6:8
    Matouš HRUBÝ
    (Zelinka)

SK Florbal Benešov - Panthers Praha 6:8
branky: 4. Jan Pavlíček, 11. Martin Šimek, 11. Patrik Houštecký, 16. Martin Šimek, 32. David Lukáš, 37. Michal Vojtíšek - 7. Vojtěch Wojnar, 16. Marco Lombino, 30. Matěj Vavroušek, 31. Josef Nový, 48. Dominik Hudec, 50. Dominik Hudec, 51. Jan Martinek, 60. Matouš Hrubý; rozhodčí: Jan Beránek - Jaroslav Přibyl; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 19 - Jan Kobza 21; po třetinách: 4:2, 2:2, 0:4
60:00 Komentář hostů Míka Patrik (Trenér): Nedorazili jsme do Bystřice u Benešova koncentrovaní, což se projevilo v naše herním projevu a nasazení. Soupeř nás zaskočil kvalitou v protiútoku a efektivním zakončením. Až jsme se dostali do flow, začali jsme soupeře vyčerpávat a trestat jeho individuální chyby a chyby v rozehrávce. Musím vyzdvihnout třetí lajnu, dnes předvedli nadstandardní herní výkon. Díky soupeři za tuto prověrku a přeji mnoho zdaru v nadcházejících zápasech.
60:00 Komentář domácích Brož Lukáš (Trenér): Přes nejlepší výkon v sezóně odcházíme jako poražení. Hráči zaslouží pochvalu za nasazení v celém utkání. Bohužel v třetí třetině nám došli síly a soupeř se dostal na koně. Věříme, žep okud zopakujeme takovýhle výkon v příštím utkání tak zvítězíme. Děkuji soupeři za utkání a všem fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:41 GÓL Panthers Praha! 6:8
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #91 Matouš Hrubý, asistoval #67 David Zelinka (6:8)
58:20 Vyloučen hráč #40 Jan Kšír družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
56:30 Benešov se snaží vybojovat balonek, ale Panthers jej mají již delší dobu v držení.
55:20 Mašát zkouší střelu z dálky, ale ta je pro Hnátka, jako pro někoho každodení šálek kávy.
53:18 Nový impulz pro Benešov ? Trenér domácích stahuje lajny na dvě formace.
50:41 Timeout SK Florbal Benešov
50:41 GÓL Panthers Praha! 6:7
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #72 Jan Martinek, asistoval #60 Marco Lombino (6:7)
50:41 Devět minut před koncem utkání jsou Panthers poprvé ve vedení.
49:31 GÓL Panthers Praha! 6:6
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #70 Tomáš Marhefka (6:6)
47:07 GÓL Panthers Praha! 6:5
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #73 Dominik Hudec, asistoval #23 Josef Nový (6:5)
43:48 Hnátek prokazuje svoje získané dovednosti, které nyní dokáže apĺikovat do hry. Pro Benešovský celek je nejenom v dnešním zápase velikou oporou.
40:01 Přes umístění obou týmů v bodové tabulce je hra velice vyrovnaná.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
36:53 GÓL SK Florbal Benešov! 6:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #22 Michal Vojtíšek, asistoval #87 Jakub Sklenář (6:4)
36:53 Sklenář na pravé straně mantynelu nachází Vojtíška ml, který golfovou střelou vymetá pravý horní růžek branky hostí.
36:03 Vyloučen hráč #65 Matěj Vavroušek družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování florbalky
34:21 Vojtíšek ml. na staršího, ten je ve střelné pozici zastaven na velkém brankovišti jedním z obránců Panthers.
31:03 GÓL SK Florbal Benešov! 5:4
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #26 David Lukáš, asistoval #22 Michal Vojtíšek (5:4)
31:03 Po vyrovnávající brance Panthers Praha, Benešov dlouho nečeká na odpověd a zvyšuje na 5:4.
30:53 GÓL Panthers Praha! 4:4
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #23 Josef Nový, asistoval #70 Tomáš Marhefka (4:4)
30:08 Vyloučen hráč #60 Marco Lombino družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení
29:09 GÓL Panthers Praha! 4:3
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #65 Matěj Vavroušek, asistoval #93 Vojtěch Wojnar (4:3)
28:16 Hudec střílí od mantynelu, ale jeho střela prolétla pouze okolo tyčky domácích.
26:59 Wojnar ve výhodné situaci před brankou domácích, kde čeká Sklenář a vyváží balonek na svoji útočnou polovinu.
22:35 Přes umístění v celkové tabulce obouch týmů, je hra velice vyrovnaná.
21:32 Garreis K. v neskutečné šanci před brankou hostí, pod nátlakem branku přestřeluje.
20:02 První část za námi a Benešov Pantherům odskakuje nejenom v bodovém rozdílu, ale také počtem střel na branku. Benešov 10 : 6  Panthers (započtené střely na branku).
20:00 Střely v 1. části: 10:6
19:04 První přesilová hra pro tým hostí, kteří tutu šanci pro připsání branky nevyužili.
17:04 Vyloučen hráč #26 David Lukáš družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
15:49 GÓL Panthers Praha! 4:2
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #60 Marco Lombino, asistoval #16 Daniel Riley (4:2)
15:23 Timeout Panthers Praha
15:23 GÓL SK Florbal Benešov! 4:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #37 Adam Balík (4:1)
12:46 Riley zkouší tahanou střelu umístit do pravého růžku branky domácích, ale branku přestřeluje.
10:36 GÓL SK Florbal Benešov! 3:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #40 Patrik Houštecký, asistoval #55 Vojtěch Fortelný (3:1)
10:36 Benešov odskakuje již dvou brankovým rozdílem.
10:18 GÓL SK Florbal Benešov! 2:1
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Martin Šimek, asistoval #88 Kryštof Garreis (2:1)
08:43 Nový v sobouji o balonek s Milošem Vojtíškem, ten však má situaci zcela pod kontrolou.
06:31 GÓL Panthers Praha! 1:1
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #91 Matouš Hrubý (1:1)
04:32 J. Sklenář se bez problémů propletl celým hřištěm a po dvouch neúspěšných střelách, které jen cinkaly o tyčky branky hostí, dopomohl také v obraně.
03:25 Prvotní branku tohoto utkání vstřelil J.Pavlíček.
03:00 GÓL SK Florbal Benešov! 1:0
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #73 Jan Pavlíček, asistoval #22 Michal Vojtíšek (1:0)
00:02 Prvotní bule ukořistili na svoji polovinu Panthers.