6:12
    Tomáš URBAN
    ()

TJ Sokol Jaroměř - Panthers Praha 6:12
branky: 4. Jiří Lhotský, 35. Jiří Lhotský, 37. Daniel Kroupa, 46. Filip Krigovský, 57. Jiří Hofman, 60. Tomáš Urban - 6. Jan Kšír, 10. Matěj Vavroušek, 16. Pavel Daněk, 17. David Mašát, 30. Daniel Riley, 30. David Zelinka, 35. Vojtěch Wojnar, 43. Vojtěch Wojnar, 44. Marco Lombino, 49. Zdeněk Prokůpek, 51. Josef Nový, 56. Marco Lombino; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 3:7; využití: 3:2; zásahy brankářů: Šimon Špaček 19, Vojtěch Fof 7 - Jan Buzík 35; po třetinách: 1:4, 2:3, 3:5
60:00 Komentář domácích Křovina Tomáš (Vedoucí): Co k tomu dodat. V poháru hrajeme a v lize jsme se rozhodli, že to nějak dopadne. Děkuji soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Důkladná příprava na soupeře se vyplatila. Pozitivní mindset jsme dokázali udržet a praktikovat většinu času těžkého utkání na jaroměřské palubovce, což generovalo naše zásahy a pomohlo eliminovat gólovou šňůru soupeře.  nDěkujeme soupeři za férový zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 13:18
59:55 Samostaný únik zlikvidoval domácí golman
59:01 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 6:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #16 Tomáš Urban bez asistence (6:12)
59:01 Přeislovka a hra bez brankáře přináší další snížení. Krásnou přesnou střelou snižuje Urban
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny
58:34 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
58:01 Nepřesné zakočnení hostů v samostatném úniku
56:35 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 5:12
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #24 Vojtěch Výborný (5:12)
56:35 Domácí proměnili přesilovku. Hráč s číslem 88 z první trefuje branku.
55:28 Trestné střílení družstva TJ Sokol Jaroměř neproměnil #71 Daniel Kroupa.
55:28 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování
55:28 Neporměněné trestné střílení domácích. Jdeme do přesilovky
55:28 V tuto chvíli se nám na hřišti dějí zajímavé věci. Byl naříen nájezd a zároveň byl vyločen hráč s číslem 60 za nesportovní chování.
55:02 GÓL Panthers Praha! 4:12
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino bez asistence (4:12)
55:02 Domácí opět inkasují. Hráč s číslem 60 zakončuje a překonává Fofa v brance
53:42 Hra se hodně přiostřuje
50:50 Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
50:50 Domácí hrají přesilovku
50:28 Timeout TJ Sokol Jaroměř
50:28 GÓL Panthers Praha! 4:11
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #15 Michal Derevlanyj (4:11)
50:28 Domácí si vybírají oddechový čas
48:55 GÓL Panthers Praha! 4:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:10)
48:55 Ze středu  střílí Prokůpek další gól hostů
47:37 z pohledu diváka vypadala střela Jaroměře jako gól, ale byla to pouze boční síťka.
47:10 Jaroměř se snaží vysoko napadat rozehrávku hostů a dostávají se k zakončení
46:10 V tuto chvíli si obrany obou mužstev vybrali slabší chvilku a došlo k zakončení na oba gólmany. Oba připraveni
45:16 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 4:9
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #95 Filip Krigovský, asistoval #71 Daniel Kroupa (4:9)
45:16 Domácí využívají přesilovku a nahrávku od Dana využívá kapitán domácích a přesnou rychlou střelou k tyči snižuje
44:15 Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:40 GÓL Panthers Praha! 3:9
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #49 David Mašát (3:9)
43:40 V přesilové hře se trefuje hostující hráč číslo 60 a navyšuje už tak vysoký rozdíl
42:41 Vyloučen hráč #95 Filip Krigovský družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za sekání
42:41 Navštívli nás kapitán domácího týmu. Dvě minuty za sekání...
42:01 GÓL Panthers Praha! 3:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (3:8)
42:01 Střídání brankáře. Nový brankář #99 Vojtěch Fof družstva TJ Sokol Jaroměř
42:01 Námaz od domácích, hráč s číslem 93 Wojnar vyhání z branky domácího brankáře
41:20 První velká šance a rovnou naše. Janeček se dostal k zakončení z pravé strany a jen těsně míjí odkrytou branku
40:01 A jedeme dál. Třetí třetina zahájena
40:00 Střely ve 2. části: 11:10
39:59 Druhá třetina byla právě ukončena. Počet střel 11:10
39:00 poslední minuta druhé třetiny
38:39 Urban dostává míček na přímou střelu, ale bohužel svoji šanci nevyužil. Míček míjí branku i v jeho druhé následující šanci.
36:67 Tak konečně i domácí využívají přesilovou hru. Po ose Výborný Kroupa druhů jmenovaný prostřelil vše, co mu stálo v cestě
36:59 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 3:7
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #71 Daniel Kroupa, asistoval #24 Vojtěch Výborný (3:7)
36:52 Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání
36:52 Vyloučení hostů
34:20 GÓL Panthers Praha! 2:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar bez asistence (2:7)
34:20 Soupeř opět navyšuje. Odkrytá brána nebyla pro Wojnara žádnou překážkou
34:12 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 2:6
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #69 Jan Kubec (2:6)
34:12 Kubec prošel přes tři hostující hráče, přihrává na Lhotského a GÓL je konečně tady
32:30 Urban na Kubce, teb bohužel trefuje připraveného Buzíka
31:53 Urban dostává do krásné šance míček, odkrytá brána, bohužel balón pouze refuje tyč.
30:25 Hosté jsou při chuti. A pokud naši hráči nepochopí, že máchat hokejkou je vážně k ničemu, budou hosté chodit do přečíslení, jako na nákup do Penny
29:48 GÓL Panthers Praha! 1:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #15 Michal Derevlanyj (1:6)
29:48 Nestihl jsem ani zapsat a je tu další gól. Z druhé vlny doráží  Zelinka a dává gól
29:26 GÓL Panthers Praha! 1:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #16 Daniel Riley, asistoval #25 Petr Škoda (1:5)
29:26 Po prohození našeho hráče na půlící čáře, navyšují hosté svj náskok
28:27 V přečíslení 3:2 domácí podržel Šimon
26:54 Hosté z levé strany nahazují před domácí branku míček, útočník našetěstí míjí
22:36 Spousta nepřesností končí v rohu hostujících
22:12 Kroupič by si měl odpustit hraní míčku po odpískání. Zatím mu bylo domlouváno
20:51 Začátek zápasu je v podání hostů. Domácí gólman si připisuje několik zásahů během pár chvil
20:01 Zahájena druhá řetina zápasu
20:00 Střely v 1. části: 14:13
19:59 Konec první třetiny. Počet střel domácí 14, hosté 13
19:37 V poslední minutě byla na každé straně velká šance zakončena střelou. Gól nepadl ani na jedné straně
19:00 Poslední minuta první třetiny
18:30 Krásný zásah na dvě minuty nebyl nijak posouzen a hraje se dál. Až po zakončení na domácí branku je hra přerušena...
17:30 Potřebujeme přidat, bohužel stále přicházíme o míček
16:53 GÓL Panthers Praha! 1:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #49 David Mašát, asistoval #16 Daniel Riley (1:4)
16:51 A další vyloučení na straně domácích. A okamžitě bylo i potrestáno
16:50 Vyloučen hráč #71 Daniel Kroupa družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za bránění ve hře
15:36 GÓL Panthers Praha! 1:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #41 Pavel Daněk, asistoval #72 Jan Martinek (1:3)
15:36 Ani ne po půl minutě soupeř využívá svoji výhodu....
14:58 Vyloučen hráč #61 Tomáš Hejzlar družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost
14:58 Souboje vedly k prvnímu vyloučení i na straně hostů. Hejzlo je dnes za zlého muže.
14:00 Zápas se přesunul do spousty soubojů u mantinelu, ohrožení branky bohužel v nedohledu
12:33 Sice si domácí vypracovali pár zajímavých akcí, žádná bohužel neskončila gólem
10:47 Danovy se u nás líbí, jestli zvládne ještě jedno vyloučení, mohl by dostat nějakou speciální cenu přímo od stolku
10:46 Vyloučen hráč #16 Daniel Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře
10:46 A jen chvíli po konci oslabení máme možnost na reparát. Hosté jdou opět do 4
09:56 GÓL Panthers Praha! 1:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:2)
09:56 Přesilovky prostě nejsou naše silná stránka. Bohužel, inkasujeme a hosté jdou do vedení
08:36 Vyloučen hráč #16 Daniel Riley družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost
08:36 A máme tu první vyloučení
08:10 Hosté zatlačili na domácí a míček končí za mantinelem. Rozehrávají hosté, to byla nebezpečná situace
06:20 Spousta soubojů a blokovananých střel je vidět na obou stranách.
05:14 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #40 Jan Kšír, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (1:1)
05:14 Hosté srovnávají. Přímo před naším stolkem hostující hráč posílá míč na Šimonovu branku a dává gól.
03:20 Hosté se snaží a dostávají nás pod tlak
03:06 GÓL TJ Sokol Jaroměř! 1:0
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #73 Jiří Lhotský, asistoval #22 Marek Hejcman (1:0)
03:06 A máme tu první gól. Za domácí se prosazuje Lhoty asistuje mu Mára Hejcman. Důrza před brankou pomáhá.
01:00 A už byl zásah i na naší straně. Bez gólu.
00:20 A máme první útok domácích za námi. Od pravého mantinelu se snažili dostat míček do zakončení, ale brankář hostí v chytá.
00:01 Vítáme Vás u 3 kola Národní ligy a přejeme Vám příjemnou zábavu