• 58 57:47
    18:2
    (Ciblová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - BLACK ANGELS 18:2
branky: 5. Karolína Lískovcová, 7. Lucie Baldreichová, 11. Iveta Veličková, 13. Andrea Břeská, 15. Barbora Vávrová, 20. Tereza Brožková, 23. Tereza Brožková, 26. Denisa Bubeníková, 26. Lucie Švajcrová, 28. Denisa Bubeníková, 29. Michaela Moravcová, 41. Andrea Břeská, 41. Lucie Švajcrová, 43. Andrea Břeská, 49. Nikola Štekerová, 51. Lucie Švajcrová, 57. Nikola Vostřáková, 58. Lucie Švajcrová - 46. Adéla Procházková, 51. Adéla Černá; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Karolina Bačková 25 - Barbora Vorbsová 39; po třetinách: 6:0, 5:0, 7:2
60:00 Komentář domácích Netrefa Lukáš (Trenér): Dnešní utkání chvilkami vypadalo jako přesilovka 5na5, kdy soupeř zvolil taktiku spíše vyčkávat a bránit. V průběhu utkání jsme si ale našli cestičky, jak se do obrany dostávat a soupeř nám tak dovolil zkoušet různé varianty pohybů a hry v pásmu.
60:00 Komentář hostů Vranová Kristýna (Vedoucí): Dnešní zápas vyhrál tým,který byl lépe připravený a chtěl vyhrát. Víme na čem musíme zapracovat a v čem se zlepšit. Dále se musíme vyvarovat z individuálních chyb.Děkujeme soupeřům a pořadatelům za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 22:12
57:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 18:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (18:2)
57:47 Švajcrová se opět trefuje.
57:01 Právě pobíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
56:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #27 Nikola Vostřáková, asistoval #82 Nicol Drábková (17:2)
56:26 Chodov přidává sedmnáctý gól.
54:18 Vávrová v brejku trefuje tyčku.
50:33 GÓL BLACK ANGELS! 16:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #25 Adéla Černá, asistoval #43 Alice Jirásková (16:2)
50:33 Chyba v obraně domácích, kterou trestá Černá.
50:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #83 Klára Jiříková (16:1)
50:18 Jiříková našla volnou Švajcrovou.
48:35 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #36 Nikola Štekerová, asistoval #28 Karolína Lískovcová (15:1)
48:35 Štekerová prostřeluje Vorbsovou.
48:20 Bačková předvádí opět skvělý zákrok.
47:30 Moravcová na Jiříkovou, ta jí nahrává zpátky, ale Moravcová přestřeouje branku.
46:19 Vávrová s Bubeníkovou vybojovaly ve zdvojení míček a nahrávají své obraně.
45:07 GÓL BLACK ANGELS! 14:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #9 Adéla Procházková, asistoval #27 Kateřina Jakešová (14:1)
45:07 Procházková střílí první gól pro Black Angels.
44:20 Břeská ohrožuje bránu protihráček.
43:40 Vyloučen hráč #83 Klára Jiříková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
43:40 Blaci si zahrají již třetí přesilovku.
43:15 Cihelková se znovu snaží probojovat až do útočného pásma, ale opět ji chodovská obrana zastavuje.
42:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #48 Andrea Břeská, asistoval #56 Barbora Vávrová (14:0)
42:57 Kombinace Vávrové s Břeskou se již potřetí prosazuje.
42:16 Veličková zastavuje útok protihráček.
41:40 Jiříková špatně zpracovala nahrávku a míček končí za mantinelem.
40:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Lucie Švajcrová, asistoval #25 Lucie Baldreichová (13:0)
40:46 Vzápětí Břeská střílí další gól.
40:40 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:0
40:40 40 vteřin třetí třetiny stačily Chodovu na další gól.
40:20 Fáčková rozehrává ze své poloviny.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 19:9
39:40 Chodov se ještě snaží skórovat, ale na to jim už druhá třetina nestačí.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:15 Bačková vychytala nebezpečnou střelu.
38:01 Ciblová stála sama před bránou, ale střílí pouze na připravenou Vorbsovou.
37:40 Baldreichová v souboji přišla o míček a Blaci se chystají do protiútoku.
36:13 Výborná střílí mimo bránu.
35:00 Chodov prakticky nepouští protihráčky k míčku.
32:40 Veličková zastavuje útok protihráček.
30:45 Cihelkové se nepodařilo vystřelit.
28:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová, asistoval #83 Klára Jiříková (11:0)
27:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #18 Magdaléna Netrefová (10:0)
27:51 Bubeníková zakulacuje chodovské skóre.
25:31 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:0
25:31 Netrvalo dlouho a Švajcarová střílí další gól.
25:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková, asistoval #48 Andrea Břeská (8:0)
25:27 Břeská našla Bubeníkovou, která střílí gól.
22:23 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (7:0)
22:23 Uběhly dvě minuty ze druhé třetiny a Chodov opět střílí gól.
22:15 Vorbsová zalehává míček.
21:40 Na hřišti to momentálně vypadá spíš jako přesilovka pro Chodov.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 16:6
19:16 Štekerová nahrála na Brožkovou zpoza brány, a ta střílí s přehledem gól.
19:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #80 Tereza Brožková, asistoval #36 Nikola Štekerová (6:0)
19:01 Právě probíhá polsední minuta první třetiny.
14:59 Cihelková střílí pravou tyčku.
14:49 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #56 Barbora Vávrová, asistoval #48 Andrea Břeská (5:0)
14:49 Vávrová zvyšuje skóre na 5:0.
13:34 Domácí hrají v plném počtu.
12:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
12:43 Přestože je Chodov v oslabení, Břeská se dokázala uvolnit a střílí další gól.
11:50 Cihelkové ujíždí míček z hokejky.
11:34 Vyloučen hráč #28 Karolína Lískovcová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
11:34 Lískovcová se snažila zabránit útoku protihráčky tak moc, až faulovala.
10:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #95 Iveta Veličková, asistoval #48 Andrea Břeská (3:0)
10:51 Veličková si odseděla dvě minuty a vzápětí střílí již třetí gól pro Chodov.
10:41 Domácí hrají v plném počtu.
08:41 Vyloučen hráč #95 Iveta Veličková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
08:41 Přesilovku si zahrají i hosté.
06:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #29 Barbora Fáčková (2:0)
06:43 Baldreichová využívá přesilovky a zvyšuje na dvougólový náskok.
05:40 Vyloučen hráč #56 Šárka Janočková družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání
05:40 Hráčky Balck Angels se špatně dohodly na střídání a darovaly tak nechtěně Chodovu první přesilovku.
04:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Karolína Lískovcová, asistoval #36 Nikola Štekerová (1:0)
04:52 První branku utkání střílí Karolína Lískovcová a otevírá tak dnešní skóre.
02:40 Rušňáková blokuje dlouhou nahrávku Chodova.
02:00 Ciblová střílí do břicha gólmanky.
01:20 Procházková blokuje střelu Moravcové.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává tým hostů.
00:00 Vítáme Vás na online přenosu utkání 1. ligy juniorek. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FAT PIPE FLORBAL CHODOV proti hostům BLACK ANGELS.