20:4
    Matěj BEZPALEC
    (Procházka)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC Štíři Č. Budějovice 20:4
branky: 4. Ondřej Štefek, 4. Adam Sláma, 6. Filip Kovářík, 8. Adam Sláma, 11. Ondřej Štefek, 12. Kryštof Šejnost, 12. Vojtěch Procházka, 17. Filip Kovářík, 18. Filip Kovářík, 18. Vojtěch Procházka, 20. Filip Kovářík, 25. Filip Kovářík, 27. Robert Málek, 27. Vojtěch Procházka, 31. Adam Sláma, 36. Robert Málek, 36. Kryštof Šejnost, 39. Matěj Langr, 51. Matyáš Borek, 54. Matěj Bezpalec - 15. Vojtěch Basík, 16. Petr Ballák, 30. Vojtěch Basík, 38. Matyáš Cajthaml; rozhodčí: Jaromír Péc - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 5:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Matěj Fridrich 25 - Václav Postl 10, Petr Vitoň 27; po třetinách: 11:2, 7:2, 2:0
60:00 Komentář domácích Podhráský Michal (Trenér): Snažili jsme se hráče nabádat, aby byli hladoví a to se povedlo. n nDěkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér): Nedůstojný výkon z naší strany, Chodov nás přejel v tréninkovém tempu. Máme na čem pracovat.
60:00 Střely ve 3. části: 20:9
53:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 20:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Matěj Bezpalec, asistoval #7 Vojtěch Procházka (20:4)
50:56 Matěj Bezpalec předvedl krásnou solo akci, po které nahrál Borkovi do prázdné a ten neminul.
50:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 19:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #53 Matyáš Borek, asistoval #25 Matěj Bezpalec (19:4)
48:43 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou
48:32 Vyloučen hráč #57 Ondřej Štefek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
43:04 Vyloučen hráč #49 Antonín Mužík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 19:12
38:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 18:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Matěj Langr, asistoval #7 Vojtěch Procházka (18:4)
37:12 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 17:4
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #60 Matyáš Cajthaml, asistoval #58 Vojtěch Basík (17:4)
36:18 Fridrich i přes zranění pokračuje.
35:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 17:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost bez asistence (17:3)
35:06 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 16:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #44 Filip Kovářík (16:3)
31:59 Vyloučen hráč #44 Filip Kovářík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
30:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 15:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #44 Filip Kovářík (15:3)
29:33 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 14:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #26 Damián Drefko (14:3)
26:24 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 14:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #53 Matyáš Borek (14:2)
26:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 13:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #97 Robert Málek bez asistence (13:2)
24:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 12:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #16 Lukáš Hamerník (12:2)
21:46 Vyloučen hráč #79 Jakub Čech družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
21:00 Vyloučen hráč #16 Lukáš Hamerník družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #1 Petr Vitoň družstva FBC Štíři Č. Budějovice
20:00 Střely v 1. části: 18:8
19:26 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík, asistoval #73 Adam Sláma (11:2)
18:51 Procházka zkoušel kouzekníka.
17:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #7 Vojtěch Procházka, asistoval #57 Ondřej Štefek (10:2)
17:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #44 Filip Kovářík bez asistence (9:2)
16:13 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:2
15:57 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #69 Petr Ballák, asistoval #58 Vojtěch Basík (7:2)
14:29 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 7:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (7:1)
14:15 V hledišti se také nachází klenot Chodova Jan Evžen Borec Jebr Ružanský. Zdravíme!
11:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:0
11:32 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #28 Kryštof Šejnost, asistoval #44 Filip Kovářík (6:0)
10:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #53 Matyáš Borek (5:0)
08:45 Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání
07:18 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #97 Robert Málek (4:0)
06:48 Robert Málek obešel tři hráče, ale rozhodl se nevystřelit.
05:17 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
03:25 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #73 Adam Sláma, asistoval #49 Antonín Mužík (2:0)
03:01 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #57 Ondřej Štefek, asistoval #79 Jakub Čech (1:0)