• 45 44:56
    2
    Michal NAGY

PANTHERS OTROKOVICE B - Zlín Lions B 7:4
branky: 8. Peter Nehila, 13. Matěj Kostka, 16. Michal Kempa, 25. Jiří Podhajský, 26. Martin Krkoška, 37. Jiří Podhajský, 39. Michal Kempa - 10. Jakub Žáček, 18. Jan Freml, 27. Michal Kubíček, 30. Michal Kubíček; rozhodčí: Jan Kouba - David Zástřešek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Jaromír Malina ? - Daniel Soukup ?; po třetinách: 2:1, 3:3, 2:0
44:56 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za držení
39:41 Zmatek před bránou domácích gólem nekončí.
38:20 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 7:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #17 Michal Kempa, asistoval #88 Jiří Podhajský (7:4)
38:20 Krasná kombinace Otrokovic končí gólem.
36:53 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 6:4
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #88 Jiří Podhajský, asistoval #24 Peter Nehila (6:4)
36:14 Tato střela Otrokovic by byla nepezbečná jenom v tom připadě že prostředek brány by byl šibenice.
34:46 Nehilova střela letěla do míst kde si stoupl jeden z hráčů Lions.
33:20 Kostkova střela letěla pouze do vlastního spoluhráče.
31:10 Velevova bekendová střela pouze do bloku.
30:01 Buly pro Otrokovice, Zlínu tato dovednost moc nejde.
29:58 GÓL Zlín Lions B! 5:4
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #12 Michal Kubíček, asistoval #27 Pavel Baroň (5:4)
29:58 Zlín přidává 2 sekundy před koncem kontaktní branku.
26:44 GÓL Zlín Lions B! 5:3
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #12 Michal Kubíček, asistoval #81 Adam Javořík (5:3)
26:44 Zlín snižuje.
25:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 5:2
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #9 Martin Krkoška, asistoval #26 Matěj Kostka (5:2)
25:46 Otrokovice přidávají pátý gól.
24:17 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 4:2
24:17 Otrokovice mají z vlastního oslabení gól.
22:19 Vyloučen hráč #56 Michal Nagy družstva PANTHERS OTROKOVICE B na 2 minuty za nesportovní chování
22:19 Zlín dal gól, ale ještě předtím pískl rozhodčí 2 minuty pro Nagyho, který ho hruběji upozornil na jeho chybu. Zlín má tedy přesilovou hru místo gólu.
21:13 Kempa rozvlnil síť, bohužel pro něj tu boční.
20:54 Pospíšil trefuje tyč.
19:22 Otrokovice rozehrály na třetí pokus správně - rozhodčí musí být šťastní.
17:45 Kempa znovu netrefuje prázdnou bránu.
17:39 GÓL Zlín Lions B! 3:2
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #90 Jan Freml, asistoval #29 František Svitálek (3:2)
17:39 Zlín snižuje na 2:3.
16:33 Už po několikáté se objevila v obraně Otrokovic mezera, gólman Malina musí být frustrovaný.
15:41 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 3:1
15:41 Kempova geniální střela do šibenice končí tam kde jí adresát chtěl mít - v brance.
15:01 Buly pro Otrokovice.
14:59 Právě skončila první třetina.
14:08 Nehilova střela do tyče a následně Kempova střela z bezprostřední blízkosti do brankáře.
13:45 Stejně jako tempo zápasu se zvyšuje i počet diváků na tribuně, momentálně jich je 7.
12:46 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 2:1
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #26 Matěj Kostka, asistoval #66 Tomáš Ťopek (2:1)
12:46 Ťopek vyslal nahrávku za kterou se dokonce i omluvil, ale i přesto ji dokázal Kostka zužitkovat v gól.
12:10 Nejzajímavější věc na hřišti byl fotbalový výběh brankáře Maliny pro míček.
11:19 Svitálkova střela letí nad.
09:57 Na díry v Otrokovické obraně teď upozorňuje i gólman Malina.
09:29 GÓL Zlín Lions B! 1:1
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil #99 Jakub Žáček, asistoval #74 Michal Baroň (1:1)
09:29 Gól pro Zlín.
08:59 Kempa střílí do bloku.
08:04 Velevova střela pouze do tyče.
07:51 GÓL PANTHERS OTROKOVICE B! 1:0
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE B vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #56 Michal Nagy (1:0)
07:51 Po krásné krosové přihrávce od Nagyho dává Nehila první gól zápasu.
06:40 Žáček šel po chybě v rozehrávce Otrokovic sám na branku, bohužel pro něj svatini Maliny přestřelil.
05:40 Kempovi dnes asi povrch nesedí, po přihrávce kterou dostal před bránu trefuje míček asi tři metry od svého cíle.
04:30 Kostka vyslal přesnou přihrávku na Čejku přes půl hřiště, ten však zakončuje pouze do gólmana.
03:40 Kempa zkoušel zpoza branky znova, míček však v brance neskončil.
03:02 Kempův pokus o Michigan skončil pouze v boční síti.
02:00 První nebezpečnou střelu zápasu vyslal Peter Nehila, chyběla jí však přesnost a brankář chytá.
00:01 Peter Nehila vyhrává první buly zápasu.
00:00 Vítáme vás u dnešního utkání Regionální ligy mužů mezi Panthers Otrokovice B a Zlín Lions B. Dnešní návštěva je opravdu obrovská na tribuně je jeden divák.