7:0
    Alex FOLTYN
    (Chlebík)

1. SFK Flashing Stars Havířov - SK Domaslavice 7:0
branky: 18. Jakub David, 26. Radek Stolárik, 29. Samuel Vraník, 37. Dominik Brückner, 40. Jan Chudoba, 41. Radek Stolárik, 44. Alex Foltyn; rozhodčí: Jan Gawryš Piško - Lukáš Minarčík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Petr Maláč 0 - Patrik Szczypka ?; po třetinách: 0:0, 3:0, 4:0
43:43 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 7:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #7 Alex Foltyn, asistoval #84 Adam Chlebík (7:0)
41:30 Další utkání sehrají hráči SFK dnes ve 13 hodin s Kopřivnicí a Domaslavice v 11:30 se Šternberkem
40:25 Hosté už to vzdali
40:24 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 6:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #66 Jan Zaoralek (6:0)
39:26 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 5:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #30 Petr Maláč (5:0)
39:00 Utkání se chýlí ke konci, domácí v utkání drželi míček na svých čepelích cca 65 procent času
36:49 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 4:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #11 Dominik Brückner, asistoval #14 Jakub David (4:0)
36:49 Domácí rozebrali obranu oslabeného soupeře přihrávkami na jeden dotek
36:16 Vyloučen hráč #33 David Bojda družstva SK Domaslavice na 2 minuty za sekání
32:50 Od Maláče se míček odrazil na tyčku. Pak se koulel v brankovišti, ale domácí brankář se dobře zorientoval
28:28 Nepokrytý Vraník na středu navyšuje po skvělé přihrávce Šimona Jandáka
28:27 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 3:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #17 Samuel Vraník, asistoval #10 Šimon Jandák (3:0)
27:20 Je vidět, že Stolarikova formace má zkušenosti z mužské kategorie z předešlé sezóny a táhne SFK za prvními body
25:16 Stolarik si vyjel do volného prostoru, počkal na pohyb golmana a trefil do protipohybu
25:15 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 2:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #23 Radek Stolárik, asistoval #14 Jakub David (2:0)
24:25 Hra se více otevřela a zrychlila
23:47 Další volej Langera a vítězný Maláč
21:58 Maláč opět zlikvidoval Langerovu dělovku z voleje
20:39 Domácí zahrozili dvakrát v oslabení a drží teď míček na svých čepelích
20:22 Maláč pevný jako skála
19:14 Vyloučen hráč #19 Zdeněk Bartoš družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov na 2 minuty za sekání
19:14 Vzápětí faulují domácí a Bartoš si jde sednout
18:50 Foltyn teď z výjezdz pálil do bloku a domáci tlačí hosty, kteří faulují
17:33 GÓL 1. SFK Flashing Stars Havířov! 1:0
Branku družstva 1. SFK Flashing Stars Havířov vstřelil #14 Jakub David, asistoval #23 Radek Stolárik (1:0)
17:33 Kuba David z první od mantinelu po přisunutí Radka Stolarika otevírá skóre utkání
16:48 Hosté jen čekají na chyby domácích.
15:49 Maláš chytil střelu na vzdálenější tyč od pravého mantinelu
15:29 Domaslavice měly v úvodu druhé části tři velké šance skórovat. Maláč je kvalita a vše zlikvidoval
14:57 Jandák je teď hodně aktivní a je na něm vidět, že chce urvat první branku pro svůj tým
11:50 V přesilovce domácím míček skáče jak při volejbale
10:41 Vyloučen hráč #68 Ondřej Němčík družstva SK Domaslavice na 2 minuty za hrubost
07:55 Langer z voleje pálil Maláčovi do helmy
05:33 Balónek havířovským skáče moc na to aby dokázali překonat zformovanou obranu soupeře. Hosté poprvé zahrozili po rychlém brejku.
03:51 Havířov hraje, Domaslavice brání