7:3
    Filip ČECH
    (Čech)

Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA - FBŠ Gorily Plzeň 7:3
branky: 4. Michal Fuchs, 7. Štěpán Kaas, 14. Štěpán Kaas, 26. Matěj Rapp, 27. Matěj Kubeš, 30. Marek Fuchs, 32. Marek Fuchs - 31. Lukáš Čech, 33. Lukáš Čech, 58. Filip Čech; rozhodčí: Luděk Lejba - Dalibor Berka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Filip Beran 21 - Filip Šrámek 15, Marek Schober 10; po třetinách: 3:0, 4:2, 0:1
60:00 Komentář domácích Polomis Jan (Asistent trenéra): První třetina proběhla v naší režii. Soupeř byl značně zaskočen naší hrou a dlouho se trápil. Přidali jsme branky a následně se naše hra začala od druhé třetiny značně zpomalovat. Soupeři jsme dovolili vrátit se do zápasu. Děkuji klukům za skvělou první třetinu a zítra ji chceme 3x zopakovat. Děkuji soupeři za utkání a těším se na odvetu u nich.
60:00 Komentář hostů Vybíral Miroslav (Trenér): Mladý tým gorilek si v první půli zvykal na tempo utkání v juniorské kategorie a k tomu v CE Lize. V průběhu utkání jsme se zlepšovali a 3.třetinu vyhráli. Kdyby se nám podařilo proměnit šance v poslední části zápasu, tak mohlo být utkání ještě zajímavější. Mám radost, jaký progres během utkání mláďata goril udělaly a doufám, že budeme v téhle práci pokračovat - MÁ TO SMYSL. Děkuji soupeři za utkání, divákům za podporu a hráčům za předvedený výkon! AVÉ GORILLAZ :)
60:00 Střely ve 3. části: 5:10
59:00 Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:29 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 7:3
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #21 Filip Čech, asistoval #14 Adam Čech (7:3)
57:29 Hosté těsně před koncem třetí třetiny snižují na rozdíl čtyř branek.
55:03 Sledujeme soubojový florbal.
52:54 Domácí trochu polevili a hosté se dostávají více do hry.
50:16 Fantastický Filib Beran.
49:34 Domácí zatím nepotvrdili sovjí produktivitu z prvních dvou třetin.
47:30 Hosté zatím zodpovědně brání další oslabení.
46:36 Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za sekání
46:36 Úder do hlavy ohodnotili rozhodčí dvouminutovým trestem.
44:09 Domácí kontrolují výsledek a snaží se přidat další branky.
42:38 Hosté začínají být více aktivní.
41:19 Domácí se dostali do další příležitosti.
40:01 Úvodní buly pro hosty.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:00 právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:09 Šik netrefil odkrytou branku.
37:03 Balý předvedl dobrý pohyb, jeho následná střela ale skončila nad bránou.
36:22 Došlo nám ke krátkému přerušení hry,ale už se zase pokračuje.
35:26 Hájek netrefil poloodkrytou branku.
34:23 Domácí po dobrém tlaku ohrazili brankáře hostů
32:30 S góly se nám roztrhl pytel.
32:14 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 7:2
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #21 Filip Čech (7:2)
31:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 7:1
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #96 Marek Fuchs, asistoval #80 Matěj Kubeš (7:1)
30:40 Filip Beran nyní předvedl fantastický zákrok.
30:26 GÓL FBŠ Gorily Plzeň! 6:1
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #75 Lukáš Čech, asistoval #94 Lukáš Fischer (6:1)
30:26 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Marek Schober družstva FBŠ Gorily Plzeň
30:26 Timeout hostů očividně zafungoval.
29:10 Kvalitní hra domácích donutila hosty si vyžádat oddechový čas.
29:03 Timeout FBŠ Gorily Plzeň
29:03 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 6:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #96 Marek Fuchs, asistoval #58 Matěj Sobek (6:0)
29:03 Krásný protiútok proměnil Fuchs.
27:17 Domácí dvěma rychlými góly navyšují náskok na pět gólu.
26:36 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 5:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #80 Matěj Kubeš, asistoval #96 Marek Fuchs (5:0)
25:49 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 4:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #75 Matěj Rapp bez asistence (4:0)
25:49 Rapp propálil brankáře hostí.
24:48 Hosté trefili tyč.
24:02 Nádherná zadovka Fuchse neskončila brankou.
22:21 Domácí pokračují v aktivním stylu hry a vypracovávají si další příležitosti.
20:38 O první zakončení ve druhé třetině se pokusili hosté.
20:01 První buly dopadla lépe opět pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:00 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
17:23 Únik dva na jednoho v podání hostů skončil mimo branku.
16:45 Krásný přechod domácích skončil na dobré defenzivě hostů.
14:27 Domácí pokračují ve vytváření dobrých příležitostí.
13:20 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 3:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #58 Matěj Sobek (3:0)
13:20 Nádherný přechod domácích nakonec skončil za zády hostujícícho gólmana.
12:53 Domácí se zdají jako aktivnější tým na balónku.
11:21 Domácí se po působivém přechodu probojovali ke střele, která však za zády brankáře hostů neskončila.
09:47 Trestanec Balý se nyní probojoval k zajímavé šanci.
09:17 Domácí se ubránili přesilovce hostů a dokonce si vytvořili i zajímavé příležitosti.
08:17 Po dobrém zakončení od hostů domácí ukrojili cenné vteřinky z jejich oslabení.
07:17 Vyloučen hráč #95 Ondřej Balý družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA na 2 minuty za hra bez florbalky
06:32 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 2:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #49 Štěpán Kaas, asistoval #96 Marek Fuchs (2:0)
06:32 Bomba Kaase skončila v síti.
05:58 Šik nyní trefil pouze břevno.
04:27 Do první střelecké příležitosti se nyní propracovali i hosté.
03:33 GÓL Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA! 1:0
Branku družstva Akademie FbC Plzeň & FBŠ SLAVIA vstřelil #14 Michal Fuchs bez asistence (1:0)
03:05 Z pěkné pozice nedaleko hostující branky si domácí nic nevytvořili.
02:00 Po dvou minutách hry na první vyloženou příležitost stále čekáme.
00:01 První buly dopadla lépe pro domácí.