3:11
    Petra Hana VÁVRO
    (Zápotocká)

TJ Sokol Královské Vinohrady - FBC Liberec 3:11
branky: 11. Karolína Prošková, 48. Natálie Zachová, 59. Natálie Zachová - 7. Tereza Holcová, 11. Eliška Zápotocká, 14. Petra Škodová, 16. Lucie Cidlinská, 19. Petra Škodová, 27. Petra Škodová, 33. Klára Pavlů, 38. Amálie Mlčochová, 50. Lucie Cidlinská, 52. Tereza Holcová, 60. Petra Hana Vávro; rozhodčí: Lukáš Rašovský - Dominik Morávek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Anne-Marie Werner 19 - Alžběta Pelcová 11, Pavlína Vávrová 13; po třetinách: 1:5, 0:3, 2:3
60:00 Komentář domácích Král Šimon Jakub (Trenér): Je fascinující, jakým způsobem jsme dokázali dnešní utkání nezvládnout. Dvě třetiny jsme rozhodně nebyli v roli účastníků zápasu, spíše jsme plnili roli statických tréninkových panáků. Z určité části to beru na sebe, po poslendích vynikajicích zápasech v Ostravě jsem nechtěl moc věcí měnit. Naše neaktivita však pravděpodobně rozhodla o kompletním pohoření v prvních dvou částech utkání. Ve 3. třetině se nám podařilo hru zlepšit, avšak zdramatizovat zápas již nějakou dobu nebylo v našich silách. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme štastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Navrátil Ondřej (Trenér): Dnes jsme oheráli velice pohodové utkání, které si troufnu říci, bylo už po první třenitě rozhonduté. Soupeř nám dal až nečeně dosti prostoru v rozehrávce, čehož jsme dokázali využít. Vyjíma pár minut na začátku druhé třetiny, jsme zápas měli od začátku pod kontrolou. Gratulace samozřejmě patří holkém, které doufám, ušetšily dost sil na zítřejší utkácí. Soupeřkám dějujeme za fér zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 5:4
59:02 GÓL FBC Liberec! 3:11
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Petra Hana Vávro, asistoval #19 Eliška Zápotocká (3:11)
58:02 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:10
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Natálie Zachová, asistoval #47 Josefína Plachá (3:10)
57:37 Domácí to zkouší v šesti
55:57 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
55:57 Vyloučen hráč #42 Lucie Cidlinská družstva FBC Liberec na 2 minuty za hra bez florbalky
51:56 GÓL FBC Liberec! 2:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Tereza Holcová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (2:10)
49:57 GÓL FBC Liberec! 2:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #42 Lucie Cidlinská, asistoval #26 Tereza Zvěřinová (2:9)
49:57 Pavouček v domácí síti si bude muset hledat nový domov , Cidlinská ho vystěhovala
47:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:8
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #15 Natálie Zachová, asistoval #88 Ema Forštová (2:8)
47:22 Domací tým dává druhou branku , základy arény se otřásají a diváci šílí ! Opravdu povedená florbalová akce
46:23 Dnešní utkání sleduje 23 diváků . Děkujeme za enormní podporu v dalším domácím zápase
44:33 Domácí hráčky se snaží o korekci výsledku
40:00 Střely ve 2. části: 10:14
37:59 GÓL FBC Liberec! 1:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #37 Amálie Mlčochová, asistoval #74 Agáta Kučerová (1:8)
32:45 GÓL FBC Liberec! 1:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #84 Klára Pavlů bez asistence (1:7)
32:45 nenápadná střela končí v brance domácích
30:18 zápas se hraje především na domácí straně hřistě
26:32 GÓL FBC Liberec! 1:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #42 Lucie Cidlinská (1:6)
24:39 Domácí nám ukzály pěknou kombinaci zakončenou střelou Fremutové
22:13 Domácí hráčky se snaží tvořit a najít recept na obranu Liberce
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Pavlína Vávrová družstva FBC Liberec
20:00 Střely v 1. části: 7:12
18:21 GÓL FBC Liberec! 1:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #7 Tereza Holcová (1:5)
10:28 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #29 Karolína Prošková, asistoval #93 Kateřina Fremutová (1:2)
10:15 GÓL FBC Liberec! 0:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #19 Eliška Zápotocká, asistoval #74 Agáta Kučerová (0:2)
06:56 GÓL FBC Liberec! 0:1
06:56 Netrvalo dlouho a po granátu Holcové se Liberec ujímá vedení
04:54 Zápas se hraje ve velmi vysokém tempu