 na 2 minuty za sekání
26:25 Tlučná má nejen skvělý tým, ale i skvělou základnu fanoušků.
25:50 Zraněný nehrající hráč Tlučné Lukáš Komanec zachraňuje opět situaci vhazováním míčku na hřiště, bez něj bychom byli bezradní.
25:41 Adam Ch. = jistota na buli.
25:39 Pokud si Vary myslely, že tento zápas pro ně bude procházkou po kolonádě, tak se mýlily. Vykoupil s Volfem dokazují, že jsou naprosto perfektně sehraní. Trenér Tlučné nám prozradil, že tito dva chlapci trénují totiž zásadně jenom spolu a většinou tajně.
25:38 GÓL TJ Tlučná! 4:4
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #38 Martin Volf, asistoval #10 Tomáš Vykoupil (4:4)
25:20 Zdravíme na tribunu nejproduktivnějšího hráče všech minulých sezón, Františka Bittengla, který nás tu všechny zachraňuje, i když zrovna nehraje.
18:54 Varští ráno zřejmě prováděli picí rituály u pramenů, mají totiž hodně energie, která jim dopomohla dát góly.
18:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 3:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #11 Marian Geťko, asistoval #95 Václav Müller (3:4)
15:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 3:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #97 Robin Rada, asistoval #96 Jan Smolka (3:3)
15:18 Adam Christoph s pomocí asistence Václava Mizery střelili branku, jsou totiž sehraní jako hutníci z Heřmanovy hutě. Heřmánkový čaj, který na střídačce popíjejí jim dodává superschopnosti.
15:00 Střely v 1. části: 15:14
12:20 Vary se opět snažily.
12:19 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 3:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #95 Václav Müller, asistoval #90 Luděk Lejba (3:2)
11:09  Miroslav Šťastnému byla záviděna jeho nálada, byl tedy poslán na trestnou, aby mohl být taky někdy i smutnný.
11:00 Vítek Šedivý využil chyby soupeře a svých znalostí z mládí, které mu napomohly k úspěchu.
10:59 GÓL TJ Tlučná! 3:1
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #7 Vítek Šedivý bez asistence (3:1)
10:34 Martin Volf ukázal soupeři, kdo je tady šéf.
10:33 GÓL TJ Tlučná! 2:1
Branku družstva TJ Tlučná vstřelil #38 Martin Volf bez asistence (2:1)
08:26 Tomáš Vykoupil předvádí na hřišti něco naprosto neuvěřitelného, jeho hra oslepuje soupeře a díky tomu pro něj bylo brnkačkou dát gól. Nesmíme však opomenout, že Martin Volf byl u branky taky.
08:25 GÓL TJ Tlučná! 1:1
08:20 Hráč Christoph Adam donutil svou hrou jednoho varského hráče k chybě.
06:40 Na hřišti si můžeme všimnou, že hráči Tlučné se připravuje na odvetu.
05:15 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary B U23! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary B U23 vstřelil #81 David Pudil, asistoval #99 Martin Prokopec (0:1)
05:12 Čip na balonku.
04:26 Atmosféra na hřišti je velice napjatá, elitní lajna Tlučné je totiž opět na hřišti a Vary se z ní potí.
02:15 Hráč David Strolený tvrdou střelou trefuje blok hráče Varů. Poušklíbl se, gól to však nebyl.