11:4
    Jaroslav JIŘÍK
    (Žežula)

FBC Draci Říčany - SPORT CLUB Klatovy 11:4
branky: 4. Filip Nochta, 6. Vojtěch Honzák, 9. Ondřej Zika, 28. Vítězslav Špok, 31. Jan Dušek, 33. Jakub Blažek, 45. Vítězslav Špok, 49. Jakub Blažek, 51. Vítězslav Špok, 58. Matyáš Pros, 58. Jan Dušek - 14. Adam Žežula, 40. David Jánský, 46. Daniel Čížek, 59. Jaroslav Jiřík; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 5:5; využití: 5:3; diváků: 110; zásahy brankářů: Matyáš Novotný 19 - Michael Petelík 27; po třetinách: 3:1, 3:1, 5:2
60:00 Komentář domácích: Dnes vzhledem k tomu, že jsme dlouhou dobu nehráli a pořádně ani netrénovali kvůli nemocem solidní výkon. Nedařilo se nám proměňovat šance a díky tomu ve spojení s bojovností soupeře byla první polovina zápasu napínavá. Nyní nás čeká příprava na těžký boj o čelo ligy na horké půdě a musíme udělat maximum, abychom přivezli tři body. Děkujeme soupeři za zápas a bezpečnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Klán Martin (Trenér): Dneska zápas, ve kterém jsme mohli spíš získat než ztratit, škoda druhé třetiny, kde jsme zbytečně ztratili koncentraci a nechali soupeře odskočit, jinak slušný zápas, na kterém se dá stavět. Díky soupeři a rozhodčím za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:35 Děkujeme panu Tichému (hlavnímu pořadateli) za profesionální úklid hrací plochy
58:16 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 11:4
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #3 Jaroslav Jiřík, asistoval #94 Adam Žežula (11:4)
57:40 GÓL FBC Draci Říčany! 11:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #63 Marek Honzák (11:3)
57:01 GÓL FBC Draci Říčany! 10:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #23 Matyáš Pros, asistoval #11 Ondřej Kubeš (10:3)
55:47 Vyloučen hráč #41 Daniel Čížek družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
52:41 Vyloučen hráč #27 Ondřej Zika družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
50:31 GÓL FBC Draci Říčany! 9:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #27 Ondřej Zika (9:3)
48:49 GÓL FBC Draci Říčany! 8:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #7 Dominik Počta (8:3)
45:33 Daniel Čížek právě vymetl pavučiny v dračí brance
45:32 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 7:3
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #41 Daniel Čížek, asistoval #12 Martin Benda (7:3)
45:25 Vyloučen hráč #7 Dominik Počta družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
44:34 GÓL FBC Draci Říčany! 7:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #4 Jan Dušek (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 13:6
39:00 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 6:2
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #30 David Jánský, asistoval #94 Adam Žežula (6:2)
38:51 Vyloučen hráč #33 Marek Svoboda družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
37:45 Timeout SPORT CLUB Klatovy
33:55 Jakub Blažek se trefuje ze vzduchu a Draci vedou o pět branek
32:54 GÓL FBC Draci Říčany! 6:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #88 Jakub Blažek, asistoval #93 Jakub Tabášek (6:1)
30:55 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za bránění ve hře
30:13 GÓL FBC Draci Říčany! 5:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Jan Dušek, asistoval #5 Vítězslav Špok (5:1)
29:05 A máme tady další vyloučení, dneska je to tady jako v kriminále
29:02 Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
27:32 GÓL FBC Draci Říčany! 4:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #5 Vítězslav Špok, asistoval #11 Ondřej Kubeš (4:1)
27:07 Vyloučen hráč #9 Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za hrubost
26:16 Trestné střílení družstva SPORT CLUB Klatovy neproměnil #11 Jakub Stelzer.
24:14 Dneska nám to tady padá jako kuželky
21:04 Vyloučen hráč #34 Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 15:8
19:20 Marek Svoboda nám právě vytřel halu, děkujeme!
13:34 GÓL SPORT CLUB Klatovy! 3:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #94 Adam Žežula, asistoval #2 Jakub Holý (3:1)
13:34 A máme tu první branku hostujících Klatov, která padla v přesilové hře.
08:48 GÓL FBC Draci Říčany! 3:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #27 Ondřej Zika, asistoval #23 Matyáš Pros (3:0)
06:56 Vyloučen hráč #11 Jakub Stelzer družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání
05:55 GÓL FBC Draci Říčany! 2:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #34 Vojtěch Honzák, asistoval #25 Michal Strieženec (2:0)
03:09 GÓL FBC Draci Říčany! 1:0
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #82 Filip Nochta, asistoval #24 Ondřej Anýž (1:0)