4:4
    Marek MITAŠ
    (Burýšek)

Warriors Nový Jičín FBK Sršni D - PASKOV SAURIANS B 4:4
branky: 11. Adam Burýšek, 20. Martin Najvar, 33. Martin Najvar, 35. Marek Mitaš - 4. David Hron, 17. Vojtěch Lukšík, 24. David Hron, 31. Martin Ritz; rozhodčí: Martin Ručka - Roman Sasín; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Szczurek ? - Dalibor Bartek ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1
36:00 Ukončení 3. části
34:47 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni D! 4:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni D vstřelil #86 Marek Mitaš, asistoval #21 Adam Burýšek (4:4)
34:30 Timeout Warriors Nový Jičín FBK Sršni D
32:13 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni D! 3:4
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni D vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #22 Martin Hýnar (3:4)
30:57 GÓL PASKOV SAURIANS B! 2:4
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #33 Martin Ritz bez asistence (2:4)
29:35 Vyloučen hráč #74 Jiří Čmiel družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za vysoká florbalka
27:43 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Lukšík družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za sekání
24:00 Zahájení 3. části
24:00 Ukončení 2. části
23:49 Trestné střílení družstva PASKOV SAURIANS B neproměnil #74 Jiří Čmiel.
23:41 GÓL PASKOV SAURIANS B! 2:3
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #77 David Hron, asistoval #81 Jan Kavka (2:3)
21:54 Najvar při chuti. v přesilovce už tři střely. ale do bloku nebo zasahuje golman.
21:11 Vyloučen hráč #13 Michal Pastorek družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za sekání
19:00 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni D! 2:2
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni D vstřelil #97 Martin Najvar, asistoval #68 Tomáš Rusek (2:2)
19:00 Martin Najvar průnik do pásma a krásnou střelou k tyči srovnává stav.
17:48 Paskov tlačí.
16:07 GÓL PASKOV SAURIANS B! 1:2
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #7 Vojtěch Lukšík, asistoval #33 Martin Ritz (1:2)
14:58 Matyáš Cáb ve stgoprocentní šanci, sám před otevřenou kasou ale míjí.
12:00 Zahájení 2. části
12:00 Ukončení 1. části
10:45 Vyloučen hráč #27 Matěj Kožušník družstva PASKOV SAURIANS B na 2 minuty za vysoká florbalka
10:15 GÓL Warriors Nový Jičín FBK Sršni D! 1:1
Branku družstva Warriors Nový Jičín FBK Sršni D vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #86 Marek Mitaš (1:1)
03:14 GÓL PASKOV SAURIANS B! 0:1
Branku družstva PASKOV SAURIANS B vstřelil #77 David Hron, asistoval #11 Radim Pecek (0:1)