Jan DANDA
  • 54 53:39
    Kaplice

FBC Kutná Hora - FBC Spartak Kaplice 7:3
branky: 20. Lukáš Martin, 24. Petr Vávra, 31. Marek Trník, 36. Lukáš Vojtěch, 45. Lukáš Martin, 45. Michal Trník, 49. Lukáš Staňo - 24. Vít Beránek, 34. Petr Beneš, 41. Vít Beránek; rozhodčí: Jakub Kubašovský - René Gabesam; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 34 - Dominik Štěpánek 33; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:1
60:00 Komentář hostů Wunsch Pavel (Trenér): Gratuluji pohyblivějšímu, rychlejšímu a a gresivnějšímu  soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00 Komentář domácích Rowe Adam (Trenér): Těžko jsme se rozjížděli. Nakonec se nám podařilo proměnit několik šancí a vybojovat tři důležité body do tabulky. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů a děkujeme divákům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 16:12
59:29 Jedlička ve skvělé pozici. Minul ale branku.
58:58 Hostující gólman nám předvedl neskutečný zákrok. Rychlé lehnutí a a zákrok maskou.
58:20 Vypadá to že hosté se do hry v 6ti asi hrnout nebudou.
57:18 Konec zápasu se nám lehce protahuje ale hra je stále velice koukatelná.
56:27 Halou se ozývá typická muzika pro domácí halu a to koudelníkův syn.
55:33 Měšťánek teď v oslabení dvě šance. Druhou mu ale skvěle vychytal hostující gólman.
55:00 Zbývá nějakých 40 vteřinek a hosté se zatím dostali ke dvěma střelám.
54:00 Bochníček zřejmě využil situace a namazal si ruce lepidlem. Skvělý save co nám právě předvedl.
53:40 Nedorozumění na domácí střídačce a je z toho vyloučení. Hosté toho využívají a berou si oddechový čas. Vrací se na hřiště ale v 5 takže hru v 6ti ještě riskovat nechtějí.
53:39 Timeout FBC Spartak Kaplice
53:39 Vyloučen hráč #25 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za špatné střídání
51:34 Bochníček přeskakuje z jedné strany branky na druhou a zachraňuje situaci.
51:03 Hosté teď měli trochu smůlu když se jednomu z hráčů svezl míček po holy př střele.
50:28 Hostující obránce teď vytahuje míček z brankové čáry. Pěkná práce.
48:38 Dobrý důraz před brankou a chlumecký kůň navyšuje náskok domácích.
48:37 GÓL FBC Kutná Hora ! 7:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #10 Lukáš Staňo, asistoval #57 Michal Trník (7:3)
47:15 Martin ve velké akci. Hostující gólman si ale únik pohlídal a krásně zakročil.
44:47 Brácha na bráchu a je z toho gól. Trník Mi. poslal gólmanovi pozemní střelu a gólman hostů se už nestihl položit. Pěkná rychlá akce.
44:46 GÓL FBC Kutná Hora ! 6:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (6:3)
44:08 A domácím přesilová hra vychází. Je pravda že domácí chvíli situaci neměli pod kontrolou a zachránila je jen nepřesná přihrávka. Poté ale rychlí protiútok a navýšení náskoku.
44:07 GÓL FBC Kutná Hora ! 5:3
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #13 Petr Vávra (5:3)
43:11 První přesiová hra dnešního utkání. Svou početní výhodu nám předvedou domácí.
43:08 Vyloučen hráč #37 Petr Lukš družstva FBC Spartak Kaplice na 2 minuty za hrubost
42:10 Domácím teď štěstí nepřálo když trefují břevno a míček se odrazil kousek před brankovou čáru. K dorážce už nebyl čas.
41:07 Bochníček dostal sekeru. Hra se přerušuje ale vypadá to jen na malou bolístku.
40:33 Ale první gól 3. třetiny střílí hosté. Bochniček neměl moc šanci aktivně zasáhnout.
40:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 4:3
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #40 Vít Beránek, asistoval #37 Petr Lukš (4:3)
40:10 Úvodní buly třetí třetiny patří opět domácím.
40:00 Střely ve 2. části: 14:18
39:24 Bochníček bleskově utěsnil tyč a chytá střelu z úhlu.
38:30 Petrásek výborně získal míček a pouští se do útoku.
37:15 Drahný s Vávrou teď akce 2 na 1. Drahný zvolil střelu která mu ale sjela a akce končí neúspěchem.
36:25 Jedlička dneska soupeře vyloženě kouše. Nedá jim ani metr hřiště zadarmo.
35:14 Už už to vypadalo že se Trník Ma. trochu zamotal do situace. Nakonec našel volného Vojtěcha který tvrdou střelou opět navyšuje náskok domácích.
35:04 GÓL FBC Kutná Hora ! 4:2
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #67 Lukáš Vojtěch, asistoval #60 Marek Trník (4:2)
33:33 Domácí trochu zmatení a doplatili na to. Hosté snižují náskok.
33:32 GÓL FBC Spartak Kaplice! 3:2
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #87 Petr Beneš, asistoval #17 Petr Bláha (3:2)
33:30 Holub ve velké šanci. První střela mu sice sjela. Druhá už ale končí u gólmana.
31:58 Vojtěch vyslal nepříjemnou pozemní střelu.
31:36 Vávra teď netrefuje skoro jasnou tutovku.
30:33 Trník se činí a doráží po střele Vojtěcha.
30:31 GÓL FBC Kutná Hora ! 3:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #67 Lukáš Vojtěch (3:1)
28:53 Spurný na Petráska ten ale backhandem přestřeluje.
26:40 Oba týmy velice aktivně. Vidíme spoustu soubojů a rychlích sprintů. Pro diváky velice atraktivní zápas.
25:20 Měšťánek opět zkouší střelu ale neúspěšně.
24:34 Bochníček teď čape střelu z dálky.
23:21 Dva rychlé góly za sebou. Nejpvé hosté těžili z nedůraznosti domácích kdy Bochníček pochytal 3 střely ale 4 už neměl. Rychlá odpověď domácích kdy Jedlička vybojoval míček která se dostal až k Vávrovi který zakončuje.
23:20 GÓL FBC Kutná Hora ! 2:1
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #13 Petr Vávra bez asistence (2:1)
23:10 GÓL FBC Spartak Kaplice! 1:1
Branku družstva FBC Spartak Kaplice vstřelil #40 Vít Beránek bez asistence (1:1)
22:44 Trpišovský zastavil akci hostů a sám se vrhá do útoku. Akce končí až blokem.
21:35 Domácí se také zatím nikam moc neženou.
20:10 Úvodní buly druhé třetiny opět patří domácím. Hosté se do útoku už ale tak moc neženou.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
19:59 Domácí navyšují svůj náskok 2 vteřiny před koncem 1. třetiny. Petrásek střílí z poloviny a Martin doklepává. Hosté zkouší uhrát hru na vysokou ale gól platí.
19:58 GÓL FBC Kutná Hora ! 1:0
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #11 Lukáš Martin, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:0)
19:24 Hostující gólman si připisuje nádherný zákrok kterým zabránil skoro tutovce.
18:07 Domácí teď asi našli způsob jak se dostat na útočnou polovinu a druhá polovina druhé třetiny patří spíše domácím.
17:40 Vávra teď v šanci ale střela končí blokem.
16:24 Hned poté ale Trník na Staňa ale tomu míček vypíchl jeden z hostujcích obránců. Jinak by měl zpoloviny odkrytou branku.
16:18 Měšťánek teď první střelu trefil do blokujícího hráče. Druhou už si vyvezl a střílí z výběhu až na gólmana hostů. Martin L. už ale nedokázal střelu dorazit.
15:15 O pár vteřin později ale vidíme že jeden z hostujících hráču měl asi rozdílný pohled na věc a Jedličku sráží k zemi. Rozhdočí pískají rozehrávku pro domácí.
15:05 Jedlička teď svádí tvrdý souboj v prostřed hřiště. Velmi tvrdý hit ale vše podle pravidel.
14:49 Petrásek teď ve svém dosti klasickém poskoku zkusil trefit branku. Míček ale spíše podebral a přestřeluje branku.
14:10 Martin teď z metru trefuje gólmana a následně přestřeluje skoro otevřenou branku.
13:40 Trník se teď skvěle vrátil a zablokoval střelu z nepříjemného prostoru.
13:12 Staňo teď zkusil překvapit hostujícího gólmana z relativně velkého úhlu. Těsně ale minul branku.
12:35 Hra zatím velice pěkně utíká. Zápas má plno šancí oba týmy jedou naplno. Hra je každou chvilku jinde.
11:44 Spurný teď vyslal dělovku která jen tak tak minula branku.
10:29 Duo Trník a Trník ve velké šanci. Jeden z bratrů trefuje prvního blokujíícho hráče. Druhý už trefuje hostujícícho gólmana který si se střelou velice dobře poradil.
09:10 Zelený teď na Petráska a ten střílí. Blokuje ho ale hostující obránce.
07:16 Hostlm dnes přeci jen útok svědčí víc. Teď byl jasný příklad jejich rychlého přechodu do útoku a Bochníček zasahuje.
06:38 Domácí většinou končí svůj útok na polovině hřiště.
05:10 Bochníček má zatím asi nárnočnější zápas než jeho kolega hostující gólman.
03:49 Hostující hráč teď ve velké šanci jeho spoluhráč si ale pomohl nedovoleně a hrajou tak domácí.
03:28 Zápas je zatím ve velkém tempu.
02:51 Velká akce domácích teď končí dvěma bloky.
01:12 Souboj u mantinelů končí hvizdem a rovnáním spadlých mantinelů.
00:40 Zelený teď z prostředa hřiště střílí na hostujícícho gólmana ale ten si střelu pohlídal. Domácí si tak také připisují první střelu na branku.
00:05 Úvodní buly patří domácím ale hosté se ihned pouští do útoku.
00:00 Vítáme Vás u dnešního online přenosu 5. kola mužské divize. Domácí jsou na 7. místě tabulky s 6 body. Hosté jsou na místě 4 s 9 body.  Oba týmu už poctivě rozchytávají své gólmany a zachvíli se pustí do zápasu.