1

2

4.

Panthers Praha - FBC Štíři Č. Budějovice 6:7pn
branky: 15. Marek Leiš, 29. Marek Leiš, 34. David Beneš, 51. David Beneš, 60. Marek Linha, 60. Marek Urban - 8. Michal Borovka, 12. Jáchym Peprný, 26. Samuel Starčevský, 31. Jáchym Peprný, 41. Jáchym Peprný, 43. Vojtěch Basík, N Vojtěch Basík; rozhodčí: Lukáš Jakoubek - Artem Zolotar; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Daniel Kolář 10, František Stárek 4 - Petr Vitoň 29; po třetinách: 1:2, 2:2, 3:2, 0:0
Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér): Dnes jsme nepředváděli svou hru. Příště znovu a lépe, další víkend rozodne.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Týmový výkon podpořený výtečným brankářem nám přinesl výhru. Dobře jsme proměňovali i brejky, které nám nabídl soupeř svým napadáním. Mohli jsme mít v klidu 3 body, ale v úplném závěru nám trochu došla šťáva a nechali jsme soupeři moc prostoru a ten srovnal. Bereme aspoň 2 body po nájezdech.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #58 Vojtěch Basík a vstřelil rozhodující gól (6:7).
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #58 Vojtěch Basík a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #60 Matyáš Cajthaml , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #13 Michal Borovka , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #28 Vojtěch Ježek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #57 Marek Leiš , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #28 Vojtěch Ježek a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč #81 David Beneš , ale gól nevstřelil.
70:00 Zahájena trestná střílení
70:00 Ukončení prodloužení
60:00 Střely ve 3. části: 12:9
59:59 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban bez asistence (6:6)
59:47 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
59:16 Timeout Panthers Praha
59:16 GÓL Panthers Praha! 5:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha, asistoval #81 David Beneš (5:6)
56:16 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
50:55 GÓL Panthers Praha! 4:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš bez asistence (4:6)
42:48 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:6
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #26 Damián Drefko (3:6)
42:38 Střídání brankáře. Nový brankář #2 František Stárek družstva Panthers Praha
40:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 3:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #24 Samuel Starčevský (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
37:23 Příjemnou změnou oproti 1. půli je počet střel, který se zvýšil až na dvojnásobek.
33:08 GÓL Panthers Praha! 3:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 David Beneš, asistoval #57 Marek Leiš (3:4)
33:08 A kontaktní gól za domácí tým dává David Beneš.
30:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 2:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #92 Jáchym Peprný, asistoval #29 Lukáš Michal (2:4)
28:53 GÓL Panthers Praha! 2:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #94 Marek Urban (2:3)
28:53 Leiše se ale trochu štěstíčka pořád drží a v dnešním zápase se prosazuje již podruhé.
26:51 Hra se nám začíná pomalu přiostřovat. Zatímco hostujícímu týmu se však prosazovat daří, domácí se v zakončení stále trápí.
25:37 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský, asistoval #26 Damián Drefko (1:3)
22:21 Panteři to teďka zkoušeli třikrát za sebou. Bohužel však bez úspěchu.
20:00 Střely v 1. části: 8:5
14:28 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš bez asistence (1:2)
11:15 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
11:15 A máme tady druhý gól dnešního zápasu. Tentokrát se z dálky prosazuje Peprný.
09:14 Vyloučen hráč #31 Samuel Hron družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
09:01 Jelínek vymetá po faulu šibenici. Gól však neplatí.
07:23 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #13 Michal Borovka, asistoval #58 Vojtěch Basík (0:1)
07:23 A máme tady první branku v utkání, hosté jdou do vedení.
07:01 Jelínek nejdříve výborně hasí nebezpečnou šanci hostí a po pár vteřinách se dostává ke střele, kterou Budějovický brankář šikovně odráží.
06:03 Urban se šikovně natlačil do před brankového prostoru, trefuje ale pouze břevno.
04:39 Domácí se tlačí dopředu, ale zatím nijak výrazně neohrozili branku soupeřů.
02:40 Žádný tým se zatím nedostal ke střele, hra je velmi opatrná.
00:01 Zahajovací buly pro hostující tým.
00:00 Dámy a pánové, dovolte mi Vás z Rudné přivítat u 1. kvalifikačního semifinálového kola CE ligy juniorů.