• 57 56:04
    1:9
    (Motl)

FBC Štíři Č. Budějovice - Panthers Praha 1:9
branky: 32. Samuel Starčevský - 4. Marek Linha, 17. Vojtěch Ježek, 19. Prokop Hlaváč, 25. Ondřej Suchánek, 26. Marek Urban, 41. Marek Urban, 47. Samuel Hron, 52. Marek Urban, 57. Ondřej Suchánek; rozhodčí: Jan Brejcha - Petr Herman; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 38; zásahy brankářů: Petr Vitoň 22 - František Stárek 18; po třetinách: 0:3, 1:2, 0:4
60:00 Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí): Soupeř dnes lépe bránil, nechal nás víc hrát a to nám paradoxně dělalo problémy, protože jsme se nemohli dostat do šancí, kterých jsme za celý zápas měli velmi málo. Gratulujeme Panterům k 2. místu ve skupině a ať se jim podaří postoupit.
60:00 Komentář hostů Škvor Daniel (Asistent trenéra): Dnešní výkon diametrálně odlišný od prvního zápasu. Když jsme hráli to, co jsme měli, tak jsme soupeře do ničeho nepouštěli. Škoda výpadku v koncentraci v druhé třetině, kde jsme obdrželi zbytečný gól po naší blamáži. Velký dík Budějovicím za gesto fair-play při našem gólu, většina pražských týmů by měla závidět. Teď se nachystáme na Chodov a na případnou baráž. Díky všem za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:00 I když se tohle utkání domácím moc nepovedlo, tak jsou diváci hrdí a hezké zákroky tam také byly.
56:04 GÓL Panthers Praha! 1:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek, asistoval #7 Matěj Motl (1:9)
56:04 Aktuální stav utkání je 1:9 pro Panthers.
53:06 Vyloučen hráč #60 Matyáš Cajthaml družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za zdržování hry
52:27 Vyloučen hráč #57 Marek Leiš družstva Panthers Praha na 2 minuty za hra rukou
51:35 GÓL Panthers Praha! 1:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #81 David Beneš (1:8)
51:15 Vyloučen hráč #13 Michal Borovka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost
50:31 Golman domácích dnes není vůbec ve své kůži.
49:10 Diváci jsou už chvílemi přesvědčeni, že se domácím zápas už alespoň vyrovnat nepodaří.
46:55 GÓL Panthers Praha! 1:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #31 Samuel Hron, asistoval #23 Hynek Uvíra (1:7)
45:35 Divácí mají možnost zažít atmosféru války. Na hřišti to chvílema připomína válečnou bitvu.
42:31 Hřiště se proměnilo v klec a týmy se mezi sebou perou jako v ringu.
40:27 GÓL Panthers Praha! 1:6
40:27 Aktuální stav utkání je 1:6 pro Panthers.
40:01 První buly třetí třetiny vyhráli Panthers.
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
39:48 A je za námi už druhá třetina, stav je 1:5 pro Panthers.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:46 Vyloučen hráč #17 Matyáš Uher družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
36:46 Domácí hrají přesilovou hru.
31:57 A je tady první gól domácích, Štíři neztrácejí naději a doufají, že tuhle třetinu alespoň vyrovnají.
31:46 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:5
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #24 Samuel Starčevský bez asistence (1:5)
25:54 GÓL Panthers Praha! 0:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #94 Marek Urban, asistoval #68 Prokop Hlaváč (0:5)
25:54 A máme tady už pátý gól hostů,  aktuální stav utkání 0:5.
24:03 GÓL Panthers Praha! 0:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek bez asistence (0:4)
24:03 Druhá třetina a druhou chybu udělal Cajthaml.
22:34 Vlnatý měl velké souboje u své brány o míček, souboj vyhrál.
21:39 Drefko proběhl celé hřiště, měl velkou šanci tento krásný zákrok zakončit gólem ,ale vystřelil a neproměnil.
20:01 První buly vyhráli domácí.
20:00 Střely v 1. části: 7:15
18:32 GÓL Panthers Praha! 0:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #68 Prokop Hlaváč, asistoval #17 Matyáš Uher (0:3)
17:03 Domácí se snaží střelit gól, v tuhle chvíli to bylo o kousek a málem tam padl. Golman střelu chytl.
16:17 GÓL Panthers Praha! 0:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Vojtěch Ježek, asistoval #94 Marek Urban (0:2)
14:55 Hlaváč z týmu hostů provedl asi jeho nejlepší zákrok tohoto utkání. A to kzyž provedl krásnou střelu na bránu.
12:05 Zápas už rozhodně není klidný tak jako na začátku.
10:53 Domácí se snaží vystřelit a proměnit střelu v gól, ale. zatím bez šance.
09:48 Domácí jsou v zápřahu jako tažní býci a sanží se o gól.
09:20 Utkání asi zatím nejde podle představ domácích.
04:55 Cajtmahl opustil míček na půlce a výsledkem byl gól hostů.
03:27 GÓL Panthers Praha! 0:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Marek Linha bez asistence (0:1)
03:27 A je tady první gol útkání, aktuální stav je 0:1 pro hosty.
00:57 Zápas probíhá zatím úplně v poklidu, v podstatě bez střel a týmy si jen přihrávají mezi sebou.
00:01 První buly vyhráli domácí.